Zoom {Nasıl} Kullanilir?(Çözünme)

İlk olarak zoom.us adlı sitenin kendi ana sayfasını açıyoruz. Oluşturulan ekran üstünden Sign Up Frre seçeneğinine tıkladıktan sonrasında çıkan ekrana mail adresimizi yazıyoruz. Mail adresine gelen doğrulama linkini aldıktan sonrasında download run zoom dedikten sonrasında programı indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Contents1 Zoom görüşmesi {nasıl} yapılır?2 Zoom uygulamasını {nasıl} Türkçeye çevirebilirim?3 Zoom da neler yapılır?4 Zoom yüklemeden kullanılır mı?5 Zoom Meeting {nasıl} açılır?6 Zoom sohbete {nasıl} girilir?7 Zoom Türkçe olur mu?8 Zoom Türkçe ne süre çıkacak?9 Zoom Türkçesi var mı?10 Parasız zoom {nasıl} kullanılır?11 Zoom kaç dakikaya kadar parasız?12 Telefona zoom {nasıl} kullanılır?13 Zoom 40 dk sonrasında ücretli mi?14 Zoom tarayıcıdan açılır mı?15 Zooma tarayıcıdan girilir mi?
Zoom görüşmesi {nasıl} yapılır?
Mobil cihazınızın haiz olduğu uygulama marketine girip arama kısmına ” Zoom Cloud Meetings” yazarak karşınıza çıkan Zoom resmi uygulamasını indirmelisiniz. Ondan sonra Zoom ‘a üye olma adımlarını izleyerek hesabınızı oluşturabilir ve Zoom üstünden görüşmelerinizi, toplantılarınızı yapabilirsiniz.
Zoom uygulamasını {nasıl} Türkçeye çevirebilirim?
“ Zoom uygulaması {nasıl} Türkçeye çevrilir?” sorusunun yanıtını fazlaca sayıda Türk kullanıcı merak ediyor. Profilinizdeki dili değiştirebilmek için:

Zoom web portalında oturum açın ve Profilim’e gidin.
Language yazan yerin yanında Edit’i tıklayın.
Açılır menüden dilinizi seçin.
Save Changes’i (Değişimleri Kaydet) tıklayın.

Zoom da neler yapılır?
Zoom online olarak görüşmeler, toplantılar, eğitimler, online dersler yapabileceğiniz bir platformdur. İster uygulamasını indirip, isterse tarayıcı üstünden hem mobil ve tablet cihazlarında hem bilgisayarlarda emek harcama yapabilirsiniz.

Zoom yüklemeden kullanılır mı?
Zoom programını kullanmak için uygulamayı indirmenize gerek bulunmaz, size iletilen bağlantıya tıklamak bağlantı kurmanız için yeterlidir. Gene de uygulamayı görüşmede kullanacağınız cihaza indirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
You might be interested:  Korku {Nasıl} Yenilir?(Çözülmüş)Zoom Meeting {nasıl} açılır?
Eğer Zoom uygulamasını indirmediyseniz zoom.us’a gidin ve indirme işlemini başlatmak için “Host a Meeting ” seçeneğine tıklayın. Eğer uygulamaya aslına bakarsan sahipseniz: Zoom uygulamanızı açın ve Sign In butonuna tıklayın.
Zoom sohbete {nasıl} girilir?
Oturum açmadan katılmak istiyorsanız Join a Meeting butonuna tıklayın. Zoom ‘da oturum açın ve peşinden Join butonuna tıklayın. Mozilla Firefox

Firefox’u açın.
Join. zoom.us adresine gidin.
Toplantı sahibi / organizatör tarafınca sağlanan meeting ID ‘nizi girin.

Zoom Türkçe olur mu?
Zoom uygulamasının Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Google Lens ile en azından geçici bir halde ayarlardaki yazıların Türkçe ‘ye çevrilerek kullanılabilir.
Zoom Türkçe ne süre çıkacak?
Zoom Video Communications, 30 Kasım tarihinden itibaren Türkçe dil desteği sunmaya başladığını duyurdu. Video yazışma alanında her türlü kullanıcı ihtiyacına yönelik yenilikçi çözümleri ile dikkat çeken Zoom, platformunu sunmuş olduğu yeni özelliklerle geliştirmeye devam ediyor.
Zoom Türkçesi var mı?
ZOOM TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VAR MI? Zoom uygulaması İngilizce bir programdır. Zoom için hemen hemen Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.
Parasız zoom {nasıl} kullanılır?
İlk olarak zoom.us adlı sitenin kendi ana sayfasını açıyoruz. Oluşturulan ekran üstünden Sign Up Free seçeneğine tıkladıktan sonrasında çıkan ekrana mail adresimizi yazıyoruz. Mail adresine gelen doğrulama linkini aldıktan sonrasında download & run zoom dedikten sonrasında programı indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Zoom kaç dakikaya kadar parasız?
Eğer Zoom ‘u parasız bir halde kullanıyorsanız görüşme süreniz 40 dakika ile sınırı olan. Zoom ‘u ücretli kullanıyorsanız ise görüşme süresinde bir sınırlama yok.
Telefona zoom {nasıl} kullanılır?
Zoom uygulamasını indirdikten sonrasında hesap açılmasa bile herhangi bir görüşmeyi başlatan şahıs size bir bağlantı gönderir o bağlantıya tıklar görüntülü konuşmaya başlayabilirsiniz yada size bir ID ya da gizyazı verilir o şekilde de katılabilirsiniz.
You might be interested:  Kedilerin Ciftlestigini {Nasıl} Anlarız?(EN iyi 5 ipucu)Zoom 40 dk sonrasında ücretli mi?
Görüntülü konuşma platformu Zoom, parasız kullanıcılara uygulanan 40 dakika sınırını yılbaşında kaldıracağını duyurdu. Pandemi sürecinde en fazlaca kullanılan çevrimiçi görüntülü konuşma platformu Zoom, parasız kullanıcılarına uyguladığı 40 dakikalık görüşme sınırını bir süreliğine kaldırıyor.
Zoom tarayıcıdan açılır mı?
“ Zoom {nasıl} kullanılır?” sorusu da yanıtı oldukça rahat bir sual. Üyelik açtıktan sonrasında karşınıza aşağıdaki benzer biçimde bir sayfa gelecek. Burada Zoom Meetings indir butonuna doğrusu “download & run Zoom ” seçeneğine tıklayabilir ya da tarayıcıdan devam edebilirsiniz.
Zooma tarayıcıdan girilir mi?
Google Chrome Chrome’u açın. join. zoom.us adresine gidin. Zoom Meetings’i Aç (bilgisayar) yada zoom.us Sayfasını Aç (Mac) seçeneğine tıklayın. Zoom ‘u bir web tarayıcısından her başlatmaya çalıştığınızda bu seçeneğe tıklamanız gerekir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.