Vasıta Muayenesi Randevusu {Nasıl} Alınır?

0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Davet Merkezi’ni arayarak buluşma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Contents1 Vasıta muayene tekrarı randevusu {nasıl} alınır?2 Parasız vasıta muayenesi {nasıl} alınır?3 Vasıta muayene buluşma sorgulama {nasıl} yapılır?4 Vasıta muayenesi {nasıl} yapılır?5 Vasıta muayene tekrarı {nasıl} oluyor?6 Muayene tekrarı her yerde yapılır mı?7 Telefonla vasıta muayenesi {nasıl} alınır?8 TÜVTÜRK buluşma tutarı var mı?9 Randevusuz vasıta muayenesi yapılır mı?10 Vasıta muayene buluşma saatimi {nasıl} öğrenebilirim?11 Aracın muayenesi varmı yokmu {nasıl} öğrenebilirim?12 E-Devlet’ten vasıta muayene randevusu {nasıl} alınır?13 Vasıta muayeneye gidince ne yapılır?14 2021 vasıta muayene {nasıl} yapılır?15 Muayenede araçta neler olması gerekir?
Vasıta muayene tekrarı randevusu {nasıl} alınır?
TÜVTÜRK internet adresinden vasıta muayene randevusu almak için tıklayınız. Web sitesinin yanı sıra haftanın 6 günü, 08.00-20.00 saatleri içinde hizmet veren vasıta muayene buluşma telefonu, 0 850 222 8888 arayıcılığıyla davet merkezinden buluşma alabilirsiniz.
Parasız vasıta muayenesi {nasıl} alınır?
TÜVTÜRK ÜCRETSİZ RANDEVU ALMA 2022

İlk olarak tuvturk.com.tr adresine tıklayın.
Sol kısımdaki menüden Parasız Buluşma sekmesine gelin.
Plakanızı, ruhsat seri ve numarasını yazarak kent seçiminizi yapın.
Devam butonuna basın.
Muayene için gün ve saat seçiminizi yaparak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vasıta muayene buluşma sorgulama {nasıl} yapılır?
TÜVTÜRK vasıta muayene randevusu hem TÜVTÜRK web sitesinden hem E-devlet üstünden hem de 850 222 88 88 numarasından gerçekleştirilmektedir. Buluşma iptali de web sitesi üstünden gerçekleştirilir.
Vasıta muayenesi {nasıl} yapılır?
Vasıta vize işlemleri için iki değişik şekilde buluşma alınabilmektedir. Online olarak ya da telefonla vasıta vize randevusu alabilirsiniz. TÜVTÜRK davet merkezinin 0850 222 88 88 numarasını arayarak vasıta vize randevusu alabilirsiniz. Ya da TÜVTÜRK web sitesine girerek vasıta muayene randevusu alınabilmektedir.
You might be interested:  Bir Adamın Seni Sevdiğini {Nasıl} Anlarsın Kontrol?(Çözünme)Vasıta muayene tekrarı {nasıl} oluyor?
Muayene tekrarı, muayenenin yapıldığı aynı gün yada muayenenin yapıldığı tarihten itibaren bir aylık süre içinde bir defaya mahsus olmak suretiyle muayenenin yapıldığı vasıta muayene istasyonunda yada başka bir vasıta muayene istasyonunda yapılır.”
Muayene tekrarı her yerde yapılır mı?
Muayenesi yaptırılan araçlar, muayeneden geçemedikleri durumda parasız muayene tekrarı hakkı için muayenenin yapıldığı aynı istasyona yada aynı ildeki öteki tüm durağan(durgun) muayene istasyonlarına gitmek zorundadır.
Telefonla vasıta muayenesi {nasıl} alınır?
Vasıta muayene buluşma almak için, vasıta muayene sorgulama ve parasız vasıta muayene buluşma almak için vasıta muayene telefon numarası 0850 222 8888 numaralarını arayarak otomobiliniz için buluşma talep edebilirsiniz. Tüvtürk yazışma hattı için ise + 90 212 366 99 00 numaraları arayarak sorunlarını paylaşabilirsiniz.
TÜVTÜRK buluşma tutarı var mı?
Muayene randevusu almak tümüyle parasızdır. Vasıta muayeneden ağır kusurlu olarak geçemese dahi sonradan alacağınız buluşma için de herhangi bir birime ücret ödemeniz gerekmez.
Randevusuz vasıta muayenesi yapılır mı?
Artık randevusuz muayene yapılmıyor. Muayene randevunuzu online olarak TÜVTÜRK’ün bunun için açmış olduğu şu siteden yada 0850 222 88 88 no’lu davet merkezini arayarak alabilirsiniz. Muayeneye gitmeden ilkin aracınızın borcunu denetim etmenizde yarar var zira borcu olan araçlar muayene edilmiyor.
Vasıta muayene buluşma saatimi {nasıl} öğrenebilirim?
Vasıta muayene buluşma sorgulama işlemi ile almış olduğunuz randevunun detayları TUVTÜRK resmi sitesi ile web üstünden kolaylıkla data sahibi olabilirsiniz. Online hizmetler olanağı ile sorgulama işleminiz dakikalar içinde gerçekleşebilmektedir.
Aracın muayenesi varmı yokmu {nasıl} öğrenebilirim?
Vasıta muayene geçerliliğini sorgulamak için TÜVTÜRK’ün vasıta muayene sorgulama sayfasından yardım alabilirsiniz. Bunun için plaka no ve muayene rapor numarasına gereksinim duyacağınız için evvelde satıcı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
You might be interested:  Squat {Nasıl} Yapılır?E-Devlet’ten vasıta muayene randevusu {nasıl} alınır?
e – Devlet ‘ ten Vasıta Muayenesi Randevusu {Nasıl} Oluşturulur? “TÜVTÜRK Muayene Buluşma Kayıt” sayfasına gidin ve e – Devlet ‘in sizden istediği detayları girerek kimliğinizi doğrulayın. Oluşturulan sayfada lüzumlu detayları ve seçimleri yaparak periyodik vasıta muayenesi için buluşma alabilirsiniz.
Vasıta muayeneye gidince ne yapılır?
Vasıta Muayene Esnasında Yapılması Gerekenler

1 – ARACINIZI PARK EDİN.
2 – MÜŞTERİ KABUL ALANINA GİDİN.
3 – SIRA NUMARASI ALIN.
4 – EVRAKLARINIZI GÖREVLİYE TESLİM EDİN.
5 – ARAÇ MUAYENE ÜCRETİNİ ÖDEYİN.
6 – ARACINIZI TESLİM ETMEDEN ÖNCE EMNİYET KEMERLERİNİ TAKIN.
7 – TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN GEREKLİ EKİPMANLARI YERLEŞTİRİN.

2021 vasıta muayene {nasıl} yapılır?
Eğer borcunuz yoksa TÜVTÜRK’ün resmi web sitesi ”tuvturk.com.tr” adresindeki ‘parasız buluşma’ kısmına aracınızın plakasını, ruhsat numarasını yazıp muayene yaptıracağınız şehri seçerek buluşma alabilirsiniz.
Muayenede araçta neler olması gerekir?
Otomobil muayenelerinde, araçta daima bulunması ihtiyaç duyulan ekipmanlar da denetim edilir. Bu ekipmanlar yangın söndürme tüpü, üçgen reflektör, ilkyardım çantası ve stepne lastiktir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.