Türk Telekom Gizyazı {Nasıl} Alınır?(Çözüm bulunmuş oldu)

“TekŞifre” hesabınızı oluşturduğunuz cep telefonu numaranız ile TEKSIFRE (boşluk) T.C. Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek şifrenizi alabilirsiniz.
Contents1 Türk Telekom Online giriş şifresi {nasıl} alınır?2 Online işlem şifresi {nasıl} alınır?3 Tek Gizyazı {Nasıl} Alınır?4 9520 den {nasıl} gizyazı alınır?5 Sil süpür {nasıl} etken edilir?6 Türk Telekom web şifremi {nasıl} değiştiririm?7 Sil süpür niçin olmuyor?8 Tek Gizyazı Kullanıcı adı nedir?9 Tivibu Go Tek Gizyazı {Nasıl} Alınır?10 Türk Telekom şifremi {nasıl} öğrenebilirim?11 Türk Telekom Online işlemler tek çatı altında nedir?12 * 151 nedir?
Türk Telekom Online giriş şifresi {nasıl} alınır?
Şifrenizi *952# ile alabilirsiniz.
Online işlem şifresi {nasıl} alınır?
Online İşlemler ‘e giriş için kullandığım Gizyazı /Parola yı unuttum {nasıl} alabilirim? SIFRE yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz. Kurumsal Yetkili Parolanızı almak için, sistemlerimizde kayıtlı yetkili GSM numaranızdan PAROLA yazıp 8660’a SMS gönderebilirsiniz.
Tek Gizyazı {Nasıl} Alınır?
SMS ile TekŞifre hesabı oluşturmak için Bildiri alanına TEKSIFRE yazın bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI yazıp 6606’ya kısa bildiri gönderin. (Örnek: TEKSIFRE 12345678900) Kullanıcı adınız ve TekŞifre ‘niz kısa mesajla cep telefonunuza iletilecektir.

9520 den {nasıl} gizyazı alınır?
Tek kullanımlık şifrenizi Mobil hattınız için 9520 ‘ye ŞİFRE yazarak SMS ile ya da İnternet & Ev Telefonu için giriş sekmesindeki Gizyazı Gönder butonuyla öğrenebilirsiniz.
Sil süpür {nasıl} etken edilir?
Hediyenin çıkması için Evet yazıp 5008 numarasına SMS atmanız gerekiyor. Mesajı attıktan 10 dakika sonrasında uygulamayı denetim ederseniz sağ üstte armağan paketinin üstünde bildirim bulunduğunu görmüş olacaksınız. Sil süpür etken olmuştur.
Türk Telekom web şifremi {nasıl} değiştiririm?
# İnternet uygulamanızı açıp arama çubuğuna 192.168.1.1 yazmalısınız. # Oluşturulan modem arayüzüne; Kullanıcı adı: admin Gizyazı: turktelekom yazın ve modeminize giriş yapın. # Kablosuz sekmesine tıklayın ve modem şifrenizi kolayca değiştirip Kaydet’ e basın. Tüm işlem bu kadar.
You might be interested:  Söyleşi {Nasıl} Yazılır?(Çözüm bulunmuş oldu)Sil süpür niçin olmuyor?
TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR UYGULAMASI NEDEN ÇIKMIYOR ÇÖZÜMÜ Türk Telekom’ a yeni geçmiş abonelerde çoğunlukla bu problem görülüyor. Türk Telekom Online işlemler uygulaması güncel değilse problem yaşanabilir. Son güncellemenin yüklenmesi ya da uygulamanın tamamen kaldırıldıktan sonrasında yine yüklenmesiyle problem çözülebilir.
Tek Gizyazı Kullanıcı adı nedir?
TekŞifre, Türk Telekom Servislerini çeşitli platformlardan kullanırken sizi tanımamızı elde eden gizyazı uygulamasıdır. Bu sayede tek bir gizyazı ile tüm Türk Telekom servislerini kullanabilir, size hususi sunduğumuz online satmaca ve kota sorgulama benzer biçimde temel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Tivibu Go Tek Gizyazı {Nasıl} Alınır?
Bunun için, bildiri alanına TEKSIFRE yazın, bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başlangıcında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606’ya bildiri gönderin. Kullanıcı adınız ve TekŞifre ‘niz SMS olarak cep telefonunuza tekrardan gönderilecektir.
Türk Telekom şifremi {nasıl} öğrenebilirim?
İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonrasında mesaja hizmet numaranızı ilave ederek gönderebilir, web kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Türk Telekom Online işlemler tek çatı altında nedir?
Türk Telekom kullanıcıları artık değişik hizmetlere ilişkin abonelik işlemlerini Online İşlemler uygulamasında tek bir hesap altında yönetiyor. Daha ilkin ayrı ayrı erişilen mobil, evde web ve ev telefonu hesaplarına artık tek bir giriş ile ulaşabilen Türk Telekom müşterileri, tüm işlemlerini kolayca tamamlayabiliyor.
* 151 nedir?
Hattınızı yurtdışı kullanımına açma servisimizdir. *151 # yurtdışında geçerli paket satın alma servisimiz, üstelik *151 # yurtdışındayken de parasız. Gizli saklı numaralardan gelen aramaları engelleme servisimizdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.