Yüz Masaj Aleti {Nasıl} Kullanılır?(Çözünme)

Contents1 Yeşim taşı roller {nasıl} kullanilir?2 Naturel taş roller {nasıl} kullanılır?3 Titresimli yuz masaj aleti ne ise yarar?4 Yüz masaj taşı ne işe yarar?5 Orjinal yeşim taşı roller {nasıl} anlaşılır?6 Yeşim taşının gerçek olup olmadığını {nasıl} anlarız?7 Tırtıklı roller ne işe yarar?8 Tırtıklı Jade roller ne işe yarar?9 Naturel taşlar bir arada kullanılır mı?10 Göz altı masaj aleti {nasıl} kullanılır?11 3D roller {nasıl} kullanılır?12 Facial roller {nasıl} kullanılır?13 Yüz masajı için hangi taş?14 Kuvars roller ne işe yarar?15 Yeşim taşının Cilde Yararları Nedir?
Yeşim taşı roller {nasıl} kullanilir?
Tamamen sizin tercihiniz olup yüzünüzü nemlendirebilirsiniz. Masaja başlayabilirsiniz Yanaklar ve çene: Yeşim silindirinin büyük ucunu çenenize yerleştirin, orta tazyik uygulayın ve kulağınıza doğru yuvarlayın. Aynı noktada 5 – 6 kez tekrarlayın, sonrasında yanağınız süresince ilerleyin.
Naturel taş roller {nasıl} kullanılır?
Face Roller {Nasıl} Kullanılır?

Cildinizi paklayın.
Boynunuzdan başlayarak çenenize doğru nazikçe uygulayın.
Çene ucundan kulaklarınıza doğru ve yanaklarınızdan göz altlarınıza doğru aynı işlemi tekrarlayın.
Arkasından alnınızın geniş kısmına yerleştirerek kulaklarınıza doğru tekrarlayın.

Titresimli yuz masaj aleti ne ise yarar?
– Titreşimli yüz masaj aleti, ciltte bulunan ölü derilerin arındırılmasını sağlar. – Cildinizin daha parlak bir görünüm elde etmesini sağlar. – Titreşimli özelliği sebebiyle kan dolaşımını hızlandırıcı bir etkiye haizdir. – Hem cildinizi temizlerken hem de masaj yapması sebebiyle oldukça çok tercih edilir.

Yüz masaj taşı ne işe yarar?
Yeşim Taşı Gua Sha yüz masaj aleti, tertipli kullanımda kan dolaşımını düzenleyerek toksinleri ciltten uzaklaştırır ve cildini aydınlatır. Gua Sha yüz masaj taşı ile cildin her gün daha aydınlık ve berrak! Kan dolaşımını ve akışını uyarır. Toksinleri giderir ve lenflerin boşalmasını destek sunar.
You might be interested:  Ekran Kaydı {Nasıl} Alınır?(EN iyi 5 ipucu)Orjinal yeşim taşı roller {nasıl} anlaşılır?
Gerçek Yeşim Taşı {Nasıl} Anlaşılır? Jade Roller ‘ınızın hakkaten yeşim taşı olup olmadığını üstüne limon sıkarak anlayabilirsiniz. Limon sıktığınızda rengi değişiyorsa sahtedir. Öteki bir yöntem ise iğneyle kazımak.
Yeşim taşının gerçek olup olmadığını {nasıl} anlarız?
Taşın rengine bakarak renginin doygun ve canlı göründüğünden güvenli ol. Bir çok durumda yeşim taşı tümüyle opak ya da tümüyle saydam olmayacaktır. Opakla şeffafın bir karışımı olduğundan, sudan yansıyan ışığa benzer bir yansıma aramalısın. Eğer taşın rengi donuk ya da düzse taş da muhtemelen sahtedir.
Tırtıklı roller ne işe yarar?
Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına destek sağlar. Bölgedeki kan akışını hızlandırır. Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında destek olur. Yüzünüze ya da herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ ya da kremlerin cilt tarafınca emilmesini kolaylaştırır.
Tırtıklı Jade roller ne işe yarar?
Tırtıklı Jade Roller Yeşim Taşı Malum Yararları: Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına destek sağlar. Bölgedeki kan akışını hızlandırır. Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur. Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır.
Naturel taşlar bir arada kullanılır mı?
Bir seferde minimum 2 değişik taşı kullanarak kuvvetli organik taş şifası kombinasyonları oluşturulabilir. Bununla beraber, organik taşları beraber kullanmak enerji pratiği ve eğlence için faydalıdır. Doğru kombinasyonları bilmemenin riski, birbirini etkisizleştiren taşları beraber kullanmanız olabilir.
Göz altı masaj aleti {nasıl} kullanılır?
Göz Altı Masaj Titreşimli Iyon Gözaltı Masajı Aleti Bakım Onarım Göz Altı Morluk, Kırışıklık Şişlik

Göz çevresine gözaltı bakım ürününüzü yada nemlendirici sürün.
Cihaza ince kalem pili taktıktan sonrasında uygulama bölgesine dairesel hareketlerle uygulayın.
Gün en fazla 10 dakika kullanınız.

You might be interested:  1000 Ihlas Hatmi {Nasıl} Yapılır?(Çözüm bulunmuş oldu)3D roller {nasıl} kullanılır?
3D Massager aletini çene altı, boyun, omuz, kol, bacak, bel ve sırt süresince sağa-sola ve aşağı-yukarı hareket ettirin, tek yapmanız ihtiyaç duyulan bu! Sizi yormaz saatlerce zamanınızı almaz. Her gün tertipli kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlar ve yüzdeki lekeleri ve kırışıkları yok eder.
Facial roller {nasıl} kullanılır?
Yüz masajına yanaklar ve çeneden başlamalısınız. Face roller ‘ın geniş kısmını yanağınıza yerleştirin ve nazikçe baskı uygulayarak tek yönde hareket ettirmeye başlayın. Sonrasında aynı işlemi çene hattınız süresince da devam ettirin.
Yüz masajı için hangi taş?
Gua Sha nedir? Antik Çin’de bayanların güzellik ayininde kullandığı Gua Sha, bir masaj taşıdır. Vücut ve yüz için kullanılabilen bu taş, pembe kuvars, kristal kuvars, yeşim ve aventurin benzer biçimde kıymetli kristallerden yaratılıyor ve bu kristallerin değişik iyileştirici özellikleri bulunuyor.
Kuvars roller ne işe yarar?
Kan dolaşımını ve cilt tonunu iyileştirir. Cildin esnekliğini arttırır, şişlikleri ve kırışıklıkları azaltır. Göz altındaki halkaları yok eder. Toksinlerin giderilmesinde büyük rol oynar.
Yeşim taşının Cilde Yararları Nedir?
Yeşim taşı masajının yararları nedir?

Kan dolaşımının hızlanmasına destek sağlar.
Lenf drenaj tesiri yaratarak yüzdeki ödemi atar.
Yüzdeki ince çizgilerin azalmasını sağlar.
Yüzü daha pürüzsüz gösterir.
Yüz konturünü belirginleştirerek botoks tesiri yaratır.
Yüzün su tutmasına engel olur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.