Paycell Kart {Nasıl} Alınır?

Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, anlaşmalı mağazalar ve Paycell satış noktalarında Paycell Kart‘ı bulabilirsiniz. Tüm operatör aboneleri Paycell Kart‘ı kullanıp, web kazanmanın keyfini yaşayabilir. Turkcell Mağazaları’ndan ya da akıllı telefonlara indirilen Paycell uygulaması üstünden kart aktive edilir.
Contents1 Paycell kart kaç tl kesiyor?2 Paycell kartı kaç TL?3 Paycell kart kimler alabilir?4 Paycel hazir limit nedir?5 1000 Paycell puan kaç TL?6 Paycell 200 TL hazır limit nedir?7 Paycell hangi mağazalarda geçerli?8 Paycell kart hangi bankanın?9 Paycell mantığı nedir?10 Paycell hesabımdaki parayı {nasıl} kullanırım?11 Hazır limitim nedir?12 Turkcell kredi limiti ne işe yarar?13 AC 5522 ileti nedir?
Paycell kart kaç tl kesiyor?
Kredi Geri Ödemeleri: Müşterinin kredi ve/yada kiralama ile satın almış olduğu cihazların kredi geri ödemelerinde; Paycell ile mobil ödeme kullanan Müşterilerden her bir kredi ve/yada kiralama başına işlem tutarı ve kredi geri ödemeleri devam etmiş olduğu sürece aylık olarak 2,99 TL üyelik tutarı alınmaktadır.
Paycell kartı kaç TL?
Müracaat gerektirmeyen, yaş sınırı bulunmayan ve tüm operatör müşterilerinin kullanabileceği Paycell Kart ‘ı 5 TL fiyatıyla tüm Şok Marketler’den alıp, arzu ettiğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
Paycell kart kimler alabilir?
Paycell Kart kullanım olarak banka hesap kartlarından ya da kredi kartlarından değişik değildir. Paycell Kart yalnız Turkcell müşterilerine değil tüm operatörlere açıktır, kısaca Vodafone ve Türk Telekom hat sahipleri de Paycell Kart kullanabilir; kampanya ve fırsatlarından yararlanır.

Paycel hazir limit nedir?
Paycell Mobil Ödeme kısaca yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında yalnız cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.
1000 Paycell puan kaç TL?
10 TL armağan paraya ek olarak kazanılacak Günlük 1 GB tutarındaki 1000 Paycell Puanın geçerlilik süresi 1 haftadır. Paycell Puan, Paycell uygulaması – Armağan Dünyam alanından görüntülenebilir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/yada ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
You might be interested:  Makinesiz Filtre Kahve {Nasıl} Yapılır?(Sual)Paycell 200 TL hazır limit nedir?
KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ına Hazır Limit ‘i ile tek seferde 200 TL ve üstü yükleme meydana getiren müşterilerimize haftalık 5 GB armağan!
Paycell hangi mağazalarda geçerli?
Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Davet merkezinden kullanılmaktadır.
Paycell kart hangi bankanın?
Banka olarak “Denizbank A.Ş (134)” seçilir. Kent olarak “İstanbul” seçilir. Şube olarak “ PAYCELL (3276)” seçilir. Alıcı adı kısmına yükleme meydana getirilen Paycell Kart sahibinin ad ve soyadı girilir.
Paycell mantığı nedir?
Paycell, tüm müşterilere açık uçtan uca bir ödeme platformudur. Paycell ‘e Visa, Mastercard ve Amex tüm kartlar kayıt edilebilir. Turkcell müşterileri satmaca ve TL bakiyelerini alışveriş tutarına yansıtarak kullanabilir. Paycell platformu online ve mağaza – içi alışverişleri destekleyen kapsayıcı bir ödeme çözümüdür.
Paycell hesabımdaki parayı {nasıl} kullanırım?
Dijital Parayı turkcell.com.tr’de {Nasıl} Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin varlıklı aygıt ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.
Hazır limitim nedir?
Hazır Limit, OlduBil kullanım deneyimin doğrultusunda oluşan skoruna nazaran sana tanımlanan acil gerekseme kredisidir. Başvurun sonucunda, şartlar uygun olduğu takdirde sana tanımlanan hazır limitinin, sen kullanmadıkça geri ödemesi de faizi de olmaz. İhtiyaçların için hesabına tanımlı bir halde durur.”
Turkcell kredi limiti ne işe yarar?
Turkcell ‘den kontratlı aygıt almak isteyen müşterilerimize Financell tarafınca kredi sağlanarak akıllı telefon, tablet, elektrikli ev aletleri şeklinde kampanyalardan taksitle yararlanmaları sağlanmaktadır. Ek olarak, Financell kredi limitinizi Paycell uygulamasından da sorgulayabilirsiniz.
You might be interested:  Yurt Başvurusu {Nasıl} Yapılır?(Çözüm bulunmuş oldu)AC 5522 ileti nedir?
Detaylı Data. Hattınızı Mobil Ödeme hizmetine açmak için Paycell uygulamasını kullanabilir, AC yazıp 5522 ‘ye SMS gönderebilir ya da Davet merkezimizi 0850 622 60 60’dan arayarak mobil ödemenizi açma talebinde bulunabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.