Veteran Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

– Tecrübeli kimse ya da eski kurt, – Kıdemli asker yada eski asker, – Emekli ya da emekli asker, Bu şekilde amaca bağlı olarak cümle içinde değerlendirilebilir.
Contents1 Veteran ne demek spor?2 Veteran Status ne demek?3 NBA Veteran ne demek?4 Veteran nedir gövde eğitimi?5 Dısabılıty ne demek?6 Civil status ne demek?7 Masterler Ligi ne demek?
Veteran ne demek spor?
“Emektar” anlamına gelen Veteran, turnuvaya adını verdiği şeklinde, futbola emek ve gönül vermiş sporcuların bir araya gelmesini amaçlamaktadır. Amacı, spor, kardeşlik ve beraberlik duygusunu barındıran bu turnuva, KARAÇAYIR’dan kopamayanların bir araya gelmesini sağlayarak ayır bir hava estirmektedir.
Veteran Status ne demek?
ilk döğüşte başarı kazanan ya da başarı kazanmadığı halde yaşamı bağışlanan gladyatörlerin artık deneyimli sayılması ile elde ettikleri ilk onursal ünvan. gömüt yazıtlarında ‘vet’ şeklinde bir kısaltma ile ifade edilirdi.
NBA Veteran ne demek?
Ornegin, NBA ‘de, deneyimli oyunculari tanimlamak icin soylenir. Genel anlamda ligde dikkat cekmemis, yildiz olamamis oyunculardir fakat, ozellikle gorev adami kimliginde olup da ayni takimda uzun yillardir yer bulabilmis oyuncular veteran sıfatinin sahipleridir

Veteran nedir gövde eğitimi?
Veteran atletler, gerek daha evvelde bir yarışma geçmişi olsun gerek olmasın, spor ile etken olarak ilgilenen, yüksek düzeyde egzersiz icra eden orta yaş ve üstü bireylerdir.
Dısabılıty ne demek?
Disability teriminin tıbbi anlamı; n. Herhangi bir işi yapmada yetersizlik, güçsüzlük, kuvvetsizilk.
Civil status ne demek?
çağdaş. Şehirli, kent halkından olan.
Masterler Ligi ne demek?
yaş sınırlamasının 40 yaş ve üstü olduğu, 38-39 yaşındakilerin saptanca olarak kabul edilmiş olduğu ligdir. organizasyonda büyük emek veren, kan ter içinde çalışan dış ekiplerin, paralarını noksan ödemek için türlü taklalar atan başkan görünümlü bir nitelikli dolandırıcının yönettiği bir ligtir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.