, ,

En İyi 7 ChatGPT WordPress Eklentisi

Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen ChatGPT’nin gücünden yararlanmak isteyen bir WordPress web sitesi sahibi veya yöneticisisiniz. Şanslısın. Platform, WP sitelerini bu son teknolojiyle güçlendirmek için özel olarak tasarlanmış çeşitli eklentiler sunar.  Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için WordPress için yedi ChatGPT içerik oluşturma eklentisinin bir incelemesini hazırladık. Eğlence! İçerik Üretimi için En İyi 7 ChatGPT WordPress Eklentisi  Yapay…

By.

min read

meowchatgpt

Bu yazıyı okuduğunuza göre muhtemelen ChatGPT’nin gücünden yararlanmak isteyen bir WordPress web sitesi sahibi veya yöneticisisiniz. Şanslısın. Platform, WP sitelerini bu son teknolojiyle güçlendirmek için özel olarak tasarlanmış çeşitli eklentiler sunar. 

Doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmak için WordPress için yedi ChatGPT içerik oluşturma eklentisinin bir incelemesini hazırladık. Eğlence!

İçerik Üretimi için En İyi 7 ChatGPT WordPress Eklentisi 

Yapay Zeka Motoru

Geliştirici

Jordy Miyav

Aktif Kurulumlar

20,000+

Tanım 

AI motoru eklentisi şu anda en popüler ChatGPT model tabanlı WordPress eklentilerinden biridir ve yazının yazıldığı anda 20.000’den fazla aktif kurulumla övünmektedir. 

Bu gerçek bir yapay zeka güç merkezidir. ChatGPT benzeri sohbetinizi oluşturmanıza ve istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Örneğin tam ekran, açılır pencere veya pencere modları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca eklentiyi gereksinimlerinize göre metinsel ve görsel içerik oluşturmak, WooCommerce ürün alanlarını hızlı bir şekilde oluşturmak ve daha birçok şey yapmak için de kullanabilirsiniz. 

Ana Özellikler 

 • Birden fazla GPT modelini temel alır: ChatGPT, GPT-3, GPT-4 ve GPT-4 32k 
 • Oynamanız için dahili bir API sağlar 
 • ChatGPT benzeri bir botu web sitenize entegre etmenizi sağlar (sohbet etmek veya resim oluşturmak için) 
 • Düzeltme, arama motoru optimizasyonu, çeviri ve daha fazlası gibi farklı görevleri gerçekleştirmek için AI Playground’u kullanır 
 • Birden çok parametreye dayalı yeni, ilgi çekici içerik üretir 
 • Yapay zeka ile ilgili görevleri şablonlarla koordine eder 

İçerik Üretimi 

AI Engine’in İçerik Oluşturucusu blogunuz, e-postalarınız, sohbet robotunuz ve hatta kodunuz için benzersiz içerik oluşturmak için harika bir araçtır! Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda seçeneği belirleyerek ince ayar yapabilirsiniz: 

 • Dil (İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve daha fazlası) 
 • Yazım stili (Yaratıcı, Betimleyici, Bilgilendirici vb.) 
 • Yazma tonu (Neşeli, Esprili, İlham Verici vb.)
 • Gönderi türü (Gönderiler veya Sayfalar)
 • Model Parametreleri (Sıcaklık, Maksimum Jeton, Model) 

Konu alanına bir konu girin (örn. html ve php, ChatGPT, AI vb.) ve istediğiniz parametreleri seçin (sayfanızın veya gönderinizin içermesini istediğiniz bölüm sayısı, bölüm başına paragraf sayısı, yazı tonu ve stil vb.) Daha sonra önce Konu alanının altındaki Oluştur’a ve ardından Gönderi Oluştur’a basın . İşte! Gönderi hazır. 

Ayrıca içeriğinizi mümkün olduğunca çeşitli hale getirmek için bölüm sayısı veya yazı tonu gibi parametreleri değiştirerek toplu olarak içerik oluşturabilir ve içeriğiniz için şablonlar oluşturabilirsiniz. 

