Telegram {Nasıl} Kapatılır?(Çözülmüş)

Telefonunuzdaki Telegram uygulamasını açın.
Peşinden Ayarlar’ı açın.
Gizlilik ve Güvenlik kısmına girin.
Aşağıda “Bu kadar süre uzaktaysam hesabımı sil” seçeneğini görmüş olacaksınız.
İstediğiniz bir süre seçin.
Uygulamayı telefonunuzdan tamamıyla kaldırın.


Contents1 Telegramdan şahıs {nasıl} silinir?2 Telegram hesap silinirse ne olur?3 Telegram oturum {nasıl} kapatılır?4 Telegram hesabımı {nasıl} sıfırlarım?5 Telegramdan {nasıl} ileti silinir?6 Telegramdan engelleyince ne olur?7 Telegram hesap silince mesajlar silinir mi?8 Telegram silinince mesajlar gider mi?9 Telegram hesabımı silersem mesajlar silinir mi?10 Telegram {nasıl} kurulur?11 Telegram numaramı kimler görebilir?12 Telegram engelleme {nasıl} anlaşılır?13 Telegram hesabımı ve yöneticisi olduğum içerikleri sil nerede?
Telegramdan şahıs {nasıl} silinir?
Bir kişiyi silmek için, kişiyle söyleşi açın. Söyleşi ekranının üst kısmındaki profil fotoğrafına dokunun ve arkasından sağ üst köşedeki üç nokta ‘ ‘ — ‘Sil’ seçeneğine dokunun. İlgili kişiyi tamamen silmek istiyorsanız, onu telefon rehberinizden de sildiğinizden güvenli olun.
Telegram hesap silinirse ne olur?
Telegram hesap silme işleminde kullanıcı hesabına ilişik olan veriler silinir. Sonrasında veriler hiçbir şekilde geri gelmez. Bu gizlilik sebebi ile kullananların verilerine de ulaşmak mümkün değildir. Hesap silme işleminden sonrasında veriler de genel olarak silinmektedir.
Telegram oturum {nasıl} kapatılır?
1 – Telegram uygulamasında ana ekranda olan menüyü açın. 2 – Oluşturulan menüden “Ayarlar” sekmesine tıklayın. 3 – “Ayarlar” başlığı altındaki “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğinden devam edin. Sayfayı birazcık aşağıya kaydırdığınızda “Gelişmiş” başlığı altındaki “Hesabımı bu kadar uzaksam sil” seçeneğini görmüş olacaksınız.

Telegram hesabımı {nasıl} sıfırlarım?
Telegram hesap silme işlemi {nasıl} yapılır?

Adım #1: Telegram mobil uygulamasını açın.
Adım #2: Ayarlar sekmesini açın.
Adım #3: Gizlilik ve Güvenlik sayfasını açın.
Adım #4: Hesabımı Otomatik Olarak Sil seçeneğine dokunun.
Adım #5: Bu Kadar Süre Yoksam seçeneğini arzu ettiğiniz süre olarak ayarlayın.

You might be interested:  {Nasıl} {Nasıl} Yapılır?(Doğru yanıt)Telegramdan {nasıl} ileti silinir?
Telegram Otomatik Bildiri Silme {Nasıl} Kullanılır? Telegram uygulamasında mesajları otomatik silme hususi durumunu etken etmek için ilk olarak sohbetinize geliyorsunuz. Sağ üstte gördüğünüz ‘üç nokta’ şeklinde yer edinen ifadeye dokunuyorsunuz. Burada karşınıza ‘Geçmişi Temizle’ seçeneği çıkacaktır.
Telegramdan engelleyince ne olur?
Telegram hesabını silen kişilere ileti attığınızda karşı taraf “Hesap Silindi” ibaresiyle karşılaşır. Şu demek oluyor ki eğer hesabınızı silmediyseniz, kişiyi engellediğiniz ortaya çıkacaktır. Bunun haricinde engellediğiniz şahıs sizin son görülme ya da çevrimiçi durumunuzu göremez.
Telegram hesap silince mesajlar silinir mi?
Telegram 5.5’ten itibaren, bire bir sohbetlerde gönderdiğiniz yada aldığınız mesajları istediğiniz süre silebilirsiniz (Gruplarda, bu yalnızca kendi mesajlarınızdır). Ek olarak söyleşi geçmişinin tamamını her iki taraftan da temizleyebilirsiniz. Telegram ‘da silinen mesajlar sohbette bir iz bırakmaz.
Telegram silinince mesajlar gider mi?
Hayır. Telegram bulut tabanlı çalmış olduğu için her şeyi saklayacaktır.
Telegram hesabımı silersem mesajlar silinir mi?
Telegram hesabımı silersem ne olur? Yukarıda da belirtildiği şeklinde, tüm verileriniz sistemimizden silinir: Hesabınızla ilişkili tüm mesajlar, gruplar ve kişiler silinir.
Telegram {nasıl} kurulur?
Cep telefonu numaranıza tek kullanımlı bir kod gönderilecek. Telegram tarafınca, telefonunuzun mesajlar kısmına girerek bu kodu alınız ve ekranda kod yazan yere doğru bir halde yazmanız kafi olacak. İstenen izinlere onay verdikten sonrasında Telegram hesabı açılmış olunur.
Telegram numaramı kimler görebilir?
Telefon numaramı kimler görebilir? Telegram ‘da, telefon numaranızı görünür hale getirmeden hususi sohbetlere ve gruplara ileti gönderebilirsiniz. Varsayılan olarak, numaranız yalnızca rehberinize şahıs olarak eklediğiniz kişiler tarafınca görülebilir.
Telegram engelleme {nasıl} anlaşılır?
Arama. Telegram ‘da engel yediğinizi düşünüyorsanız ilk olarak karşı tarafa arama yapmanız gerekmektedir. Karşı tarafı aradığınızda bağlantı kurulamadı hatası alıyorsanız büyük olasılık engellenmişsinizdir. Sesli yada görüntülü aramaların türü fark etmeksizin bağlantı kurulamıyor olması gerekmektedir.
You might be interested:  Lgs Neticeleri {Nasıl} Öğrenilir?Telegram hesabımı ve yöneticisi olduğum içerikleri sil nerede?
1- Telegram uygulamasına girerek ana ekranda yer edinen menüyü açın. 2- Oluşturulan menüden “Ayarlar” sekmesine dokunun. 3- “Ayarlar” başlığı altındaki “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğinden devam edin. Sayfayı birazcık aşağıya kaydırdığınızda “Gelişmiş” başlığı altındaki “ Hesabımı bu kadar uzaksam sil ” seçeneğini görmüş olacaksınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.