Sarıyere {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Metrobüs ile sarıyere {nasıl} gidilir?2 Marmaray ile sarıyere {nasıl} gidilir?3 Metrobüs maslak {nasıl} gidilir?4 Ümraniye Sarıyer hangi Otobüs gider?5 Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?6 Metrobüs nerelere gidiyor?7 Sarıyere vapur var mı?8 Ayazağa hangi Otobüs gidiyor?9 Kireçburnuna hangi Otobüs gider?10 Maslak’a hangi Otobusler gider?11 Maslak hangi metro istasyonu?12 Maslak 1453 hangi Otobüs gider?13 Garipçe ye {nasıl} gidilir iett?14 2.5 g nereden kalkıyor?15 Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?
Metrobüs ile sarıyere {nasıl} gidilir?
Metrobüs ile Sarıyer ‘e gitmek için, Metrobüs ‘ün Mecidiyeköy ya da Zincirlikuyu duraklarında inmeniz gerekmektedir. Buradan M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattının; Şişli- Mecidiyeköy ya da Gayrettepe duraklarına aktarma yaparak Hacıosman durağında inmeniz gerekmektedir.
Marmaray ile sarıyere {nasıl} gidilir?
Sarıyer’e Marmaray bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; Marmaray Yenikapı istasyonunda indikten sonrasında M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız ve burada, Hacıosman metro durağında indikten sonrasında Sarıyer otobüs ya da minibüslerine aktarma yapmanız gerekmektedir.

Metrobüs maslak {nasıl} gidilir?
Metrobüs kullanarak Maslak’a gelmek için; Zincirlikuyu ya da Mecidiyeköy duraklarında inebilirsiniz. Zincirlikuyu’da indikten sonrasında Gayrettepe metro istasyonundan M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanarak Maslak’a ulaşabilirsiniz. (İTÜ-Ayazağa durağında inmeniz gerekiyor.)
Ümraniye Sarıyer hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Meşhur Sarıyer Ümraniye tanıdığından geçiyor: 139, 14, 14DK, 19D, 522.
Metrobüs ile istinye parka nasil gidilir?
Metrobüsten Zincirlikuyu Durağı nda inin.Bağlantı tünelini kullanarak Gayrettepe Metro İstasyonu’na geçin. Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na ulaştığında metrodan inin. Metrodan çıkıp birazcık yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.
Metrobüs nerelere gidiyor?
Meydana getirilen paylaşıma nazaran metrobüs sefer hat detayları şu şekilde:

34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU. Hat uzunluğu: 30 km.
34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME. Hat uzunluğu: 22 km.
34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

You might be interested:  Yumurta Çatladıktan Sonrasında Akıntı {Nasıl} Olur?(Çözüm bulunmuş oldu)Sarıyere vapur var mı?
KADIKÖY – SARIYER vapur hattının ilk durağı Kadıköy (Kent Hatları Beşiktaş) olup son durağı Sarıyer durağıdır. KADIKÖY – SARIYER (Kadıköy (Kent Hatları Beşiktaş)‎→ Sarıyer ), hafta içi çalışıyor. Ek informasyon: KADIKÖY – SARIYER hattında 4 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam gezi süresi ortalama 85 dakika.
Ayazağa hangi Otobüs gidiyor?
Sariyer bölgesindeki en fazlaca ziyaret edilen yerlerden İETT AYAZAĞA adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 41AT, 41E, 41Y.
Metro: M2.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.

Kireçburnuna hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Kireçburnu Sahili tanıdığından geçiyor: 25A, 25E, 29C, 40B, 42T.
Maslak’a hangi Otobusler gider?
Bu Otobüs hatları Maslak tanıdığından geçiyor: 29B, 41, 41AT, 41E, 59RS.
Maslak hangi metro istasyonu?
Maslak ‘a gelirken / giderken Yenikapı – Hacıosman metro hattını kullanmanız gerekiyor; ve inmeniz ihtiyaç duyulan yer ise İTÜ – Ayazağa metro durağı.
Maslak 1453 hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Ağaoğlu Maslak 1453 tanıdığından geçiyor: 41E, 41Y, 47L, 59RS.
Garipçe ye {nasıl} gidilir iett?
Otobüsle gelecek olanlar ise; Sarıyer Rumeli Feneri içinde çalışan 150 no’lu otobüs hattına binerek 30-35 dakikalık manzaralı otobüs yolculuğunun arkasından köyümüze ulaşabilirler. Otobüs Sarıyer İETT Garajından kalkarak Sarıyer İlköğretim Okulu önündeki otobüs durağından yolcuları alarak Garipçe istikametine yol alır.
2.5 g nereden kalkıyor?
25G (İETT) 25G otobüs hattının ilk durağı Bölme olup son durağı Sarıyer / Son Durak Yönü durağıdır. 25G (Bölme‎→Sarıyer), her gün çalışıyor.
Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?
Metro İle Ortaköy’e {Nasıl} Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Bölme yada Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Peşinden indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.