Fiyatlandırma 

Eklenti iki fiyatlandırma planıyla gelir: Ücretsiz ve Pro . İkincisi, yanıtlar üreten dinamik formlar oluşturma, her AI isteğini takip etme ve diğerleri gibi ek özelliklere sahiptir. Pro planının, yıllık bir web sitesi için 49,00$’dan başlayan ve zaman sınırı olmaksızın 2.500 web sitesi için 899,00$ ile biten çeşitli seçenekleri vardır  .

Yapay Zeka Gücü: Tam Yapay Zeka Paketi

Geliştirici

Şenol Şahin

Aktif Kurulumlar

10,000+

Tanım

Etkileyici içerik oluşturma yetenekleri nedeniyle övgüyü hak eden bir başka ChatGPT modeli destekli WordPress eklentisi. Çeşitli şekillerde kolayca özelleştirebileceğiniz görüntüler, formlar ve metinler oluşturmak için GPT-3.5, GPT-4, DaVinci ve diğer bazı AI teknolojilerini içerir. 

AI Power, her türlü içerik oluşturma ve optimizasyon görevini gerçekleştirmek için çeşitli modüllere sahiptir: 

 • Tek tıklamayla içerik üretimi için İçerik Yazarı
 • İçerik oluşturma sürecini otomatikleştirmek için  Otomatik İçerik Yazarı
 • Meta açıklamaları yazmak için  SEO Doktoru
 • DALL-E ve Stable Diffusion AI motorları aracılığıyla görüntüler oluşturmak için  Görüntü Oluşturucu
 • İçeriğinizle bir sohbet robotu oluşturmak için  Özel ChatGPT Botları
 • Etkileşimli web sitesi formları oluşturmak için  AI Forms
 • İçeriğe ince ayar yapmak için  Yapay Zeka Eğitimi
 • Sesi metne dönüştürmek için  Whisper

Eklenti, kullanımı kolay bulacağınız minimalist, sezgisel bir arayüze sahiptir. ChatGPT destekli sohbet robotu Lisa’dan anında yardım alarak AI Power’a hızla ayak uydurabilirsiniz. 

Ana Özellikler 

 • Konuşmadan yayına (Whisper) ve metinden konuşmaya (ElevenLabs, Google) yetenekleri vardır
 • Pexels ile entegre olur 
 • Dijital içerik üretimi ve optimizasyonuna yönelik uzun bir modül listesiyle birlikte gelir
 • Bir veritabanı dönüştürücüye sahiptir
 • Kutudan çıktığı gibi kullanabileceğiniz birden fazla istem içeren bir PromptBase’e sahiptir 
 • Bir SEO Optimize Edici içerir  
 • 40 dili destekler 

İçerik Üretimi 

En iyi Yapay Zeka Gücü modüllerinden biri, çeşitli Yapay Zeka modellerini kullanarak ilgi çekici, yüksek kaliteli içerik üreten İçerik Yazarıdır. Temiz, kullanıcı dostu bir arayüze ve çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahiptir. 

İçerik Yazarının iki modu vardır: Ekspres ve Özel . Ayrıntılı istemlerle içerik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız ikincisini seçin. Hızlı içerik oluşturmaya yönelik Ekspres mod daha basit ve daha az seçenek zenginidir. Yalnızca 500 kelime uzunluğunda yazılar üretir ancak bu uzunluğu Ayarlar’dan değiştirebilirsiniz. 

Ekspres modun bazı özellikleri arasında ayarlanabilir başlık etiketleri (H1’den H6’ya kadar), özelleştirilebilir başlık sayısı (15’e kadar), TOC oluşturma, görüntü eklemek için OpenAI’nin DALL-E ve Pexels entegrasyonu ve daha fazlası yer alır. 

