Turkcell Puk Kodu {Nasıl} Alınır?(Doğru yanıt)

Contents1 PUK kodu {nasıl} bulunur?2 Turkcell PUK kodu {nasıl} girilir?3 SIM PUK kodu nedir?4 PUK kodu {nasıl} alınır Turk Telekom?5 Vodafone PUK kodu {nasıl} girilir?6 PUK kodu unuttum ne yapabilirim?7 Turkcell puk kodu nerede yazar?8 Puk kodu ne vakit girilir?9 PUK kodu yanlış girilirse ne olur?10 PUK kodu SIM kartta yazar mı?11 PUK kodu ne demek Vodafone?12 SIM kart üstünde pin kodu yazar mı?13 Türk Telekom hattı {nasıl} açılır?14 Hattım kırıldı ne yapmalıyım Türk Telekom?15 Türk Telekom yedek sim kart {nasıl} alınır?
PUK kodu {nasıl} bulunur?
PUK kodları sim kartın ilişkin olduğu operatörün alan kişi temsilcilerinden öğrenebilirsiniz. Ek olarak İnternet sitesinden de PUK kodu öğrenilmesi mümkündür.
Turkcell PUK kodu {nasıl} girilir?
Turkcell ‘li Olmak Bu blokeyi kaldırmak için PUK kodunu kullanmanız gerekir. PUK kodunuzu Turkcell.com.tr’de İşlem Merkezi’ne giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfasında “Giriş” alanından Turkcell numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Üst menüden “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın.

SIM PUK kodu nedir?
PUK 1 kodu, bloke olan sim kartınızın tekrardan kullanılabilir hale gelmesini ve blokenin kaldırılmasını elde eden hususi bir şifredir. 8 haneden oluşur. PUK 2 kodunu kullanarak blokeyi kaldırabilirsiniz. PUK 2, bloke olan PIN 2 kodunun tekrardan kullanılır hale gelmesini elde eden 8 haneli hususi bir şifredir.
PUK kodu {nasıl} alınır Turk Telekom?
Telefonum kilitlendi ve PUK kodu istiyor. Ne yapmalıyım? PUK1/PUK2 kodunuza Türk Telekom Online İşlem Merkezine giriş yaparak ulaşabiirsiniz. Ek olarak şirket yetkilisi 4445444 Türk Telekom Satın alan Hizmetlerini arayarak PUK bilgilerini alabilmektedir.
Vodafone PUK kodu {nasıl} girilir?
Hat İşlemleri ve Ayarları PUK kodunuzu Yanımda İnternet Hat Ayarlarım sayfasından öğrenebilirsiniz. Yanımda İnternet sayfası şifrenizi bilmiyorsanız, S yazıp 7000’e parasız SMS göndererek gizyazı talebinde bulunabilirsiniz.
You might be interested:  Mantar {Nasıl} Geçer?PUK kodu unuttum ne yapabilirim?
Puk kodunu 10 kere yanlış girmeniz halinde hattınız tamamen bloke olur ve tekrardan çıkartmanız gerekir. Yeni bir sim kartı çıkartarak aynı numarayı tekrardan kullanabilirsiniz. DİKKAT! Puk Kodu telefona girildikten sonrasında sizden yeni pin kodu girmenizi isteyecek.
Turkcell puk kodu nerede yazar?
Turkcell.com.tr anasayfasında “Giriş” alanından Turkcell numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Üst menüden “İşlem Merkezi” seçeneğine tıklayın. Oluşturulan sayfada sol tarafta yer edinen menüden “Ayarlarım” seçeneğine tıklayın. Burada ” PUK NUMARAM” bölümünden PUK kodlarınızı öğrenebilirsiniz.
Puk kodu ne vakit girilir?
PIN 1 numaranızı 3 kez arka arkaya hatalı girerseniz, sim kartınız bloke olur. Blokeyi kaldırmak için PUK 1 kodunu kullanmanız gerekir. PUK 1 kodu, bloke olan sim kartınızın tekrardan kullanılabilir hale gelmesini ve blokenin kaldırılmasını elde eden hususi bir şifredir. 8 haneden oluşur. PUK 1 kodu değiştirilememektedir.
PUK kodu yanlış girilirse ne olur?
PUK 1 kodunu 10 defadan fazla yanlış girdiğin vakit SIM kart’ın kalıcı bloke olur ve aletinin ekranında ‘Kart Bloke’ uyarısı çıkar. PUK 2 kodunu kullanarak blokeyi kaldırabilirsin.
PUK kodu SIM kartta yazar mı?
Eğer kısa bir süre ilkin bir SIM kart satın aldıysan pakete bak. Kimi zaman PUK kodu bunun üstünde yazılı olabilir. SIM kartın içinde geldiği kutuya bak, PUK kodu kutunun yada etiketin üstünde bir yerlerde olabilir.
PUK kodu ne demek Vodafone?
PIN 2 kodunun 3 kere yanlış girilmesi sebebiyle bloke olan SIM kartın tekrardan açılması için 8 haneli bir gizyazı olan PUK 2 kullanılır. PUK 2 kodu değiştirilemez ve 10 defadan fazla yanlış girilmesi durumunda SIM kart değil, yalnızca PIN 2 ile ilgili bölümler bloke olur.
SIM kart üstünde pin kodu yazar mı?
Pin kodu yeni hat alındığında operatör tarafınca verilen SIM kart üstünde yer edinen ve telefonu açmak için kullanılan dört haneli şifredir. Her insana hususi olan bu kod SIM kartın arkasında yazılıdır. Pin kodunu girerek hat kullanılabilir.
You might be interested:  Nafaka {Nasıl} Hesaplanır?(Çözülmüş)Türk Telekom hattı {nasıl} açılır?
Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak ve yeni hat başvurusu için yukarıdaki formu doldurabilir yada MOBIL yazıp 6606’ya SMS gönderebilirsiniz. Siz de derhal numara​nızı Türk Telekom ‘a taşıyarak ya da yeni hat talebinde bulunarak Türk Telekom ‘un faturalı ve faturasız tarife, paket ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
Hattım kırıldı ne yapmalıyım Türk Telekom?
Hattınızı kaybettiğinizde, Türk Telekom satış noktalarından yeni sim kart alarak yeniden aynı numarayı kullanabilirsiniz.
Türk Telekom yedek sim kart {nasıl} alınır?
Yedek SIM Kart Ulaştırma Hizmeti Türk Telekom Prime mobil müşterileri yurt dışındayken cep telefonlarını yada SIM kartlarını kaybetmeleri durumunda, +90 312 444 4 375 numaralı Türk Telekom Prime Satın alan Hizmetleri’ne ulaşarak taleplerini iletebilirler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.