Yellow Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Yellow ne anlama gelir?2 SARI ingilizce ne demek?3 Green Türkçesi ne?4 Pink ne anlama geliyor?5 Yeşil ingilizcesi ne demek?6 Yellow ne renk?7 SARI ne demek Osmanlıca?8 Morun ingilizcesi ne demek?9 Dictionary türkçesi ne demek?10 Orange ingilizcesi ne demek?11 Ingilizcede kahverengi ne anlamına gelir?12 Pink ne demek PUBG?13 Pink Wings ne demek?14 Leo ne demek anlamı?
Yellow ne anlama gelir?
Ingilizce-Türkçe Tercüme sarı (renk).
SARI ingilizce ne demek?
blonde {sıf.}
Green Türkçesi ne?
Ingilizce- Türkçe Tercüme. yeşil, yeşillik, davet, çimen.

Pink ne anlama geliyor?
Ingilizce-Türkçe Tercüme pembe (renk). (Dianthus). en üst aşama, kemal, erginlik, mükemmellik. en yüksek mertebe/aşama/aşama.
Yeşil ingilizcesi ne demek?
yeşil {ödat} green {sıf.}
Yellow ne renk?
Yellow: Sarı (Muzun iki rengi vardır, sarı, ve eğer hemen hemen yeterince olgunlaşmamışlarsa, yeşil.)
SARI ne demek Osmanlıca?
sari / sarî / sârî (Sâriye) Sirayet eden, bulaşıcı, geçici olan. Genişleyip başkasına da geçmeğe, yayılmağa müstaid olan.
Morun ingilizcesi ne demek?
İngilizcede mor ilk olarak purple ile bilinir. Sadece violet ve puce sözcükleri de mor anlamına gelmektedir. Mor rengin değişik tonlarını anlatmak isterseniz başına koyu ya da açık anlamına gelen sözcükler ekleyebilirsiniz. Morun bir tonu olan lila renginin İngilizce karşılığı ise lily sözcüğüdür.
Dictionary türkçesi ne demek?
Ingilizce-Türkçe Tercüme İsim lügat, sözlük, kamus.
Orange ingilizcesi ne demek?
Ingilizce -Türkçe Tercüme Eylem düzenlemek, düzeltmek, düzenlemek, tertiplemek, sıraya koymak. Eylem hazırlamak, hazırlık yapmak, plânlaştırmak. to arrange the details of a meeting: bir toplantının DEVAMINI OKU. ayrıntılarını plânlaştırmak.
Ingilizcede kahverengi ne anlamına gelir?
Kahverengi Kelimesinin İngilizce Yazılışı Kahverengi sözcüğü İngilizcede brown olarak yazılmaktadır.
Pink ne demek PUBG?
Bilgisayar ile karşı sunucu arasındaki verinin iletilmesi esnasında geçen süreye ping denir. Mesela; oyun esnasında ping ‘inizin 30 olması, bilgisayardan çıkan verinin karşı sunucuya 30 milisaniyede ulaşmasıdır. Özetlemek gerekirse, bağlantının gecikme süresine ping denir.
You might be interested:  Misyon Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)Pink Wings ne demek?
wings ( wings /@zombee) sisteminde red wings ve white wings ‘i aynı anda kazanma durumunda takmanın hak edilmiş olduğu bröve.
Leo ne demek anlamı?
Aslan demek olan lion kelimesi leon olarak da söyleniş edilmektedir. Kimi zaman de daha da kısaltılarak Leo biçiminde de kullanılır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.