Gönderinizin başlığını belirtin ve sağdan istediğiniz parametreleri (dil, stil, ton), başlık sayısını vb. seçin. Ayrıca gerekli anahtar kelimeleri de yazabilir (ki bu SEO için iyidir), bir görsel hizmeti seçebilirsiniz (Pixabay, Pexels) ve görsel boyutları, liste etiketleri ve daha fazlası. Daha sonra Oluştur’a basın ve gönderinin oluşturulmasını bekleyin. Bu işlemin AI Engine’e göre daha uzun sürdüğünü unutmayın. 

Fiyatlandırma 

Üç AI Power fiyatlandırma planı vardır: Ücretsiz, Pro ve Kurumsal . Pro planı yıllık 71,88 ABD Doları veya ömür boyu 219 ABD Dolarıdır Ücretsiz planın tüm özelliklerini içerir ve ayrıca RSS Akışından otomatik içerik oluşturma, yerleştirmeler için özel gönderi türleri ve daha fazlası gibi daha fazla özellik sunar. 

Yapay Zeka İçerik Yazma Asistanı (İçerik Yazarı, ChatGPT, Görüntü Oluşturucu) Hepsi Bir Arada

Geliştirici

Kayıt 

Aktif Kurulumlar 

4,000+ 

Tanım 

İncelememize , basit ve hızlı dijital içerik üretimi için bir başka güçlü ChatGPT WordPress eklentisi olan AI İçerik Yazma Asistanı ile devam ediyoruz. Eklenti, sırasıyla metin ve görseller oluşturmak için GPT-3 ve DALL-E teknolojilerine sahiptir. 

Yapay Zeka İçerik Yazma Asistanı sezgisel bir GUI’ye sahiptir ve farklı yazma tonları (profesyonel, ciddi, bilgilendirici vb.), içerik yapıları (SSS, e-posta) dahil olmak üzere içeriğe gereksinimlerinize ve tercihlerinize tam olarak uyacak şekilde ince ayar yapmak için çok sayıda seçenek sunar. , nasıl yapılır, inceleme vb.) vb. 

Ana Özellikler

 • En son yapay zeka ve doğal dil işleme teknolojilerinden (GPT-3, DALL-E) yararlanır 
 • 16 içerik yapısı içerir 
 • 20 yazma stili içerir (işletme, pazarlama, röportaj ve daha fazlası)
 • İçeriği oluşturmadan önce başlıklar oluşturur
 • Tercih ettiğiniz içerik düzenleyiciyle bütünleşir
 • Çoğu sunucuyla uyumlu olmasını sağlayan “Daha önce başarısız oldu” seçeneğine sahiptir (canlı oluşturmayı devre dışı bırakır) 
 • Tüm önemli dillerle çalışır 
 • Benzersiz, ilgi çekici bir gönderi oluşturmak ve bunu ihtiyaç duyduğunuz tarih ve saatte otomatik olarak yayınlamak için kullanabileceğiniz planlanmış bir içerik oluşturucuya sahiptir. 

İçerik Üretimi 

İçerik oluşturmak için öncelikle İÇERİK sekmesine gidin. Burada uzun bir ayar listesi göreceksiniz. İçerik uzunluğu (uzun, kısa veya orta), yazma stili ve ton gibi standart parametrelerin yanı sıra, oluşturucu, harekete geçirici mesaj eklemek veya öne çıkan bir görseli otomatik olarak oluşturmak gibi daha nadir bulunan birkaç seçenek sunar. Ayarları tamamladıktan sonra bunları kaydedin. AI İçerik Yazma Asistanı Arayüzünün WordPress kontrol panelinde nasıl göründüğünü burada bulabilirsiniz.

Ardından Tek İçerik Oluşturucu’yu seçin , bir konu belirtin, Oluştur’a tıklayın ve eklentinin gönderiyi sizin görmek istediğiniz şekilde yazmasını bekleyin. 

