Wp Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Wp iki kelimenin kısaltılmış halidir. Bu kellimeler well ve played’dir. Well played yerine wp kullanılır. Well played denilerek bir kişiyi övme hatta onore etme kullanılır.
Contents1 WP atmak ne demek?2 WP birimi nedir?3 Oyunda mb ne demek?4 WhatsApp GG ne demek?5 Toplumsal medya GG ne demek?6 1 kW kaç kWP?7 kWP {nasıl} hesaplanır?8 Whatsapp’taki fotoğraflar niçin açılmıyor?9 1 gb kaç mb eder?10 MB ne demek kısaltma?11 MB ne demek türkçe?12 GG oldu ne demek?13 Hepimiz GG ne demek?14 Hoca GG ne demek?
WP atmak ne demek?
gg nin extended versiyonu. good game well played. lol’de “league of legends” her oyundan sonrasında alay edercesine yazılan kısaltmalar.
WP birimi nedir?
Watt güç birimidir. 1000 Watt 1 Kilowatt eder. Wp birimi “watt peak” peak kelime anlamı olarak zirve,zirve,en yogun anlamına gelmektedir. Wp birimi güneş panelinin güneş ışınlarının doğru açıda ve yoğunlukta geldiği vakit ürete bilecekleri maksimum güçtür.
Oyunda mb ne demek?
League of Legends ve benzeri ekip oyunlarında fazlaca sık kullanılan bir kısaltma olan mb, “my bad” anlamına gelir.

WhatsApp GG ne demek?
Açılımı “good game” olan GG terimi öğrenilmesi ihtiyaç duyulan bir oyun mesajlaşma tabiridir. “Good game” teriminin Türkçe karşılığı “iyi oyun” anlama gelir. GG kelimesi de oyun içinde kullanıldığında karşı tarafa iyi oyun, iyi iş çıkardın şeklinde duyguları ifade etmek için kullanılır.
Toplumsal medya GG ne demek?
Good Game ise iyi oyun, güzel oyun manasına gelir. Oyun beğenilmişse ve oyunu oynayan şahıs oyundan zevk alıyorsa GG terimini kullanır. Gamer kişilerin oyunların chat kısmında kullandığı GG kelimesinin bir de tam tersi olan BG vardır.
You might be interested:  Hitap Ne Demek?1 kW kaç kWP?
kWP üretilebilen enerjinin kilowatt cinsindeki şeklidir. Watt güç birimidir. 1000 Watt 1 Kilowatt eder. Wp birimi “watt peak” kelime anlamı olarak zirve, zirve, en yogun anlamına gelmektedir.
kWP {nasıl} hesaplanır?
Sadece averaj değerlerle düşünce vermesi açısından kabaca hesap yaparsak; 1kW´lık bir sistem kurulması tam güneş altında saatte 1kW´lık elektrik üretecek anlama gelir. Türkiye´de averaj olarak günde 6 saat güneş bulunduğunu varsayabiliriz. 1 kWp sistem x 6 saat/günde x 365 gün = 2190 kWh / yılda üretilebilir.
Whatsapp’taki fotoğraflar niçin açılmıyor?
SD kartınızda boş alan olup olmadığını deneyin. Eğer SD kart dolu ise bu problemi yaşamanız düzgüsel. Daha büyük boyutta bir bellek kartı ile yada gereksiz dosyaları silerek bu problemi çözebilirsiniz.
1 gb kaç mb eder?
1 MB = 1.024 KB (kilobayt) 1 GB = 1.024 MB ( megabayt ) 1 TB = 1.024 GB (gigabayt) 1 MiB = 1.024 KiB (kilobayt)
MB ne demek kısaltma?
megabayt ( MB ), 1.048.576 (220) bayt yada 1.000.000 bayt. Mercedes-Benz, otomobil şirketi Merkez Bankası
MB ne demek türkçe?
Megabayt. Megabayt ( MB ) bilgisayarlarda kullanılan, 1.048.576 bayt (1024*1024 bayt) anlamına gelen bir ölçü birimidir. Alt ve üst birimleri: 1 MB = 1.024 KB (kilobayt)
GG oldu ne demek?
İngilizce bir kısaltma olan GG ‘nin açılımı ise “Good Game” şeklindedir. Oyuncular, oyunun {nasıl} geçtiğini “iyi oynadınız”, “zevkli oyundu”, “güzel oyun” şeklinde tabirlerle anlatmak yerine GG kısaltmasını kullanır.
Hepimiz GG ne demek?
Good Game şeklinde açılımı olan ve Türkçe ile iyi oyun- güzel oyun anlamına gelen GG kısaltması oyunlarda çokça kullanılmaktadır.
Hoca GG ne demek?
GG ifadesinin açılımı “Gamer Good” olarak bilinmektedir. Türkçesi iyi oyun ve iyi oyuncu anlamına gelmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.