Pool Ne Demek?(Çözünme)

Contents1 Pool ne anlama geliyor?2 Take photos ne demek türkçesi?3 Newspaper ne demek?4 Ring alanı ne demek?5 Opera ne anlama gelir?6 Tic tac toe ne demek?7 Play computer game ne demek?8 Count türkçesi ne anlama gelir?9 Read newspaper ne demek?10 Old newspaper ne demek?11 Read a newspaper ne demek türkçesi?12 Ring hattı ne demek?13 Okulda ring ne demek?14 Ring ne demek TDK?
Pool ne anlama geliyor?
Bir nehrin derin ve durgun kısmı.
Take photos ne demek türkçesi?
take photo {eylem} fotoğraf çekmek {fi.}

Newspaper ne demek?
İsim gazete. İsim gazetecilik şirketi, gazete idarehanesi.
Ring alanı ne demek?
Ring kelimesi Türkçe’de “1. halka, yüzük, çember, 2. boks alanı ” anlamına gelir. İngilizce ring “1. halka, yüzük, çember, 2. boks alanı ” sözcüğünden alıntıdır.
Opera ne anlama gelir?
Opera, çoğu zaman konusunu tarihten, mitolojiden, efsanelerden yada güncel olaylardan alan, sözlerinin tümü yada birçoğu müzikle bestelenmiş, içinde güzel sanatların tümünü barındırabilen (Dans, Dekor, Kostüm, Işık vb.), teatral formda bir sahne eseridir.
Tic tac toe ne demek?
İngilizce- Türkçe İsim üç-kare oyunu: 9 kareli bir biçim üstünde iki şahıs sıra ile birer işaret koyarlar, kendi 3 işaretini yanyana getirebilen kazanır.
Play computer game ne demek?
Let’s play computer games. Bilgisayarda oyun oynayalım.
Count türkçesi ne anlama gelir?
Count kelimesi İngilizce bir kelimedir. Bu kelime İngilizce öğrenmek isteyenler için önemlidir. Count, İngilizce bir kelime olup, Türkçe karşılığı miktardır.
Read newspaper ne demek?
I read the newspaper. Oh. Gazete okurum. Gazete okurum.
Old newspaper ne demek?
Bir cümlede Old newspapers kullanım örnekleri ve çevirileri. Old newspapers! Eski gazeteler!
You might be interested:  Tutku Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)Read a newspaper ne demek türkçesi?
Arada sırada aç birazcık gazete oku. Read a newspaper. Gazete okumak.
Ring hattı ne demek?
Ring seferi, başladığı noktaya geri dönen, kalktığı yer ile döndüğü yer aynı olan otobüs hatları için kullanılan bir tabirdir. Bir toplu taşıma aracının ilk ve son durağı aynı nokta olan seferine ring seferi denir. Ana ve besleme hatlarda ise toplam 83 tane toplu taşıma aracı yolcu taşıyor.
Okulda ring ne demek?
odtü de okul içinde gezen ve 15 dakika arayla belirli duraklardan geçen parasız servise verilen kısa ad. ring hat vardır bir de. otobüsler durakta beklemeden devam eder.
Ring ne demek TDK?
Ring kelimesinin lügat anlamı daire ve halkadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.