Youtube Kanalı {Nasıl} Büyütülür?(Muhteşem yanıt)

6 Adımda Bir YouTube Kanalı {Nasıl} Açılır ve Büyütülür?

Rakiplerinizi Çözümleme Edin.
İçerik Stratejisi Oluşturun.
Youtube Kanalınızı Kurun ve Hazır Olan Videolarınızı Yükleyin.
Yeni İçerikler Üretin ve Yayınlayın.
Kitlenizi Büyütün.
YouTube Kanalınızı ve Videolarınızı Tanıtın.

Contents1 Iyi bir YouTube kanalı {nasıl} olur?2 Bir YouTube kanalı {nasıl} gelişir?3 YouTube abone sayısı {nasıl} artar?4 YouTube kanalı {nasıl} yönetilir?5 YouTube’da kaç abone olunca para kazanılır?6 Telefon kamerasıyla Youtuber olunur mu?7 YouTube {nasıl} izlenme kazanılır?8 YouTube kanalı {nasıl} süratli büyür?9 YouTube {nasıl} daha oldukca izlenir?10 YouTube abone sayısı niçin düşer?11 YouTube abone sayısı B ne demek?12 YouTube abone {nasıl} artar?13 YouTube kanallar kısmı {nasıl} açılır?14 YouTube hesabımı kimler kullanıyor?15 YouTube kanalı açmak ücretli mi?
Iyi bir YouTube kanalı {nasıl} olur?
İşte başarı göstermiş bir Youtuber olmak için takip etmeniz ihtiyaç duyulan 11 adım:

Sizin için başarının ne demek olduğuna karar verin ve ihmal etmeyin.
Kanalınızın amacını ve içeriğini şekillendirin.
Detaylı bir aksiyon planı hazırlayın.
Kanal sayfanızın ziyaretçilere davetkar gözüktüğüne güvenilir olun.
SEO’yu ihmal etmeyin.
Tutarlı olun.

Bir YouTube kanalı {nasıl} gelişir?
Bir YouTube Kanalı {Nasıl} Geliştirilir?

1- İlgi Çekici Başlıklar Kullanın. ezyshoot.com.
2- Minik Resimler ile Youtube Kanalı
3- Youtube Kanalı Profil Bilgileri
4- İçeriklerin Gücü
5- Toplumsal Medya.
6- Hashtag ve Etiket Kullanımı

YouTube abone sayısı {nasıl} artar?
10 Kolay yöntem kullanarak YouTube Aboneleri {nasıl} arttırılır?

1) Kanalınızı Gereksiz Videolardan Paklayın.
2) İlgi Çekici İçerik Oluşturun.
3) Kanal Fragmanlarını Ayarlama.
4) Daha Kısa Videolar.
5) Güç Oynatma Sıralaması.
6) Etkili CTA’lar.
7) Minik Resimleri Özelleştirme.
8) Tutarlılık Anahtardır.

YouTube kanalı {nasıl} yönetilir?
Kanal ayarlarınızı YouTube Studio üstünden yönetebilirsiniz. Kanalınızın görünürlüğünden ülke/bölge ayarlarınıza kadar istediğiniz tüm değişimleri yapabilirsiniz. YouTube Studio’da oturum açın. Sol taraftaki menüden Ayarlar’ı seçin.
You might be interested:  Kıymalı Biber Dolması {Nasıl} Yapılır?(Muhteşem yanıt)YouTube’da kaç abone olunca para kazanılır?
YouTube ‘dan para kazanmak için ilk ve en mühim şartlardan birisi kanalın minimum 1000 aboneye haiz olması gerekiyor. Videolarınızın 10000 kanal görüntülemesi bulunması lazım, Son olarak da son 12 ayda 4000 saat izlenme oranının bulunması en temek para kazanma şartlarından birisidir.
Telefon kamerasıyla Youtuber olunur mu?
Youtuber olmak ve video üretmek için on binlerce liralık ekipmana gerek yok fakat bir şeyler de lazım doğal olarak. Çözünürlüğü minimum 16 MP olan ve HD video çeken bir telefonunuz var ise kamera olarak onu kullanabilirsiniz. Son çıkan telefonların pek bir çok bu iş için ideal.
YouTube {nasıl} izlenme kazanılır?
Çekmiş olduğunuz videoyu paylaşırken kesinlikle videonun içinde ne olduğu hakkında bir fotoğraf ya da yazı eklemeniz gerekir. İyi bir başlık da kullananların ilgisini çekeceğinden dolayı kesinlikle yer vermelisiniz. Videolarınıza çeşitli altyazılar da eklerseniz izlenme sayınızı büyük seviyede fazlalaştırabilirsiniz.
YouTube kanalı {nasıl} süratli büyür?
Youtube Kanalı Büyütme Yolları

