Whatsapp {Nasıl} Kurulur?(EN iyi 5 ipucu)

Whatsapp uygulamasını yüklemek için ilk olarak telefona indirmek gerekiyor. Telefona indirilen dosyalar telefon tarafınca otomatikman kuruluyor. Kurulduktan sonrasında telefonların ana ekranına uygulamanın ikonu geliyor. Bu ikona tıklayarak whatsapp uygulamasına kolayca girilebiliyor.
Contents1 WhatsApp’a {nasıl} giriş yapılır?2 WhatsApp {nasıl} yükleniyor?3 Parasız WhatsApp {nasıl} yüklenir?4 WhatsApp açmak için ne gerekiyor?5 Telefondan WhatsApp web’e {nasıl} giriş yapılır?6 Telefonum kapalı WhatsApp’a {nasıl} girerim?7 Masaüstü WhatsApp {nasıl} indirilir?8 Play Store {nasıl} indir?9 WhatsApp başka bir telefona {nasıl} aktarılır?10 WhatsApp Yuklenmiyor ne yapmaliyim?11 WhatsApp niçin yüklenmiyor?12 Akıllı saatte WhatsApp var mı?13 WhatsApp web açıldığını {nasıl} anlarım?14 WhatsApp QR kodu Sıfırlanırsa ne olur?15 WhatsAppıma biri giriyor {nasıl} anlarım?
WhatsApp’a {nasıl} giriş yapılır?
Giriş yapma

Telefonunuzda WhatsApp’ı açın.
Bağlı Cihazlar’a dokunun.
İlgili cihazda oturumunuzun açık kalması için bilgisayarınızdaki yada Portal cihazınızdaki QR ekranında Oturumu açık tut seçeneğinin yanında bulunan onay kutusunu işaretleyin.

WhatsApp {nasıl} yükleniyor?
Google Play’de Whatsapp Yükleme:

Play Store’ye giriş sağlayın:
Arama kısmına ‘ whatsapp ‘ yazın:
Arama kısmına ‘ whatsapp ‘ yazın:
3. INSTALL (Yükleme) butonuna tıklayın:
App Store’a giriş sağlayın:
App Store’a giriş sağlayın:
App Store arama kısmına ‘ whatsapp ‘ yazın:

Parasız WhatsApp {nasıl} yüklenir?
WhatsApp ‘ı yükleme

Play Store’a gidin ve WhatsApp ‘ı aratın.
WhatsApp ‘ı açıp Hizmet Koşulları’mızı kabul ederek sonraki ekrana devam edin.
Telefon numaranızı doğrulayın.
Söyleşi geçmişinize ilişik bir yedekleme bulunduysa ve bu yedeklemeyi geri yüklemek istiyorsanız Geri Yükle’yi seçin.
Son olarak adınızı yazın.

WhatsApp açmak için ne gerekiyor?
WhatsApp ‘ı telefonunuza yükledikten sonrasında Lisans Sözleşmesini kabul etmeniz gerekiyor. Kabul Et ve Devam et butonuna dokunun ondan sonra devam ettikten sonrasında ekranda göreceğiniz “Türkiye” ibaresini seçin ve cep telefonu numaranızı yazın. Doğrulama işleminin peşinden Whatsapp ‘ı kullanabilirsiniz.
You might be interested:  Kolesterol {Nasıl} Düşürülür Ceviz?Telefondan WhatsApp web’e {nasıl} giriş yapılır?
1- Bilgisayarınızdan web. whatsapp.com adresine gidin. 2- Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın. iOS için; Ayarlar >> WhatsApp Web ‘ e gidin. Android için; Sohbetler >> Menü >> WhatsApp Web ‘ e gidin.
Telefonum kapalı WhatsApp’a {nasıl} girerim?
Bilgisayarınıza WhatsApp indirildikten ve yüklendikten sonrasında, bilgisayarınızdaki WhatsApp simgesine tıklayarak WhatsApp’ı açın. Sonrasında, WhatsApp sizden WhatsApp’tan bir doğrulama kodu alabilmeniz için Telefon numaranızı girmenizi isteyecektir. Cep Telefonu Numaranız olmadığı için Ev Telefon Numaranızı girin.
Masaüstü WhatsApp {nasıl} indirilir?
WhatsApp Masaüstü ‘nü indirme

Bilgisayarınızın tarayıcısında WhatsApp İndirme sayfasına giderek.exe yada. dmg dosyasını indirin.
İndirme işlemi tamamlandıktan sonrasında.exe yada. dmg dosyasını açın ve yüklemeyi tamamlamak için talimatları izleyin.

