Ruj Lekesi {Nasıl} Çıkar?(Çözülmüş)

Ruj lekesinin olduğu bölgeyi hafifçe ıslattıktan sonrasında üstüne bir miktar bulaşık deterjanı dök ve 10 dakika kadar beklet. Bir fırça ile fazlaca hafifçe fırçaladıktan sonrasında yıka, eğer kir geçmemişse bu yöntemi birkaç kere daha tekrarlayabilirsin.
Contents1 Zor çıkan ruj {nasıl} çıkarılır?2 Mat ruj lekesi {nasıl} çıkar?3 Ruj lekesi gider mi?4 Eşarptan ruj lekesi {nasıl} çıkar?5 Çıkmayan mat ruj {nasıl} çıkar?6 Ruj yüzden {nasıl} çıkar?7 Duvar kağıdından ruj lekesi {nasıl} çıkar?8 Çantadan ruj lekesi {nasıl} çıkar?9 Soyulan ruj {nasıl} kullanılır?10 Rimel lekesi {nasıl} çıkar?11 Fondöten Lekesi {Nasıl} Çıkar?
Zor çıkan ruj {nasıl} çıkarılır?
Uzun soluklu rujunuzun kalıcı gücüne bağlı olarak dudak balsamı yada vazelin dudaklarınızdaki ruju çıkarmak için etkili olabilir. Dudaklarınıza kremi sürdükten sonrasında emmesi için 1-2 dakika bekleyin. Arkasından silmek için pamuklu bir ped ya da havlu kağıdına ihtiyacınız olacak.
Mat ruj lekesi {nasıl} çıkar?
Ruj lekesini çıkarmak için lekeli bölgeye derhal aseton uygulayın ve sonrasında bekletilmeden bolca su ile durulama yapın. Eğer kir yapay bir kumaş üstünde ise asetonu uygulamadan ilkin kumaş üstünde kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Aseton yok ise okaliptüs yağı ya da gliserin de kullanabilirsiniz.

Ruj lekesi gider mi?
Ruh lekesini çıkarmak için bulaşık deterjanı uygulayınız. Sürülen ruj lekesinin üstüne, deterjandan birazcık sürün ve 10 dakika kadar bekletiniz. Öteki bir ruj lekesi çıkarma yöntemi ise saç spreyi kullanımıdır. Ruj lekesinden kurtulmanın bir öteki yolu da kişisel bakım ürünü olan saç spreyidir.
Eşarptan ruj lekesi {nasıl} çıkar?
Ruj lekesi olan bölgenin altına bir havlu koyun ve lekeli bölgeye bol miktarda saç spreyi sıkıp 15 dakika kadar bekleyin. Sonrasında lekenin üstüne bir bez ile tampon uygulayarak lekeyi tamamen yok edin.
You might be interested:  Aöl Sınava {Nasıl} Girilir?(Çözünme)Çıkmayan mat ruj {nasıl} çıkar?
Bunlardan birisi vazelin. Dudaklarınıza birazcık vazelin sürün ve birkaç dakika bekleyin. Arkasından pamuk bir bez ile yumuşak ve dairesel hareketler ile rujunuzu silin. Öteki bir yöntem ise naturel yağlardan yardım almak.
Ruj yüzden {nasıl} çıkar?
Ruj lekesinin olduğu bölgeyi hafifçe ıslattıktan sonrasında üstüne bir miktar bulaşık deterjanı dök ve 10 dakika kadar beklet. Bir fırça ile fazlaca hafifçe fırçaladıktan sonrasında yıka, eğer kir geçmemişse bu yöntemi birkaç kere daha tekrarlayabilirsin.
Duvar kağıdından ruj lekesi {nasıl} çıkar?
Duvar, ayna benzeri yüzeylerden ruj lekesinin çıkarılması kumaşlara gore oldukça kolaydır. Genel anlamda herhangi bir temizlik malzemesi ile ovalamanın kafi olacağı bu biçim durumlarda hala lekeden izler görülüyorsa, bir pamuk üstüne aseton damlatılarak silinmesi ile tüm lekeden kurtulmak mümkündür.
Çantadan ruj lekesi {nasıl} çıkar?
Rujun bir çantanın iç astarından çıkmasını sağlamak için birazcık dirsek yağı ve bazı tanıdık ev ürünlerini kullanabilirsiniz.

Saç spreyi ruj lekesine uygulayın ve 10 dakika beklemeye alın.
Başka bir temiz bezi alkolle ıslatın, kir kalkmaya başlayana kadar ruj lekesinde lekeleyin.
Sabunu ve rujunu temiz bir bezle silin.

Soyulan ruj {nasıl} kullanılır?
Soyulan Ruj Rose Pink Color Dudağınıza sürün ve kuruyana kadar beklemeye alın, düzgüsel ruj şeklinde dudaklarınıza yedirmeden yalnız sürüp bekleyin, sonrasında kolayca soyun! İşte gün boyu kalıcı ve mat bitişli ruj!
Rimel lekesi {nasıl} çıkar?
Rimel Lekesi {Nasıl} Çıkar?

Rimel lekesinin üstüne Omo Active Sıvı Deterjan şeklinde lekeler üstünde etkili bir deterjandan lekeye birkaç damla damlatın.
Deterjanı nazikçe ovalayarak rimel lekesine iyice yedirin.
Deterjanla ovaladığınız lekeli bölgeyi soğuk ya da ılık suda durulayın.

Fondöten Lekesi {Nasıl} Çıkar?
– Lekeyi çıkarmak için lekenin üstüne bir miktar tıraş köpüğü sıkın ve her zamanki şeklinde makineye atarak sudan geçirin. – Bir öteki yol da bulaşık deterjanı. Bulaşık deterjanını ılık suya dökün ve lekeli kısmı bu karışımda 1-2 dakika beklemeye alın. Arkasından suyunu sıkıp lekeyi silerek paklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir