Records Ne Demek? (Correct answer)

— . — 30 ( 12-, ), . LP- 35 40 . – — 60 .
Contents1 Record ne de?2 Positive Thoughts ne demek?3 Ne demek also?4 Apps and ne demek?5 Call Recording ne demek?6 Thoughts ne demek tercüme?7 Like {nasıl} yazılıyor?8 Ingilizce as ne demek?9 Falso atmak ne demek?10 Destek App nedir?11 App nedir android?12 Uygulama {nasıl} hazırlanmış olur?
Record ne de?
Banda almak, kaydını yapmak.
Positive Thoughts ne demek?
Positive thoughts. Pozitif yönde.- Pozitif yönde düşünceler.

Ne demek also?
almanca da aslolan olarak bu şekilde, böylece anlamına gelen, almanlar tarafınca pek bi sık kullanılan sözcük. turkce karsılıgı tamı tamına “simdik soyle oluyor” olan almanca kelime. türkcede binaenaleyh ve kısaca anlamlarına gelen almanca kelime.
Apps and ne demek?
APP kelimesi uygulama anlamına gelir. Bu uygulama genel anlamda web ortamına sokulmuş uygulamalardır. Kısaca elektronik olan uygulamalara özetlemek gerekirse APP adı verilmektedir.
Call Recording ne demek?
akıllı telefonlarda görüşmelerin kaydedilmesi için kullanılan bir tür programdır.programı kullanan kişiler yararına kullandığında bir cezası yoktur aksine kanıt olarak mahkemelerde kullanılabilir kayıtlar elde edilebilir.
Thoughts ne demek tercüme?
düşünme, düşünüp taşınma, tefekkür.
Like {nasıl} yazılıyor?
Like işareti alt + 0128077 tuş kombinasyonları ile yapılabilmektedir. Ilk olarak klavyede bulunan ve en uzun tuş olan boşluk tuşunun sol tarafındaki alt tuşuna basılır. Bu tuşa basılı tutulurken bir taraftan da sırasıyla 0-1-2-8-0-7-7 kombinasyonlarını girmek gerekmektedir.
Ingilizce as ne demek?
As, yukarıda da söz ettiğimiz benzer biçimde ‘olarak, benzer biçimde, dahi, kadar, için’ benzer biçimde anlamlara karşılık vermektedir. Preposition kısaca edat görevinde kullanılabildiği benzer biçimde, conjunction kısaca bağlaç görevi ile de kullanılmaktadır.
Falso atmak ne demek?
Falso vermek: Bilardoda ve futbol benzer biçimde topla oynanan kimi oyunlarda topa, belirli bir eğim ya da kavisle gitmesini sağlayacak şekilde vurmak. Topa vurulurken topun tam ortasının birazcık sağına yada soluna vurmak topun kendi ekseninde dönerek ilerlemesini sağlar.
You might be interested:  Bilinmeyen Ne Demek?(Çözünme)Destek App nedir?
Genel telefon sorunları için kolay çözümler ve tek noktadan denetim sunar. ve yönetebilirsiniz. denetim edip en uygun çözümü sunar ve uygular.
App nedir android?
Kişilerin zaman içinde gerekseme duydukları programların kodlanıp hususi bir ara yüz tasarımı ile birleştirilerek oluşturulan yazılımlar günümüzde mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır.
Uygulama {nasıl} hazırlanmış olur?
Uygulamanızı oluşturup ayarlama

Play Console’u açın.
Tüm uygulamalar > Uygulama oluştur’u seçin.
Varsayılan dili seçin, uygulamanızın adını Google Play’de görünmesini istediğiniz şekilde ilave edin.
Projenizin bir uygulama mı yoksa oyun mu bulunduğunu belirtin.
Uygulamanızın parasız mi yoksa ücretli mi bulunduğunu belirtin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.