Fiyatlandırma 

Ücretsiz plana ek olarak eklentinin üç fiyatlandırma seçeneği vardır:

 • Kişisel: Yıllık 39,99 ABD Doları veya ömür boyu 109,99 ABD Doları
 • Geliştirici: Yıllık 69,99 ABD Doları veya ömür boyu 209,99 ABD Doları
 • Ajans : Yıllık 259,99 ABD Doları veya ömür boyu 779,99 ABD Doları

Bunlar, alan adı lisanslarının sayısına göre farklılık gösterir ancak süper hızlı oluşturma modu, görüntü güzelleştirici ve diğerleri gibi tüm Pro özelliklerini içerir. 

görüntü açıklaması

En Hızlı WordPress Geliştirme

Derhal başlangıç. En kısa sürede projeler.
Herhangi bir teslim tarihini geçin!

AiBud WP – ChatGPT, OpenAI, İçerik ve Görüntü Oluşturucu WordPress eklentisi

Geliştirici

Stil karışımıTemalar

Aktif Kurulumlar 

900+

Tanım 

Listemizde bir sonraki adım , yalnızca GPT-3’ü değil aynı zamanda GPT-4’ü temel alan ve önceki modelden çok daha sağlam olan bir yapay zeka içerik oluşturma çözümü olan AiBud WP’dir . Eklenti, SEO için optimize edilmiş blog gönderileri oluşturma, güzel görseller oluşturma, metin içeriğini düzeltme, metinleri 30’dan fazla dile çevirme ve ürün açıklamaları yazma gibi çok sayıda görevi gerçekleştirmenize olanak tanır. 

AiBud WP üç modül içerir: İçerik Oluşturucu , Görüntü Oluşturucu ve Oyun Alanı . İkincisi, yapay zeka ile canlı bir diyalog kurmanıza, gerçek zamanlı olarak sorular sormanıza ve yanıtlar almanıza olanak tanıyan OpenAI’nin gelişmiş Davinci modelini kullanır. 

Ana Özellikler

 • Birden fazla araç ve teknolojiyle bütünleşir: GPT, Davinci, DALL-E, SEO Başlık Önerileri, WooCommerce Ürün Oluşturucu 
 • ChatGPT’nin kullandığı dillerde içerik oluşturmayı destekler 
 • Yazma stilini, tonunu ve daha fazlasını değiştirmek için farklı seçenekler sunarak içeriğe ince ayar yapmanıza olanak tanır
 • Hem ayrı gönderiler hem de konuların tamamını oluşturmak için kullanabileceğiniz toplu içerik oluşturucuya sahiptir

İçerik Üretimi 

Gönderi oluşturmak için İçerik Oluşturucu’ya gidin . Dil, yazı stili, ton, her bölümdeki bölüm ve paragraf sayısı ve daha fazlası gibi gerekli seçenekleri seçin. Daha sonra Konu alanına bir konu girin ve TÜMÜNÜ OLUŞTUR seçeneğine tıklayın . Eklenti gönderinizi oluşturana kadar bekleyin. POST OLUŞTUR’u tıklayın . 

Ayrıca yeni oluşturulan gönderi için bir alıntı da oluşturabilirsiniz. 

Fiyatlandırma 

Eklentiyi yükleyip kullanabileceğiniz web sitelerinin sayısına göre farklılık gösteren  üç AiBud WP fiyatlandırma planı vardır :

 • Tek Site: Ayda 5 ABD Doları / Yılda 50 ABD Doları / Ömür boyu 150 ABD Doları
 • 5 Site: Aylık 15 ABD Doları / Yıllık 150 ABD Doları / Ömür boyu 450 ABD Doları
 • 5000 Site: Aylık 50 ABD Doları / yıllık 400 ABD Doları / ömür boyu 800 ABD Doları. 

AI Mojo – WordPress için ChatGPT / GPT-3 Oyun Alanı

Geliştirici

WPAIMojo

Aktif Kurulumlar 

1,000+

Tanım 

AI Mojo, OpenAI ve AI21 Studio AI motorlarını kullanarak benzersiz blog gönderileri ve kopyaları oluşturur. Birkaçını saymak gerekirse Davinci, Curie, Babbage ve Ada dahil birçok yapay zeka modeli arasından seçim yapabilirsiniz. 

