Vatan Şaşmaz {Nasıl} Öldü?(Çözüm bulunmuş oldu)

Contents1 Vatan Şaşmaz {nasıl} öldürülmüştür?2 Vatan Sasmaz ne vakit olduruldu?3 Vatan Şaşmaz kaç yaşlarında vefat etti?4 Vatan Şaşmaz evliliğe ilk adımını attı mi?5 Vatan Şaşmaz kaç doğumlu?6 Filiz Aker {nasıl} intihar etti?7 Filiz Aker {nasıl} öldü?
Vatan Şaşmaz {nasıl} öldürülmüştür?
Sevilen oyuncu Vatan Şaşmaz, 42 yaşlarındayken, 27 Ağustos 2017 tarihinde Filiz Aker tarafınca bir otel odasında vurularak öldürüldü. Filiz Aker cinayetin derhal peşinden intihar etti.
Vatan Sasmaz ne vakit olduruldu?
Sunucu Vatan Şaşmaz 27 Ağustos 2017 günü Beşiktaş’ta bulunan Conrad The Boshpous Oteli’nin odasında eski manken Filiz Aker tarafınca öldürülmüştü. Şaşmaz’ı dört kurşunla öldüren Aker’in sonrasında intihar etiği belirlenmişti. Ortalama 5 aydır devam eden soruşturma bugün tamamlandı.

Vatan Şaşmaz kaç yaşlarında vefat etti?
Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde, eski manken Filiz Aker tarafınca Beşiktaş’ta lüks bir otelin 10’uncu katında silahlı hücum sonucu öldürülmüştü. Aker, Şaşmaz’ı sırtından vurarak öldürdükten sonrasında aynı silahla başına ateş ederek intihar etmişti.
Vatan Şaşmaz evliliğe ilk adımını attı mi?
Vatan Şaşmaz ‘ın ölümü hakkında bilgiler 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul’daki bir otelde eski manken ve oyuncu Filiz Aker tarafınca tabancayla vurularak 42 yaşlarında öldürüldü.
Vatan Şaşmaz kaç doğumlu?
8 Ocak 1974, İstanbul doğumlu olan Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos Pazar günü İstanbul Beşiktaş’ta bulunan lüks bir otelde yanında bir hanımla ölü olarak bulunmuş oldu. Kız arkadaşı Filiz Akel ilkin Vatan Şaşmaz’ı sırtından vurmuş, sonrasında da kendi kafasına sıkıp intihar etmiş.
Filiz Aker {nasıl} intihar etti?
Meşhur sunucu Vatan Şaşmaz ve eski mankenlerden, Filiz Aker ‘in can verdiği vaka, akşam saatlerinde, Beşiktaş’taki Conrad otelde meydana geldi. İddiaya nazaran, ortalama 1 aydır otelde kalan Filiz Aker, saat 18.00 sıralarında 10’uncu kattaki odasına çıktı. Aker ‘in ise kendisini vurarak intihar etmiş olduğu tespit edildi.
You might be interested:  Tyt Ayt {Nasıl} Çalışılır?Filiz Aker {nasıl} öldü?
Vefatından ortalama iki ay sonrasında Vatan Şaşmaz’ın Çengelköy Mezarlığı ‘nda bulunan kabri ilk kez görüntülendi. Kısa bir süre ilkin gömüt taşı meydana getirilen Vatan Şaşmaz’ı sevenleri ise unutmadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.