Poker Face Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Contents1 Poker Face ne demekdir?2 Poker yüzü takınmak ne demek?3 Poker Face hangi yıl?4 Joker face ne demek?5 Poker Sima ne?6 Poker oyunu {nasıl} oynanır?7 Analitik ne anlama gelir?8 Joker suratı ne demek?
Poker Face ne demekdir?
sima ifadenizin profosyonel bir halde, hislerinizi belli etmemesini özetleyen terim. Eğer duygularınızı ve hislerinizi yüzünüze yansıtmıyorsanız, şu demek oluyor ki pokerde öteki oyuncular elinizin iyi yada fena bulunduğunu anlayamıyorsa sizin de bir poker face ‘niz var anlama gelir.
Poker yüzü takınmak ne demek?
blöf maskesi arkasından karına çalışmak.
Poker Face hangi yıl?
2008 senesinde bazı ülkelerde yayımlandı, 2009 yılı başlangıcında tüm dünya vatanlarında satışa sunuldu. ” Poker Face “, Gaga’nın önceki teklisi “Just Dance” şeklinde yüksek tempolu bir dans şarkısıdır, sadece daha karanlık bir müzikal tona haizdir.

Joker face ne demek?
yüzde devamlı abartı ve yapmacık bir gülümseme hatta sırıtış ifadesi olması.. poker face in tersi.
Poker Sima ne?
yuzunden ne dusundugu anlasilamayan insanlara takilan isim. pokerde ifadesiz bir yuzun, (elini belli etmemek acisindan) bir artam olmasindan cikmistir. parkinson hastalarında da görülen, yüzdeki anlamsızlığın dile gelmiş hali.
Poker oyunu {nasıl} oynanır?
Kurallar

Tüm renklerin kıymeti eşittir. Sadece 5 benzemez yada eşit eller ulaştığında kupa, maça, karo, sinek sıralaması uygulanır.
Oyun başlangıcında maksimum bahis belirlenir.
Her turun başlangıcında kartlar dağıtılmadan oyunculara yere pot koyar.
A; floş yada şehir’te en düşük kart olarak kullanılabilir.

Analitik ne anlama gelir?
Analitik kelime anlamı itibariyle ‘çözümlemeli’ olarak bilinmektedir. Herhangi bir durumu ya da sorunsalı çözüme kavuşturmak adına meydana getirilen emek harcamalar bütünü olarak da dile getirilebilir.
Joker suratı ne demek?
Poker face demek, düşüncelerin ve duyguların dış dünyada algılanmaması için bilgili olarak yönetilmesi anlama gelir. O anda oldukça seviniyor, duygularınız patlama yaşıyor olabilir. Sadece dış dünyanın bunu algılamasını istemezseniz, bunun yüzünüze ve bedeninize yansımasına izin vermezsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.