İçerik oluşturma sürecini basitleştirmek ve hızlandırmak için, gönderileriniz için farklı motorlar ve modeller, sonuç formatları vb. ayarlayabileceğiniz şablonlar oluşturabilirsiniz. 

Ana Özellikler

 • OpenAI, AI21 Studio, Davinci ve diğerleri dahil olmak üzere birçok farklı AI motorunu ve modelini kullanır
 • Yalnızca yeni blok düzenleyiciyle çalışır 
 • İçerik oluşturma sürecini kolaylaştırmak ve hızlandırmak için şablon oluşturma seçeneği sunar 
 • Hızlı bir şekilde makaleler oluşturmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir sihirbaza sahiptir 

İçerik Üretimi 

İçerik oluşturmak için AI Mojo Sihirbazı sekmesini seçin ve Yeni Sihirbazı Başlat öğesine tıklayın .

Daha sonra ANLIK MAKALE SİHİRBAZI kartının altındaki Seç düğmesini tıklayın . 

Talimatları takip edin, istediğiniz seçenekleri seçin ve İleri düğmesine tıklayın. 

Her şey süper sezgiseldir. Makale Özetinizi Gözden Geçirin adımında Gönderiye Ekle’yi tıklayın . Bu kadar. Artık yayınınızı WordPress içerik düzenleyicisinde görüntüleyebilirsiniz. 

Fiyatlandırma 

Pro planının maliyeti tek bir site için yıllık 39 ABD Doları veya sınırsız siteler için 99 ABD Dolarıdır . Bu para karşılığında sihirbazlar için çoklu dil desteği, erişim yönetimi, şablonu içe/dışa aktarma ve daha fazlası gibi ek özelliklere sahip olursunuz. 

AIPress – OpenAI, ChatGPT İçerik Oluşturucu, Görüntü Oluşturucu

Geliştirici

Kemal YAZICI – PluginPress

Aktif Kurulumlar

200+

Tanım 

AIPress, dijital içerik üretmek için OpenAI’nin ChatGPT ve GPT-3 modellerini kullanıyor. Eklenti birden fazla dili destekler ve iki modüle sahiptir: Post Creator ve Image Generator .

İncelediğimiz diğer araçların aksine, AIPress Post Creator’ın daha az seçeneği var ve arayüzü biraz eski moda görünüyor. Modül, bir makale oluşturmanıza, onu yeniden yazmanıza, dilbilgisi hatalarını düzeltmenize veya bir makaleyi desteklenen dillerden birine çevirmenize olanak tanır. 

Ana Özellikler 

 • GPT-3 ve ChatGPT modellerini kullanır 
 • İki modül aracılığıyla metin içeriği ve görüntüler oluşturur: Gönderi Oluşturucu ve Görüntü Oluşturucu 
 • 12 yazı stili içerir 
 • Başlıca diller dahil 20 dili destekler 

İçerik Üretimi

İçerik oluşturmak için kenar çubuğunda Post Creator modülünü seçin ve sağdaki AYARLAR sekmesine gidin. Burada dili, modeli, yazma stilini, maksimum metin uzunluğunu ve diğer parametreleri seçebilirsiniz. 

Daha sonra CREATE sekmesini seçin ve editörün üstündeki alanda makaleniz için bir başlık belirtin. Ardından Makale Oluştur’a tıklayın ve işin bitmesini bekleyin. Makaleyi yeniden ifade et düğmesini tıklatarak oluşturulan metni yeniden ifade edebilirsiniz . Ayrıca gönderi için etiket sayısını da belirtebilir ve oluşturabilirsiniz. 

Sonuçtan memnunsanız, gönderiyi eklemek için Gönderi Ekle düğmesini tıklayın. Öncelikle uygun durumu (Yayınla veya Taslak) seçtiğinizden emin olun. 

Kısa, nispeten basit içerik oluşturmak için AIPress eklentisini kullanın. 

