Pog Ne Demek?

Contents1 Twitch de pog ne demek?2 Pog ne demek Toplumsal Medya?3 Based ne?4 PogChamp niçin kaldırıldı?5 CH ne anlama gelir?6 Mif neyin kısaltması?7 WHT neyin kısaltması?8 Monkas ne demek?9 Internette based ne demek?10 Istanbul based ne demek?11 Based and Redpilled ne demek?12 KEKW ne demek Twitch?
Twitch de pog ne demek?
twitch ‘de havalı bir durum oluştuğunda kullanılır. mesela cs- go’da yayıncı 5 rakibi de vurursa chat’te hepimiz pog yada pogchamp yazabilir. ya da kendisi “ace attım pogchamp” diyebilir.
Pog ne demek Toplumsal Medya?
Hem duygu hem de duygu adı, gerçek yada alaycı bir halde coşku yada sürpriz ifade etmek için kullanılır.

Based ne?
based; bir terimin yada olgunun, kaynak sahibi bulunduğunu, yada dayandırılanileceği herhangi bir şey bulunduğunu belirten bir kelimedir. günümüz internetinde oluşan anlamı ise daha oldukça söylenen bir olgunun ”kendi kendine yetebilen”, ”hakiki” yada ”mutlak” bulunduğunu açıklamak için ortaya çıkmıştır.
PogChamp niçin kaldırıldı?
Elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu Twitch, Amerikan Kurultay Binasında çıkan olaylardaki şiddete teşvik etmesi sebebiyle bir Twitch ifadesi (emote’u) olan PogChamp ‘ı siteden kaldırdığını deklare etti.
CH ne anlama gelir?
CH – Kimyada bir tek karbon ve hidrojen CxHy atomlarından oluşan kimyasal bileşiklerin genel adı.
Mif neyin kısaltması?
migrasyon inhibitör faktörün kısaltmasıdır.
WHT neyin kısaltması?
WHT tanımı: Vergi stopajı – Withholding Tax.
Monkas ne demek?
twitch.tv aleminde, gösterim esnasında gerilimi yüksek anlarda chat’te bol miktarda görmek mümkün olan, ecel terleri döken pepe the frog’u resmeden bir emote. son daki “s” harfi büyük yazılmalı. her kanalın chat’inde render edilmiyor.
Internette based ne demek?
” Based on” değil de yalnızca ödat olarak ” based “in anlamını soruyorsanız, bir ifadeyi doğru bulduğunuzda, bir söylemle aynı fikirde olduğunuzda yada herhangi bir şeyi beğendiğinizde ” based ” denir. Oldukca yaygın bir kullanım değildir, çoğu zaman web üstünde karşı karşıya gelirsiniz.
You might be interested:  Troll Ne Demek?(En iyi çözüm)Istanbul based ne demek?
Based Istanbul, aynı isminde, parasız dağıtılan, çift dilli, aylık bir mecmua yayınlayarak, İstanbul ‘da mevcud kreatif sahne için yeni bir mecra yaratmayı ve hem internasyonal hem de Türkiye’den tanınmış ve gelecek vaat eden kişilerin perspektiflerini vitrine çıkartacak bir platform oluşturmayı amaçlar.
Based and Redpilled ne demek?
reddit’te kısmen tartışmalı mevzularda birine katıldığını belirtmek ya da o kişinin söylediğini yüceltmek için kullanılan tabir.
KEKW ne demek Twitch?
genel olarak oyun sohbetlerinde ve dünyasında kullanılan bir çeşit gülme biçimi. bu videodaki dayıdan esinlenilerek ortaya çıkmış kehkeh şeklinde bir gülme biçmi ve web meme ‘idir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.