Record Ne Demek?(Çözünme)

— . — 30 ( 12-, ), . LP- 35 40 . – — 60 .
Contents1 Ofter Record ne demek?2 Record ne de?3 Gazetecilik literatüründe off the record deyimi ne anlama gelir?4 Ne demek also?5 Off the record History ne demek?6 Positive Thoughts ne demek?7 Call Recording ne demek?8 Apps and ne demek?9 Like {nasıl} yazılıyor?10 Ingilizce as ne demek?11 Falso atmak ne demek?
Ofter Record ne demek?
ing. kayit disi, kayda gecmeyen. bunu not almayın diye süper bir karşılığı vardır türkçede gazetecilerin roportaj sirasinda kulaklarini dikmelerine yol açan, icerigini yitirmis bir soz. gazeteci, ilk olarak, karşısındaki kişinin bu riskin bilincinde olup olmadığını yoklamalıdır.
Record ne de?
Banda almak, kaydını yapmak.
Gazetecilik literatüründe off the record deyimi ne anlama gelir?
Off the record, bir habercilik terimi. Haber kaynağının, gazeteciye kayda almaması koşulu ile açıklamış olduğu bilgidir. Haberin muhteviyatında yer verilmeyecek olan bu informasyon, olayın haber üstünde çalışan gazeteci tarafınca etraflıca anlaşılması için kendisine söylenir.

Ne demek also?
almanca da aslolan olarak bu şekilde, böylece anlamına gelen, almanlar tarafınca pek bi sık kullanılan sözcük. turkce karsılıgı tamı tamına “simdik soyle oluyor” olan almanca kelime. türkcede binaenaleyh ve doğrusu anlamlarına gelen almanca kelime.
Off the record History ne demek?
Off the Record History adlı Chrome aracı, gizlenirken de geçmişinizi kaybetmemenizi sağlıyor! Chrome’da kullananların hangi internet sayfalarını ziyaret ettiklerinin kaydedilmemesini elde eden Gizli saklı Mod özelliği birçok açıdan son aşama işlevsel olsa da geçmişe dair herhangi bir kayıt tutulmaması kimi zaman problem yaratabiliyor.
Positive Thoughts ne demek?
Positive thoughts. Pozitif.- Pozitif düşünceler.
Call Recording ne demek?
akıllı telefonlarda görüşmelerin kaydedilmesi için kullanılan bir tür programdır.programı kullanan kişiler yararına kullandığında bir cezası yoktur aksine kanıt olarak mahkemelerde kullanılabilir kayıtlar elde edilebilir.
You might be interested:  Tedvin Ne Demek? (Correct answer)Apps and ne demek?
APP kelimesi uygulama anlama gelir. Bu uygulama genel anlamda web ortamına sokulmuş uygulamalardır. Kısaca elektronik olan uygulamalara özetlemek gerekirse APP adı verilmektedir.
Like {nasıl} yazılıyor?
Like işareti alt + 0128077 tuş kombinasyonları ile yapılabilmektedir. Ilk olarak klavyede bulunan ve en uzun tuş olan boşluk tuşunun sol tarafındaki alt tuşuna basılır. Bu tuşa basılı tutulurken bir taraftan da sırasıyla 0-1-2-8-0-7-7 kombinasyonlarını girmek gerekmektedir.
Ingilizce as ne demek?
As, yukarıda da söz ettiğimiz benzer biçimde ‘olarak, benzer biçimde, dahi, kadar, için’ benzer biçimde anlamlara karşılık vermektedir. Preposition doğrusu edat görevinde kullanılabildiği benzer biçimde, conjunction doğrusu bağlaç görevi ile de kullanılmaktadır.
Falso atmak ne demek?
Falso vermek: Bilardoda ve futbol benzer biçimde topla oynanan kimi oyunlarda topa, belirli bir eğim ya da kavisle gitmesini sağlayacak halde vurmak. Topa vurulurken topun tam ortasının birazcık sağına yada soluna vurmak topun kendi ekseninde dönerek ilerlemesini sağlar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.