Tramer {Nasıl} Sorgulanır?(Muhteşem yanıt)

Tramer sorgulama yapmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey sorgulamasını yapmak istediğiniz aracın plakasını büyük harflerle ve boşluk bırakmadan 5664’e SMS göndermeniz.
Contents1 Parasız Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?2 Tramer sorgulamada neler çıkar?3 5664 hasar sorgulama tutarı ne kadar?4 Vasıta Tramer sorgulama nasil yapilir?5 Parasız vasıta hasar kaydı sorgulama {nasıl} yapılır?6 E devletten Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?7 Hangi durumlarda hasar kaydı olur?8 20.000 TL hasar kaydı aracın kıymetini ne kadar düşürür?9 Tramer ve hasar kaydı aynı mı?10 5664 hasar sorgulama {nasıl} yapılır?11 5664 şase hasar sorgulama {nasıl} yapılır?12 5664 hasar Sorgulama {Nasıl} Yapılır plaka?13 Plaka kime ilişkin sorgulama sms?14 Plakadan vasıta sorgulama {nasıl} yapılır?15 PTT vasıta detay sorgulama nedir?
Parasız Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?
Tramer sorgulama online olarak e-Devlet üstünden tüzel kişiler tarafınca yapılabilir. E-Devlet’ten tramer kaydı sorgulama parasız yapılır. Plaka sorgulama SMS servisi olan 5664’e kısa bildiri göndererek belli bir ücret karşılığında da araca dair istenilen bilgilere ulaşılabilir.
Tramer sorgulamada neler çıkar?
TRAMER üstünden meydana getirilen vasıta trafik sigortası sorgulama sonucunda kullanıcılara sunulan veriler şu şekildedir:

Vasıta trafik poliçesi.
Vasıta hasar kaydı
Araçta parça değişimi.
Araca dair detaylı bilgiler.
Kaza tutanakları
Mağdur bilgisi.

5664 hasar sorgulama tutarı ne kadar?
5664 güvenli, kolay ve süratli sigorta sorgulama yapılabilen bir mobil servis sistemidir. 5664 ile kaza, hasar, poliçe, tutanak, mağdur, değişen parça ve vasıta detay sorgulamaları süratli ve güvenli bir halde yapılabilir. Sorgulama tutarı tüm vergiler dahil 11,00 TL’dir.
Vasıta Tramer sorgulama nasil yapilir?
Vasıta Hasar Kaydı Sorgulaması {Nasıl} Yapabilirsiniz?

Plaka sorgulatma yapmak için araştırdığınız aracın plakasını birleşik bir halde yazdıktan sonrasında SMS hizmet bedeli ödemek suretiyle 5664’e göndermeniz kafi.
Mesajı gönderdikten sonrasında kısa süre içinde SMS olarak size data verilir.

You might be interested:  Askerlik Muayenesi {Nasıl} Yapılır 2020?(Çözüm bulunmuş oldu)Parasız vasıta hasar kaydı sorgulama {nasıl} yapılır?
e-Devlet vasıta hasar kaydı sorgulamak için izleyebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

e-Devlet sistemine şifreniz ile giriş yapın.
e-Hizmetler kısmına “Trafik Poliçe ve Hasar Detayları Sorgulama ” yazarak ilgili sayfayı seçin.
Oluşturulan ekrana aracınıza ilişkin istenilen detayları yazarak ücretsiz bir şekilde hasar kaydına ulaşın.

E devletten Tramer sorgulama {nasıl} yapılır?
e – Devlet hesabınız ile giriş yapın ( e – Devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine giderek edinebilirsiniz). Karşınıza Trafik Poliçe ve Hasar Detayları Sorgulama ekranı gelecek. Aracın plakasını girip, Sorgula butonuna tıklayın. Girdiğiniz plakaya haiz olan aracın detayları, resmi evraklarla beraber karşınıza çıkacak.
Hangi durumlarda hasar kaydı olur?
Sigorta şirketleri bir vasıta için sizlere ödeme yada onarım benzer biçimde bir harcama yaptığında bununla beraber bu meblağ hasar kaydı olarak araca işlenmektedir. Eğer aracın yalnızca tutanakta adı geçiyorsa, harcamaları elden karşılanarak onarıldı ise tutarsız belirtilmeden hasar kaydı işlenir.
20.000 TL hasar kaydı aracın kıymetini ne kadar düşürür?
Hasar miktarı 12.001,00TL – 20.000,00TL arası ise vasıta kıymet kaybı 12.825,00TL olacaktır. Hasar miktarı 4.001,00TL – 12.000,00TL arası ise vasıta kıymet kaybı 8.550,00TL olacaktır. Hasar miktarı 2.001,00TL – 4.000,00TL arası ise vasıta kıymet kaybı 4.275,00 TL olacaktır.
Tramer ve hasar kaydı aynı mı?
Hasar kaydı; ikinci el bir aracın kullanıldığı dönem içinde kaza sonrası küçük çaplı onarım, değişen parça ve boya benzer biçimde işlemlerini ihtiva eder. Bu bilgiler, devlete bağlı olan ve özetlemek gerekirse Tramer denilen Sigorta Informasyon ve Nezaret Merkezi sisteminde kayıt altına alınır.
5664 hasar sorgulama {nasıl} yapılır?
Hasar Geçmişi Sorgulama Plakayı yazın, TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE 5664 ‘e gönderin. Aracın plakası değişmiş olsa bile, hasar geçmişi anında cebinize gelsin.
You might be interested:  Trigliserid {Nasıl} Düşürülür?(Sual)5664 şase hasar sorgulama {nasıl} yapılır?
Şase numarası ile sorgulama: ‘Şaseden hasar sorgulama ‘ için ‘ HASAR ‘ yazıp boşluk bırakıp ‘S’ yazıp ‘ ŞASE NUMARASI’ girilir ve 5664 ‘e SMS atılır.
5664 hasar Sorgulama {Nasıl} Yapılır plaka?
SMS İle Vasıta Hasar Kaydı Sorgulama

İlk olarak plaka ile sorgulama yapmak için bildiri metnine vasıta plakasını bitişik halde yazıp, ” 5664 ” numarasına bildiri gönderilir.
Ek olarak araçta değişen parça olup olmadığını öğrenmek için bildiri metnine PARÇA bir boşluk bırakıp plaka numarası yazıp 5664 ‘e SMS gönderilir.

Plaka kime ilişkin sorgulama sms?
Vasıta plaka bilgilerini telefondan en kolay sorgulama yolu SMS ile data almak olmaktadır. Bunun için plaka sorgulama numarasına lüzumlu mesajı atmak kafi olacaktır. Plaka sorgulama numarası ne? Vasıta plaka bilgilerini sorgulamak için 5664 numarasını kullanabilirsiniz.
Plakadan vasıta sorgulama {nasıl} yapılır?
Bildiri yöntemiyle da plakadan vasıta sorgulama işlemi yapmak mümkün. Ücretli bir sorgulama türü olan SMS ile vasıta sorgulama işlemi için aracın plakasını bitişik bir halde yazıp (34XYZ34 benzer biçimde) 5664’e yollayabilirsiniz.
PTT vasıta detay sorgulama nedir?
Vasıta Detay Sorgulama nedir? “ Vasıta Detay Sorgulama ” ile, aracınıza ilişkin marka & model, iyelik detayları ve plaka detayları vs. hakkında detaylı data alabileceğiniz bir sistemdir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.