Ümraniye {Nasıl} Gidilir?(Çözülmüş)

Contents1 Marmaray ile Ümraniye {nasıl} gidilir?2 Metrobüs ile Ümraniye’ye {Nasıl} Gidilir?3 Ümraniye Belediyesi hangi otobüsler gider?4 Ümraniye IKEA hangi durakta?5 Üsküdar metro nereye kadar gidiyor?6 Marmaray Anadolu yakasında nereye kadar gidiyor?7 Metrobüs nerelere gidiyor?8 Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?9 Ümraniye Üsküdar metro kaç dakika?10 131 T nerede?11 İKEA ya gitmek için hangi durakta inilir?12 Bursa İKEA hangi Otobüs gider?13 Ümraniye İKEA ya {nasıl} gidilir?
Marmaray ile Ümraniye {nasıl} gidilir?
Ümraniye ilçesine Marmaray hattı ile direkt ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray bağlantısını kullanmak isterseniz, Üsküdar durağında indikten sonrasında; M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da Üsküdar- Ümraniye arası ulaşım elde eden otobüs ve minibüs hatlarına aktarma yapmanız gerekmektedir.
Metrobüs ile Ümraniye’ye {Nasıl} Gidilir?
Ümraniye ilçesine metrobüs ile direkt ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; metrobüs ile Altunizade durağında indikten sonrasında M5 Üsküdar- Çekmeköy metro hattına ya da 13 no’lu Kadıköy- Çakmak Mahallesi/ Ataşehir otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi hangi otobüsler gider?
Bu Otobüs hatları Ümraniye Belediye Başkanlığı tanıdığından geçiyor: 139, 14, 14B, 14DK, 14ES, 522.
Ümraniye IKEA hangi durakta?
Engelliler Mrkz durak, Ümraniye içindeki İKEA – Ümraniye konumuna en yakındır.
Üsküdar metro nereye kadar gidiyor?
Üsküdar Çekmeköy Hattı 20 Km uzunluğunda, Anadolu Yakası’nın ikinci metro hattı olup, Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro hattıdır. Hat, Üsküdar Meydanı’ndan başlayarak, Ümraniye ilçe merkezinden geçmekte ve Çekmeköy Meydanında son bulmaktadır.
Marmaray Anadolu yakasında nereye kadar gidiyor?
Bu aşamada Marmaray ile Anadolu Yakası ‘na geçen hat Üsküdar, Söğütlüçeşme, Feneryolu, Göztepe, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Küçükyalı, İdealtepe, Süreyya Plajı, Maltepe, Cevizli, Atalar, Başak, Kartal, Yunus, Pendik, Kaynarca, Tersane, Güzelyalı, Aydıntepe, İçmeler, Tuzla, Çayırova, Fatih, Osmangazi, Darıca ve Gebze’de
You might be interested:  Mısır Kavurga {Nasıl} Yapılır?Metrobüs nerelere gidiyor?
Meydana getirilen paylaşıma nazaran metrobüs sefer hat detayları şu şekilde:

34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tanıdığından geçiyor: 10, 11ST, 11ÜS, 14D, 15BK, 15TK.
Ümraniye Üsküdar metro kaç dakika?
Üsküdar – Ümraniye arası 9 durak olarak hizmet veren metro, Çekmeköy’ün de açılmasıyla durak sayısını 16’ya çıkardı. Metro hattında her 5 dakikada bir sefer yapılacak. Böylece, Sancaktepe’den Üsküdar ‘a 27, Ümraniye ‘ye 15,5 dakikada seyahat yapılacak.
131 T nerede?
131T (İETT) 131T otobüs hattının ilk durağı Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Peronlar olup son durağı Estergon Caddesi durağıdır. 131T (Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi Peronlar‎→Estergon Caddesi), her gün çalışıyor.
İKEA ya gitmek için hangi durakta inilir?
IKEA ‘nın Kartal mağazasına gitmek isteyenler metro ile Hastane-Adalet sarayı durağında inerek gidebilirler. Otobüsle gitmek isteyenler Kartal içinden KM34 ile gidebilirler. Minibüsle gitmek isteyenler Kartal – Esentepe minibüsü ile gidebilirler.
Bursa İKEA hangi Otobüs gider?
38/B, Osmangazi bölgesinde bulunan Ikea konumuna giden son Otobüs aracıdır. 04:28 civarında buradan geçer.
Ümraniye İKEA ya {nasıl} gidilir?
Ümraniye bölgesindeki en oldukça ziyaret edilen yerlerden İKEA – Ümraniye adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 10, 122C, 131C, 20Ü
Metro: M5.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-77.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.