Ücretsiz Hosting Veren Firmalar

bedavaya hosting, ücretsiz vps, ücretsiz reseller veren siteler arayanlar için bazı seçenekler sunmak istiyorum. Ancak, parasız hosting hizmetlerinin bazı dezavantajları olduğunu da unutmayın. Örneğin, sınırlı kaynaklar, düşük güvenlik, zayıf performans, reklamlar ve destek eksikliği gibi. Bu yüzden, senelik hosting hizmetlerini sadece basit ve kişisel web siteleri için kullanmanızı tavsiye ederim. Profesyonel ve ticari web siteleri…

By.

min read

Ücretsiz Hosting

bedavaya hosting, ücretsiz vps, ücretsiz reseller veren siteler arayanlar için bazı seçenekler sunmak istiyorum. Ancak, parasız hosting hizmetlerinin bazı dezavantajları olduğunu da unutmayın.

Örneğin, sınırlı kaynaklar, düşük güvenlik, zayıf performans, reklamlar ve destek eksikliği gibi. Bu yüzden, senelik hosting hizmetlerini sadece basit ve kişisel web siteleri için kullanmanızı tavsiye ederim.

Profesyonel ve ticari web siteleri için, uygun fiyatlı ve kaliteli bir hosting hizmeti seçmeniz daha iyi olacaktır.

Şimdi, size arama sonuçlarımdan üç linux wordpress hosting hizmeti önermek istiyorum:

  • InfinityFree: Sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunan, reklamsız ve gerçekten ücretsiz bir hosting hizmeti. Ücretsiz SSL, MySQL veritabanları ve Softaculous gibi özellikler de mevcut. Hız ve çalışma süresi de makul seviyede.
  • Byet.Host: Reklamsız ve tamamen ücretsiz bir hosting hizmeti. Sınırsız alan adı ekleme, MySQL veritabanları, Softaculous ve Vista Panel gibi özellikler sunar. Ayrıca, ücretsiz müşteri desteği ve yük dengeleme için kümelenmiş sunucular da var.
  • Freehosting.com: Günde 30 bin ziyaretçiye hizmet verebilen kapsamlı bir hosting hizmeti. 1 etki alanı ekleme, sınırsız trafik, cPanel ve site oluşturucu gibi özellikler sunar. Tek olumsuz yanı, 10 GB disk alanı sınırıdır.

Bu üç hosting hizmeti arasında, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu firmalarla bedavaya sitenizi bir hosting planında barındırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Sheffieldbsfschools sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et