Pendik {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Marmaray ile Pendik {nasıl} gidilir?2 Pendik metro ile {nasıl} gidilir?3 Pendik’te {nasıl} gidilir?4 Marmaray Pendik’ten geçiyor mu?5 Pendik Marmaray hangi otobüs gider?6 Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?7 Pendik metroya hangi otobüs gider?8 Pendik Üsküdar {nasıl} gidilir?9 Pendik Metro nereye kadar gidiyor?10 Pendik Köprüsü hangi durak?11 Kartal köprüsünden Pendik {nasıl} gidilir?12 Kurtköy Pendik {nasıl} gidilir?13 Pendik Kaynarca hangi Otobüs gider?14 Pendik Marina hangi Otobüs gider?
Marmaray ile Pendik {nasıl} gidilir?
Pendik ilçesine Marmaray hattı ile direkt ulaşım seçeneği bulunmaktadır. Halkalı ile Gebze içinde hizmet veren Marmaray hattı ile Pendik ‘ gitmek için Güzelyalı ve İçmeler duraklarında inebilirsiniz. Marmaray ile ulaşım tutarı averaj 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.
Pendik metro ile {nasıl} gidilir?
Pendik ‘e metro ile ulaşım sağlayabileceğiniz metro hattı M4 Kadıköy- Tavşantepe hattıdır. Bu hattı kullanarak; Pendik ya da Tavşantepe duraklarında inerek Pendik ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik ‘e metro ile ulaşım tutarı averaj 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.
Pendik’te {nasıl} gidilir?
En oldukca ziyaret edilen yerlerden Pendik konumuna toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 130Ş, 132P, 251, E-9, KM12, KM13.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-72, MİNİBÜS: C-89.

Marmaray Pendik’ten geçiyor mu?
Marmaray taşra trenleri Gebze-Halkalı arasındaki 76 km’lik mesafede 43 istasyon ile hizmet vermektedir. Gebze-Halkalı içinde YHT’lere aktarma meydana getirilen istasyonlarımız: Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy ve Halkalı.
Pendik Marmaray hangi otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Pendik Marmaray İstasyonu tanıdığından geçiyor: 132K, 16A, 16D, KM13.
You might be interested:  Hamilelikte Gögüs Ucu {Nasıl} Olur?Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?
Metro İle Ortaköy’e {Nasıl} Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Bölme yada Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Peşinden indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.
Pendik metroya hangi otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Pendik Metro tanıdığından geçiyor: 132P, 251, E-9, KM13.
Pendik Üsküdar {nasıl} gidilir?
Kartal, Pendik, Maltepe ve Bostancı civarında Kartal – Kadıköy metro hattına yakın olanlar için Üsküdar ‘a gitmek için en süratli toplu taşıma yöntemi metro ile gezi etmektir. Kadıköy – Kartal metrosu sabah 06:00’dan gece 24:00’a kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki çoğunlukla seferlerini gerçekleştirmektedir.
Pendik Metro nereye kadar gidiyor?
Kartal — Pendik — Tavşantepe Metro Hattı’nın hizmete alınmasıyla; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki hat uzunluğu 26,2 km’ye, istasyon sayısı ise 19’a ulaşacak. Böylece; Kadıköy — Tavşantepe arasındaki seyahat süresi 38,5 dakikaya inecek.
Pendik Köprüsü hangi durak?
Endüstri Sitesi durak, Pendik içindeki Pendik Koprusu konumuna en yakındır.
Kartal köprüsünden Pendik {nasıl} gidilir?
Kartal Üsküdar Caddesi yada Egemenlik Bulvarındaki otobüs duraklarından İETT otobüsüne binerek gidebilirsiniz. Minibüs yolundan Pendik ‘e giden otobüsler: 17 yada 16A. Bu otobüsler, İDO iskelesinin ilerisinden sahilden geçerek Burhan Toprak Caddesine geçer ve Moster köprüsü üstünden Pendik YHT istasyonuna gider.
Kurtköy Pendik {nasıl} gidilir?
Pendik bölgesindeki en oldukca ziyaret edilen yerlerden Pendik – Kadıköy Minibüsü adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 132K, 132P, 16A, 16D, KM13.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Pendik Kaynarca hangi Otobüs gider?
Pendik bölgesindeki en oldukca ziyaret edilen yerlerden Kaynarca adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 130Ş, 132V, 16D.
Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-319.

You might be interested:  Kuymak {Nasıl} Yapılır 2 Kişilik?(Çözülmüş)Pendik Marina hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Pendik Marina tanıdığından geçiyor: 132V, E-9, KM13, KM24, KM27, KM37.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.