Kategori Belirleyin. Ilk olarak kanalınızın ne üstüne olacağını, ne şeklinde videolar yayınlayacağınızı belirlemeniz gerekir.
Profilinizi Düzenleyin.
Kaliteli İçerikler Üretin.
Uzun Videolar Oluşturun.
Video Ayarlarını Yapın.
Oynatma Listeleri Oluşturun.
Etkileşim Kurun.
İlgili Kanalları Takip Edin.

YouTube {nasıl} daha oldukca izlenir?
Videonu web sitelerine gömmek, onun YouTube ve Google’de daha yüksek sıraya yerleşmesine destek olabilir. Eğer videonun haber kıymeti var ise o süre videonu Mashable şeklinde haber sitelerine göndermeyi düşün. Eğer videon kabul edilir ve haber sitesinde yayınlanırsa oldukca daha çok izlenme alacağın güvence olmuş olur.
YouTube abone sayısı niçin düşer?
Abone sayınız değişmiş yada azalmış görünüyorsa bunun sebebi aşağıdakilerden biri olabilir: İzleyiciler kanalınıza düzgüsel şekilde abone oluyor yada aboneliğini iptal ediyordur. Kanalınızdan spam içerikli aboneleri kaldırmışızdır. Bu durumdan etkilenirseniz YouTube Studio’da bir uyarı görürsünüz.
You might be interested:  Hes Kodu {Nasıl} Kullanılır?(Çözünme)YouTube abone sayısı B ne demek?
B harfi bin (1000) anlama gelir. K harfi de bin (1000) anlama gelir. İntagram’ı ingilizce olarak kullanan kişilerin sayfasında B yerine K şeklinde gözükür.
YouTube abone {nasıl} artar?
YouTube ‘da oturum açın. Ana Sayfa sekmesindeyseniz: Yükleyen kanala abone olmak istediğiniz videonun altından kanal simgesine dokunun. Abone ol’a dokunun.
YouTube kanallar kısmı {nasıl} açılır?
Kanal açmak isteyenler Google (Gmail) hesaplarını kullanarak Youtube ‘da oturum açabilirler. Eğer Google hesabınız yoksa ilkin Youtube ye olmanız gerekir. Youtube ‘da oturum açtıktan sonrasında Sol üst köşedeki seçeneklerden ‘ kanal oluştur’ kısmına gidin ve Marka Hesap adınızı girin. Böylece kanalınızı oluşturursunuz.
YouTube hesabımı kimler kullanıyor?
Google Hesabınızı kullanma Bir Google Hesabı bir tek bir kişiye özgüdür; bu yüzden bağlı olan YouTube kanalları da dahil olmak suretiyle tüm Google hizmetlerinde tek bir ad ve kimlik kullanılır.
YouTube kanalı açmak ücretli mi?
YOUTUBE KANALI AÇMA ÜCRETLİ Mİ? Eğlence ve zaman geçirmenizi elde eden YouTube de herhangi bir kanal açma tutarı bulunmaz. Parasız bir halde Gmail hesabı oluşturarak Youtube ‘da oturum açabilirsiniz. YouTube sahibi olan Google sizden hiçbir ücret istememektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.