Panpa Ne Demek?

Contents1 Panpa ne anlamda?2 Panpa ne demek ekşi lügat?3 Pampa ne için kullanılır?4 Panpa yatak arkadaşı demek mi?5 Yatak arkadaşına ne denir?6 Kürtçe kardo ne demek?7 Argoda pompacı ne demek?
Panpa ne anlamda?
Toplumsal medya üstünde bir hitap şekli olarak öne çıkan panpa, ‘Kanka, muhtar, hafız, şerif’ biçimindeki ifadeler üstünden ele alınarak değerlendirilir. Aslına bakılırsa Türkçede yer almayan uydurma bir kelime olarak ön plana çıkıyor.
Panpa ne demek ekşi lügat?
tüm inka yerleşimlerinde resmi ve dinsel seremonilerin yapıldığı meydanlara verilen isim. bir öteki adı pata olan bu geniş meydanların ortasında çoğunlukla ushnu yeralıyordu. cenup amerika’nın güneydoğu kısmında rio de la plata’nın ağzındaki otluk steplere verilen isim.

Pampa ne için kullanılır?
Pampas otunun herhangi hususi bir işlevi yoktur. Su kenarları, bahçeler, ev içi, masa düzenlemesi, balkon düzenlemesi, ofis düzenlemesi benzer biçimde birçok alanda dekoratif bir ürün olarak kullanılırlar. Pampas otları bulundukları yeri güzelleştirir ve pozitif enerji sağlarlar.
Panpa yatak arkadaşı demek mi?
Pampa ne demek yatak arkadaşı? knk ifadesi kanka şu demek oluyor ki yakın dost anlamına gelir. panpa ifadesi de panpa şu demek oluyor ki gene başka bir halde yakın dost anlamına gelir.
Yatak arkadaşına ne denir?
bed -mate i.
Kürtçe kardo ne demek?
Kardo kelimesi son zamanlarda gençlerin bir birine seslenirken “kardeşim” anlamında kullandıkları bir kelimedir. Argo olarak tabir edilebilecek, ciddiyetsiz ve Türk dil kurumunda karşılığı bulunmayan bir kelimedir.
Argoda pompacı ne demek?
yalnız vuruşmadan vuruşmaya beraber olan çiftlerin adam üyesi. adam ve kadin arasindaki iliskinin “cinsel agirlikli” bir karakterde seyretmesi durumunda, bu ciftten adam olana verilen isim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.