Play Store {nasıl} indir?
Play Store uygulaması, Google Play ‘i destekleyen Android Cihazlar’da öncesinden yüklenmiş olarak gelir ve bazı Chromebook’larda indirilebilir. Google Play Store uygulamasını bulma

Cihazınızda Uygulamalar kısmına gidin.
Google Play Store ‘a. dokunun.
Uygulama açılır; indirmek için içerik arayabilir ve göz atabilirsiniz.

WhatsApp başka bir telefona {nasıl} aktarılır?
WhatsApp Ayarları > Sohbetler > Söyleşi Yedeği’ne giderek ve Şimdi Yedekle’yi seçerek sohbetlerinizin yedeğini daima manuel olarak oluşturabilirsiniz. Ek olarak, Otomatik Yedek’e gidip yedekleme sıklığını seçerek yedeklemelerin otomatikman oluşturulmasını ayarlayabilirsiniz.
WhatsApp Yuklenmiyor ne yapmaliyim?
2. Adım: Play Store önbelleğini ve verilerini paklayın

Cihazınızın Ayarlar. uygulamasını açın.
Uygulamalar ve bildirimler. Tüm uygulamaları göster’e dokunun.
Aşağı gidin ve Google Play Store’a. dokunun.
Depolama Alanı
Peşinden, Verileri temizle’ye dokunun.
Play Store’u tekrardan açın ve indirme işleminizi yine deneyin.

WhatsApp niçin yüklenmiyor?
Cihazda kafi alan yok. WhatsApp ‘ı cihazınızda kafi alan olmadığı için kuramıyorsanız Google Play Store’un önbelleğini ve verileri temizlemeyi deneyebilirsiniz: Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın, Uygulamalar ve bildirimler > Uygulama detayları > Google Play Store > Depolama > ÖNBELLEĞİ TEMİZLE’ye dokunun.
You might be interested:  Gül Böreği {Nasıl} Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)Akıllı saatte WhatsApp var mı?
Whatsapp ‘ın bir süredir beta aşamasında olan Android Wear işletim sistemli akıllı saatlere hususi sürümü artık resmen gösterildi. 2.11.362 numaralı sürüme güncellenen uygulama ile kullanıcılar artık akıllı saat üstünden ileti alabilecek ve gene akıllı saat üstünden bu mesajlara cevap verebilecek.
WhatsApp web açıldığını {nasıl} anlarım?
Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın, sağ üstteki üç noktaya tıklayın ve WhatsApp Web kısmına girin. Burada WhatsApp ‘ın açık olduğu bilgisayarlar görünür. Eğer web kafe sahibi yalan söylüyorsa belli olur aslına bakarsan. “Tüm bilgisayarlardan çık” seçeneğine tıklarsınız ve kalıcı olarak silinmiş olur her yerden.
WhatsApp QR kodu Sıfırlanırsa ne olur?
WhatsApp QR kodunuzu istediğiniz vakit sıfırlayarak bundan önceki kodun geçersiz kalmasını sağlayabilir ve yeni bir WhatsApp QR kodu oluşturabilirsiniz. WhatsApp hesabınızı silerseniz WhatsApp QR kodunuz da silinir.
WhatsAppıma biri giriyor {nasıl} anlarım?
Çıkan sekmede ‘Bağlı Cihazlar’ yada telefona bakılırsa ‘ WhatsApp Web’ yazan kategoriye tıklayın. Oluşturulan sayfada eğer WhatsApp Web’iniz herhangi bir bilgisayarda açıksa bağlı cihazlar sıralı olarak gözükür. Bu cihazlarda WhatsApp ‘ı kapatmak için aygıt adının üzerine basıp ‘Çıkış’ a tıklayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.