Student Coin {Nasıl} Alınır?(Çözülmüş)

mayıs 2021’de piyasaya sürülen blockchain tabanlı bir kripto para, ethereum alt yapısıyla oluşturulmuş bir erc20 token. app.studentcoin.org adresinden yada aşağıdaki borsalardan alınabilir. dünya genelinde 500 üniversiteden öğrenciler ile bağlantı kurmuş ve destekleyenler içinde mühim profesörler yer ediniyor.
Contents1 Student Coin hangi borsalarda?2 Student Coin SMT nedir?3 Student token {nasıl} alınır?4 Student Coin arzı ne kadar?5 Student Coin ne vakit listelenecek?6 SMT token nedir?7 Chz Coin ne kadar?8 ICP Coin nedir?9 KuCoin nedir?10 STC ne vakit borsaya girecek?11 Empire token nereden alınır?12 Fanadise nedir?13 Bitci Coin ne kadar?14 ETH kaç TL?15 STX Coin nedir?
Student Coin hangi borsalarda?
10,000,000,000 STC coin. Student Coin ile şu anda işlem meydana getirilen en büyük borsalar CoinTiger, KuCoin, HitBTC, FMFW.io, ve.
Student Coin SMT nedir?
Smart Pazarlama Token ( SMT ), tüm Blockchain pazarlama sürecini merkezden uzaklaştırmak isteyen ve halihazırda STC cüzdanında mevcut olan ilk tokenize pazarlama ajansıdır. Amaç, ajansın hizmetleri ile Student Coin token yaratıcıları içinde etkili bir pazarlama stratejisine neden olan bir köprü görevi görmektir.
Student token {nasıl} alınır?
Student Coin nereden {nasıl} alınır? Student Coin ‘in 1 Şubat 2021’de ön satış başlangıcı yapılmıştı. Student Coin kendi web sitesi üstünden de alınabilir. Student Coin ‘in web sitesi için https://tr.studentcoin.app/ adresine giriş yapmalısınız.

Student Coin arzı ne kadar?
Student Coin, $0,07 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %93,54 altında. Güncel dolaşımdaki arz 5.322.747.502 STC.
Student Coin ne vakit listelenecek?
11 mayıs: student coin, 12 mayıs’ta kucoin’de listelenecek, bu borsaya çekimler başladı. 10 mayıs: student coin çekimleri başladı, listelenen borsalara yada eth cüzdanınıza çekebilirsiniz. 6 mayıs: launchpad holder’ları artık staking yapabiliyor.
You might be interested:  Patates Püresi {Nasıl} Yapılır?SMT token nedir?
Smart Media Token, kısa adıyla SMT steemit üstünde büyük coşku yarattı. Smt ‘yi, Ethereum şeklinde fakat Steem tabanlı bir protokol olarak düşünebilirsiniz. Şu demek oluyor ki ethereumdaki ERC-20 tokenlar şeklinde Steem’in altyapısını kullanarak değişik tokenlar yaratabileceğiz.
Chz Coin ne kadar?
CHZ Fiyatı Canlı Veri Chiliz bugünkü fiyatı ₺3.44 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺1,565,316,981 TRY.
ICP Coin nedir?
Web Computer ( ICP ), DFINITY Vakfı tarafınca geliştirilen ve ‘interneti geliştiren bir blok zinciri ağı’ olmayı hedefleyen bir katman-1 protokolüdür.
KuCoin nedir?
KuCoin, 2017’de Hong Kong’da kurulan bir kripto para borsasıdır. KuCoin ‘in kurucuları, oluşumu “Halkın Borsası” olarak tanıtırken işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisidir. Şu demek oluyor ki en iyi kripto para borsaları içinde bulunduğunu söylemek mümkün.
STC ne vakit borsaya girecek?
4. STC Borsası ( STC Exchange – 2021’in üçüncü çeyreğinden itibaren) Bu platformun ne olduğu ise aslına bakarsanız adından belli. Kullananların varlıklarını kripto para yada fiat para karşılığında daha büyük bir değere kolayca takas edebilecekleri bir yer. 2021’in üçüncü çeyreğinde sunulması planlanıyor.
Empire token nereden alınır?
EMPIRE TOKEN NASIL ALINIR? Empire Token almak isteyen kişilerin, Binance, Paribu ya da Koinim şeklinde kripto para borsalarında yer almaları gerekmektedir. Empire Token kullananların bir çok Bimcace üstünden işlem yapmaktadır.
Fanadise nedir?
polonyalı girişimciler tarafınca çıkartılan tokendir. bsc ağı üstünde çıkartılmış ve şu anda gate.io ve pancakeswap borsalarında işlem görüyor.
Bitci Coin ne kadar?
Bitcicoin bugünkü fiyatı ₺0.261420 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺15,589,112 TRY.
ETH kaç TL?
ETH Fiyatı Canlı Veri Ethereum bugünkü fiyatı ₺43,021.57 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺160,883,942,437 TRY.
STX Coin nedir?
Stacks ( STX ) Nedir? Stacks; akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamaları (DApp) Bitcoin (BTC) ağına getirmek için tasarlanmış birinci katman blockchain çözümüdür. Bu akıllı sözleşmeler, güvenlik ve istikrar şeklinde onları kuvvetli kılan özelliklerden derhal asla taviz vermeden Bitcoin ağına aktarılıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.