Sapanca Ya {Nasıl} Gidebilirim?(Çözülmüş)

Contents1 Sapanca hangi yoldan gidilir?2 Istanbuldan Sapancaya en kolay {nasıl} gidilir?3 Istanbuldan Sapancaya kaç saatte gidilir?4 Sapancaya hangi otobüs gider?5 Istanbul Ağva {Nasıl} Gidilir?6 Sapanca Gölü nerede bulunur?7 Arifiyeden Sapanca’ya {Nasıl} Gidilir?8 Adapazarı’na istanbuldan {nasıl} gidilir?9 Maşukiye’de nereye gidilir?10 Sapanca istanbul kac saat otobusle?11 Istanbul Sapanca süratli tren kaç saat?12 Sakarya istanbul arası kaç saat otomobille?13 Eskişehir Sapanca arası kaç saat otobüsle?14 Izmit Sapanca nasil gidilir?
Sapanca hangi yoldan gidilir?
İstanbul kent merkezinden, Sapanca ilçe merkezine hususi araçları aracılığı ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; 0-4, Şimal Marmara Otoyolu, 0-7, D100, E80 ve Anadolu Otoyolu üstünden kolayca ulaşım gerçekleştirebilir.
Istanbuldan Sapancaya en kolay {nasıl} gidilir?
Sapanca’ya Hususi Araçla Ulaşım İstanbul’dan yola çıktığınızda ilkin D100 kara yolunu arkasından da E80 yolunu kullanmalısınız. Gebze’ye ulaştığınızda yeniden D100 karayolu ve arkasından da E80 yoluna saparak Sapanca ilçesine ulaşabilirsiniz. İstanbul ile Sapanca arası 135 kilometredir ve ortalama 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Istanbuldan Sapancaya kaç saatte gidilir?
İstanbul – Sapanca arası ortalama 135 kilometre ve 1 saat 45 dakika sürmektedir. Eskişehir – Sapanca arası ortalama 185 kilometre ve 2 saat 15 dakika sürmektedir. Ankara – Sapanca arası ortalama 320 kilometre ve 3 saat sürmektedir.
Sapancaya hangi otobüs gider?
Belediye Otobüsleri Harem Terminali’ne kolayca ulaşmanızı sağlayacak pek oldukça otobüs seferi bulunuyor. 320A, 12H, 139A, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 12, 16M, 18Y, 13M ve 13ÜS numaralı otobüslerle Anadolu Yakası’nın derhal her semtinden terminale kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Istanbul Ağva {Nasıl} Gidilir?
Hususi aracınız yok ise, Üsküdar’dan ve Harem’den Ağva’ya tertipli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Gezim otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva’ya giden toplu ulaşım araçları, bununla beraber öncesinde Şile’ye de uğruyor. Ağva’ya İETT otobüsü ile seyahat ortalama 3 saat 15 dakika sürüyor.
You might be interested:  Yaya Geçidi {Nasıl} Yazılır?(Çözüm bulunmuş oldu)Sapanca Gölü nerede bulunur?
Sapanca Gölü, Doğu Marmara Bölgesi’nde, Sakarya şehir merkezinin 12 km batısında, İzmit kentinin ise 27 km doğusunda yer edinen tektonik kökenli bir tatlı su gölüdür.
Arifiyeden Sapanca’ya {Nasıl} Gidilir?
Adapazarı – Sakarya güzergahına sefer meydana getiren otobüsler ile Sapanca ‘ya ulaşabilirsiniz. Bazı otobüs firmalarının otoban kenarındaki tesislerden servisleri bulunmaktadır. Tren ile; Arifiye Tren garına gelen tren seferleri ile Arifiye ‘ye ulaştıkdan sonrasında, Sapanca ‘ya otobüs ve taksi ile gidebilirsiniz.
Adapazarı’na istanbuldan {nasıl} gidilir?
İstanbul’dan Adapazarı ‘ na ulaşım gerçekleştirmek oldukça basittir. Tatilciler; İstanbul ‘da bulunan Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı, Cep Otogarı ve Büyük İstanbul Otogarı’ndan herhangi birinden yola çıkarak Adapazarı ilçe merkezine oldukça yakın konumda bulunan Adapazarı Otogarı’ na ulaşım sağlayabilir.
Maşukiye’de nereye gidilir?
Maşukiye Gezilecek Bölgeler

Kahvaltı
Alabalık Tesisleri.
3. Kartepe Kayak Merkezi.
Sapanca ve Sapanca Gölü
Ayrı Gezegen Cam Terası
Ormanya.
7. Naturköy.
8. Sopeli Organik Yaşam Köyü

Sapanca istanbul kac saat otobusle?
Sapanca – İstanbul arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Sapanca – İstanbul arası otobüs yolculuğu averaj olarak 1 saat 58 dakika sürmektedir.
Istanbul Sapanca süratli tren kaç saat?
İstanbul Pendik’den sabah 08:02 saatinde ilk tren kalkış yapar, Sapanca Garı’ndan ise ilk tren sabah 06:11 saatinde kalkış yapar. gezi süresi 1 saat 25 dakika sürer.
Sakarya istanbul arası kaç saat otomobille?
Sakarya İstanbul arası ortalama 2 saat 13 dakika sürmektedir.
Eskişehir Sapanca arası kaç saat otobüsle?
Eskişehir – Sapanca arası otobüs yolculuğu averaj olarak 3 saat sürmektedir.
Izmit Sapanca nasil gidilir?
D-100 karayolunu kullanmak isterseniz de İzmit ‘ten Sapanca ‘ya doğru ilerleyerek Sapanca ‘ya ulaştıktan sonrasında Maşukiye tabelalarını takip ederek bölgeye ulaşabilirsiniz. Isterseniz Sapanca ‘dan hareket eden Maşukiye minibüsleriyle de bölgeye ulaşım mümkün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.