Turkcell Tv Bilgisayardan {Nasıl} Izlenir?(Çözünme)

TV+ web uygulamasını Web Explorer yada Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome” : Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması muntazam çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”
Contents1 TV+ bilgisayara {nasıl} indirilir?2 TV+ {nasıl} izlenir?3 Superonline ile TV izlenir mi?4 Turkcell TV Plus kaydet izle {Nasıl} Yapılır?5 Turkcell TV+ {nasıl} indirilir?6 Turkcell TV {nasıl} yüklenir?7 TV+ ücretli mi?8 TV+ Turkcell lilere parasız mi?9 TV+ {nasıl} kullanılır?10 TV+ pin kodu nedir?11 Vodafone tv Wifiden izlenir mi?12 TV+ kaç cihazda izlenir?13 TV Plus bilgisayardan {nasıl} izlenir?14 TV+ uygulaması nedir?15 Turkcell TV şifresi {nasıl} alınır?
TV+ bilgisayara {nasıl} indirilir?
PC’de TV+ {nasıl} indirilir

MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
Google Play’de TV+ arayın.
TV+ indirin ve yükleyin.
Kurulum tamamlandığında adım atmak için simgeye tıklayın.
PC’de MEmu ile TV+ oyunun tadını çıkarın.

TV+ {nasıl} izlenir?
TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa bildiri gönderip şifrenizi parasız alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa bildiri göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Superonline ile TV izlenir mi?
Evde TV+ TV+ kutusu ile yayınları izleyebilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterisi olmanız gerekmektedir.
Turkcell TV Plus kaydet izle {Nasıl} Yapılır?
TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak yada TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üstüne geldiğinizde çıkan menüdeki « Kaydet » seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt’, ‘Diziyi Sürem Kaydetme ‘ yada ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet ‘ten birini seçebilirsiniz.
You might be interested:  Elma Şekeri {Nasıl} Yapılır?(Çözünme)Turkcell TV+ {nasıl} indirilir?
Turkcell TV+ uygulamalarını nereden indirebilirim? Telefonunuzdan ARTINET ya da ARTICEP yazıp 2200’a​ parasız bildiri attığınızda üye olduktan sonrasında telefonunuza gelen bağlantıya tıklayarak Turkcell TV mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Isterseniz Appstore yada Googleplay’den uygulamayı cep telefonunuza indirebilirsiniz.
Turkcell TV {nasıl} yüklenir?
Turkcell TV+ uygulaması tüm android ve iOS mağazalarında bulunuyor. Cihazlara indirilmek istenen Turkcell TV+ uygulaması, mağazalara giriş yaparak indirilebilir. Turkcell TV+ uygulaması ücretsiz bir şekilde telefonlara indirilebiliyor.
TV+ ücretli mi?
Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.
TV+ Turkcell lilere parasız mi?
*** İlk 3 ay 9,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, yalnız bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonrasında, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart tutarı olan 24,99 TL/Ay olarak devam edecektir.
TV+ {nasıl} kullanılır?
​+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek yada cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek seyredebilirsiniz. Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak parasız izleyebilir, yayınları yada filmleri kaydedebilirsiniz.
TV+ pin kodu nedir?
PIN numaranız 1234 olarak tanımlanmıştır. PIN numaranızı telefonunuzun tuşlarını kullanarak değiştirebilirsiniz. Ücretlendirme: Bu servisin kullanımı için ek bir ücret ödemezsiniz.
Vodafone tv Wifiden izlenir mi?
WiFi üstünden Vodafone TV servisini kullanırken, web servis sağlayıcınızın size sunmuş olduğu servisin koşulları kapsamında ek ücret ödemek durumunda kalabilir, ya da web kotanızı tüketebilirsiniz. Detaylar için wifi bağlantınızı elde eden servis sağlayıcınızdan informasyon alabilirsiniz.
TV+ kaç cihazda izlenir?
TV+ fazlaca ekranlı bir servistir, sadece tek üyelik ile aynı anda bir aygıt üstünden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda gösterim seyretmek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.
You might be interested:  Aloe Vera {Nasıl} Yetiştirilir?(Doğru yanıt)TV Plus bilgisayardan {nasıl} izlenir?
TV+ web uygulamasını Web Explorer yada Firefox tarayıcı ile kullanabilirsiniz. “Mac + Chrome”: Yüklü olan Google Chrome tarayıcı versiyonu ile TV+ web uygulaması muntazam çalışmayabilir. TV+ web uygulamasını Safari tarayıcı ile kullanabilirsiniz.”
TV+ uygulaması nedir?
TV+, arzu ettiğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz web tabanlı dijital TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile benzeri olmayan bir TV deneyimi sunulmaktadır.
Turkcell TV şifresi {nasıl} alınır?
Turkcell abonesiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa bildiri göndererek şifrenizi parasız alabilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz SIFRE yazıp 05327552222’ye kısa bildiri göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.