Vodafon Ek Paket {Nasıl} Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, web ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üstünden, 7000 Sesli Cevap Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak yada 7000’e SMS göndererek, Vodafone Alan kişi Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.
Contents1 Vodafone ek paket ne demek?2 Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?3 Vodafone 2 gb web ne kadar?4 Ek konuşma paketi {nasıl} alınır?5 Vodafone 5 GB Armağan {nasıl} yapılır?6 Vodafone 10 GB Armağan {nasıl} yapılır?7 Turkcel paket bitmeden başka paket yapılır mı?8 Bimcell Tarife bitmeden yeni paket yapılır mı?9 Vodafone’da {nasıl} paket yapılır?10 Vodafone şehrinize hususi 2 GB nedir?11 1 gb kaç TL Vodafone?12 FreeZone güzelliği 2 GB nedir?13 Türk Telekom’da {nasıl} Dakika yapılır?14 Avea 10 TL ye 150 dakika kampanyası {nasıl} yapılır?15 Türk Telekom aylık 500 dk 7 tl {nasıl} yapılır?
Vodafone ek paket ne demek?
Ek paket nedir? Mevcut tarifenizdeki kullanım haklarına ek olarak satın alabileceğiniz ya da armağan olarak hattınıza tanımlanabilen dakika, SMS ya da web kullanım haklarıdır.
Vodafone paket bitmeden başka paket yapılır mı?
Günlük ve haftalık paketlerde kullanım süreleri sona erdikten sonrasında, aynı paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone 2 gb web ne kadar?
Tarifeye giriş icra eden aboneler, Yenilenen 2 GB kapsamında 25TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS ve 2 GB sahibi olurlar.
Ek konuşma paketi {nasıl} alınır?
Ek 250 Dakika Paketi için KALAN EK250DK yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Ek 500 Dakika Paketi için KALAN EK500DK yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Ek 1000 Dakika Paketi için KALAN EK1000DK yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
Vodafone 5 GB Armağan {nasıl} yapılır?
Esaslar

Redli ya da Redli Genç tarifelerde 12 ay süresince her ay tarifenize ek 5 GB, toplamda 60 GB armağan kazanırsınız.
Hediyenizi almak için Vodafone Yanımda Uygulaması’na girerek, Ek Paketler kısmına göz atmanız kafi.

You might be interested:  Gölge Oyunu {Nasıl} Oynanır?(En iyi çözüm)Vodafone 10 GB Armağan {nasıl} yapılır?
Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine gore 1 aylık 20 GB yada 1 aylık 10 GB armağan kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.
Turkcel paket bitmeden başka paket yapılır mı?
Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan “Giriş” bölümünden giriş yapın. En altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın.
Bimcell Tarife bitmeden yeni paket yapılır mı?
Bakiye kafi olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) yada kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatikman yenilenir.
Vodafone’da {nasıl} paket yapılır?
Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, web ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üstünden, 7000 Sesli Cevap Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak yada 7000’e SMS göndererek, Vodafone Alan kişi Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.
Vodafone şehrinize hususi 2 GB nedir?
Paketi alan aboneler, bu paket kapsamında kapsamında 12 ay süresince geçerli 0 TL karşılığında yurt içi 2 GB sahibi olurlar. Paket her satmaca döneminde otomatikman yenilenir ve 12. satmaca süreci sonunda otomatikman iptal edilir. Ek paket tutarı ve yararları müşterinin ürünü almış olduğu gün sayısına gore orantılanır.
1 gb kaç TL Vodafone?
Paketiniz bittiğinde ay ortasında yarı yolda kalmayın diye 1GB web, her yöne 100 dk ve 1000 SMS Vodafone Faturasız’da yalnız 12 TL!
FreeZone güzelliği 2 GB nedir?
Bu paket kapsamında yurt içi aramalarda ve yurt içi mobil internette kullanılabilen 2 gün geçerli 2GB web hediyesi bulunmaktadır. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin peşinden adım atar. Bu paket kapsamında kapsamındaki armağan web yalnız 26 yaş altındaki bireysel faturasız aboneler için geçerlidir.
You might be interested:  Yks Sıralama {Nasıl} Olur?(Muhteşem yanıt)Türk Telekom’da {nasıl} Dakika yapılır?
Paket Bilgisi Her Yöne 750 Dakika Paketi ile yurtiçi her yöne 750 dakika yalnız 25 TL! Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve HY750 yazıp 5555’e SMS gönderin, Her Yöne 750 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.
Avea 10 TL ye 150 dakika kampanyası {nasıl} yapılır?
2000 yazıp 5555e gönderin. Hediyeli 150 Paketi’nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
Türk Telekom aylık 500 dk 7 tl {nasıl} yapılır?
Paket Bilgisi Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve HY500 yazıp 5555’e SMS gönderin, Her Yöne 500 Dakika Paketi’niz cebinize gelsin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.