Fiyatlandırma 

Eklentinin yalnızca ücretsiz sürümü var ve Pro sürümü şu anda yapım aşamasındadır. 

CopyCraft: OpenAI GPT-3 Kullanan Yapay Zeka Destekli WooCommerce Ürün Açıklamaları

Geliştirici

tektalik

Aktif Kurulumlar

100+

Tanım

WooCommerce mağaza sahipleri sevinin! Artık yapay zeka destekli WordPress eklentisi Copycraft’ı kullanarak saniyeler içinde yüksek kaliteli ürün açıklamaları oluşturabilirsiniz . Bunu yükleyin ve saatlerce klavyede yazıp ürünlerinizi mümkün olan en ilgi çekici şekilde anlatmaya çalışmak yerine değerli zamanınızı işiniz için gerçekten önemli olan şeylere harcayın. 

Copycraft, ürün açıklamaları oluşturmak için OpenAI’nin GPT-3 API’sini kullanıyor. Şu an itibariyle yalnızca WooCommerce ile uyumludur ve Ürün Ekle ve Ürünü Düzenle ekranlarıyla entegre olur. Eklentinin olağanüstü basit bir arayüzü var ve kullanımı çok kolay. Copycraft, nadiren çok fazla düzenlemeye ihtiyaç duyan, gerçekten iyi ürün açıklamaları üretir. 

Ana Özellikler 

 • OpenAI’nin GPT-3’ünü kullanır 
 • Tek tıklamayla ilgi çekici, kaliteli ürün açıklamaları oluşturur
 • WooCommerce ile uyumludur, Ürün Ekle ve Ürünü Düzenle ekranlarıyla entegre olur 
 • Basit, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir 

İçerik Üretimi 

Copycraft’ı kurup etkinleştirdikten sonra kontrol panelinizde WooCommerce altında Ürünler’e ve ardından Yeni Ekle’ye tıklayın. Ürün adı alanına bir ürün adı girin , örneğin “Fener” ve aşağıdaki CopyCraft düğmesini tıklayın. Oluşturulan ürün açıklamasını içeren bir pencere açılacaktır. 

İstediğiniz şekilde düzenleyin ve ardından aşağıdaki metin alanına eklemek için Ekle’ye tıklayın. Ayrıca, Yeniden dene’yi tıklatarak açıklamayı atabilir veya başka bir açıklama oluşturabilirsiniz . Süper kolay ve hızlı! 

Fiyatlandırma 

Şu anda, bir API anahtarınız olması koşuluyla Copycraft’ı yüklemek ve kullanmak ücretsizdir.

Sonuç olarak 

İncelememizin web siteniz için en iyi ChatGPT eklentisini seçmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Dijital dünyaya içerik hakim olsa da, en ilgi çekici gönderiler bile yalnızca sitenizin görsel olarak çekici, hızlı ve hatasız olması durumunda yararlı olabilir. 

İşte o zaman GetDevDone gibi güvenilir bir WordPress geliştirme şirketinden yardıma ihtiyacınız olacak. Deneyimli WordPress geliştiricilerimiz , gezinmesi ve etkileşimde bulunması keyif veren, ışık hızında, SEO dostu ve zengin özelliklere sahip web siteleri oluşturma konusunda rakipsiz bir uzmanlığa sahiptir.

görüntü açıklaması

Uzman WordPress
Geliştiricileri

30’dan fazla üst düzey
web geliştirme uzmanıEN İYİ YETENEĞİ İŞE ALIN

 Çok çeşitli WordPress geliştirme hizmetleri sunuyoruz: 

 • Özel tema geliştirme 
 • Web sitesi taşıma konusunda yardım
 • Oluşturucu tabanlı tema geliştirme (Elementor, Divi, WPBakery vb.) 
 • WooCommerce geliştirme 
 • Önemli Web Verileri Optimizasyonu
 • Bakım ve destek 
 • Tema özelleştirme

Başka bir şeye mi ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçin . Her zaman yardıma hazırız. 

Bir Cevap Yazın

Sheffieldbsfschools sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et