Wetransfer {Nasıl} Kullanılır?(Doğru yanıt)

İnternet sitesine girdiğinizde karşınıza oldukça mütevazi bir arayüz çıkıyor. ‘Dosya Ekle’ bölümünden 2GB’a kadar paylaşacağınız dosyayı seçmeniz ve peşinden göndereceğiniz şahıs ile beraber kendi e-mailinizi yazmanız gerekiyor. Isterseniz dosya ile birlikte karşı tarafa bir bildiri da gönderebiliyorsunuz.
Contents1 Telefondan WeTransfer {nasıl} kullanılır?2 WeTransfer ile nasil gönderilir?3 WeTransfer nedir {nasıl} kullanılır?4 WeTransfer ücretli mi?5 WeTransfer nedir güvenilir mi?6 WeTransfer Pro nedir?7 Yüklü bir dosyalar {nasıl} gönderilir?8 WeTransfer niçin yavaş gönderiyor?9 WeTransfer ile kaç gb?10 Collect by WeTransfer nedir?11 Dropbox Nedir ve {Nasıl} Kullanılır?12 WeTransfer kaç şahıs?13 iPhone 6 belgeler nerede?
Telefondan WeTransfer {nasıl} kullanılır?
Android ve iOS’ta dosya gönderebilmek için WeTransfer ‘in mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Dosyayı gönderdiğiniz şahıs, dosyayı indirebilmek için bu uygulamaya gerekseme duymayacak; bir tek epostadaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirebilecek. – WeTransfer uygulamasını açın.
WeTransfer ile nasil gönderilir?
Adım 1: Dosyanın bulunmuş olduğu bilgisayarda bir tarayıcı açın.

Adım 2: Adres çubuğuna gidin ve “myrealdata. wetransfer.com” yazın ve Enter’a basın.
Adım 3: Dosya Ekle’ye tıklayın.
Adım 4: “E-postanız” ı tıklayın ve e-posta adresinizi ilave edin.
Adım 5: “Aktar” a tıklayın.

WeTransfer nedir {nasıl} kullanılır?
WeTransfer hem de hem bilgisayardan hem de telefondan kullanılmaktadır. WeTransfer kullanmak için WeTransfer web sitesine girin. Aktarmak istediğiniz dosyayı burada dosya yükle seçeneğine tıklayarak yükleyin. Arkasından dosya yükleme işlemi için bir süre bekleyin.

WeTransfer ücretli mi?
Yukarıda anlattığımız tüm kullanım şekilleri parasız. Sadece WeTransfer ‘in ücretli aboneliği de bulunuyor. Plus isminde abonelik paketinde aşağıdaki özellikler içeriyor: Bir seferde 20 GB’a kadar dosya gönderme.
WeTransfer nedir güvenilir mi?
WeTransfer e-posta iletileriyle beraber gönderebileceğiniz boyut sınırını aşan büyük dosyaları paylaşmak için kullanılabilen ve oldukça popüler bir dosya barındırma ve paylaşım hizmetidir. Bu tür hizmetler, e-posta geçiş noktaları tarafınca hususi bir yapılandırma olmadığı sürece iyi huylu olarak algılanmaktadır.
You might be interested:  Ihracat {Nasıl} Yapılır?(Doğru yanıt)WeTransfer Pro nedir?
Pro We Aktarma ile 20 Gb’a kadar dosya transferi sağlanabiliyor. Bununla birlikte sürükle bırak özelliğiyle kolayca dosyalarınızı sisteme yükleyebilir, sistem üstünden de arzu ettiğiniz zaman gönderim sağlayabilirsiniz. Ek olarak pro sürüme sahipseniz 1 TB depolama alanına da haiz olacaksınız.
Yüklü bir dosyalar {nasıl} gönderilir?
Büyük dosyaları web üstünden göndermek isterseniz işte kesinlikle kullanmanız ihtiyaç duyulan 10 web servisi

DROPBOX. Dropbox, çevrimiçi depolama alanında oldukça popüler bir hizmet.
THE BOX.
SUGARSYNC.
MEDIAFIRE.
WETRANSFER.
HIGHTAIL.
ADOBE SENDNOW.
EGNYTE.

WeTransfer niçin yavaş gönderiyor?
WeTransfer ‘ın niçin bu kadar yavaş bulunduğunu / çalışmadığını merak ediyorsanız, probleminin muhtemelen web bağlantınızdan kaynaklandığını bilin. Ek olarak, WeTransfer ‘ın yavaş aktarım hızları, bağlantınızı oldukça fazla cihazla paylaşmanız yada hizmetinimeşgul zamanlar.
WeTransfer ile kaç gb?
WeTransfer, herhangi bir kullanıcı kaydı gerektirmeksizin tam 2 GB ‘a kadar dosyaları parasız şekilde göndermenize/almanıza olanak tanıyor. WeTransfer dosya gönder dedikten sonrasında yedi gün süresince WeTransfer ‘in sunucularında kalan dosyanız, bu süre içinde indirilmeye devam edilebiliyor.
Collect by WeTransfer nedir?
wetransfer ekibi tarafınca yaratılmış bir uygulama. web sayfası, fotoğraf, pdf şeklinde değişik dijital formlardaki belgeleri toplayıp board’lar halinde organize etmenize yarıyor. sorun da burada, başka birşey yapmıyor. belgeler üstünde hiçbir işlem yapamıyorsunuz, kenarına bir not bile yazamıyorsunuz.
Dropbox Nedir ve {Nasıl} Kullanılır?
Dropbox, kullananların cihazlarındaki fotoğraf ve video şeklinde dosyaları buluttaki bir veritabanına taşımasına olanak tanıyan depolama platformudur. Dropbox; dosyalarınızın cihazlarınız ve bulut içinde kolaylıkla senkronize edilmesini ve ne vakit, nerede oturum açarsanız açın, tüm belgelerinize erişmenizi sağlar.
WeTransfer kaç şahıs?
Bu planlar “ WeTransfer ” ve “ WeTransfer Plus” planları. Bu planda 2 gb’ye kadar dosyayı tek seferde şahıs yada kişilere gönderebiliyorsunuz. Bu planda 20 gb’ye kadar dosyayı tek seferde şahıs yada kişilere gönderebiliyorsunuz.
You might be interested:  Ozon Tedavisi {Nasıl} Yapılır?(Çözüm bulunmuş oldu)iPhone 6 belgeler nerede?
İlk olarak, iPhone yada iPad’inizde Dosyalar uygulamasını bulun. Bunu yapmanın en süratli yolu Spotlight Aramasıdır. Ana ekranın ortasından bir parmağınızı aşağı doğru kaydırın ve peşinden “Dosyalar” yazın. Arama sonuçlarında “Dosyalar”a dokunun.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.