Nişantaşı’na {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?2 Nişantaşı’na hangi otobüs gidiyor?3 Vadi istanbuldan Nişantaşı’na {nasıl} gidilir?4 Beşiktaş’a hangi metro gider?5 Kadıköy metro istasyonuna {nasıl} gidilir?6 Metro ile Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?7 Beykent Üniversitesi Beylikdüzü hangi Metrobüs Durağı?8 Kağıthaneden Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?9 Metroyla Vadi istanbul’a {nasıl} gidilir?10 Vadi istanbul hangi metro durağında?11 Vadi istanbul hangi Otobüs gider?12 Beşiktaş’a hangi Otobüs gider?13 Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?
Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?
Nişantaşı, Şişli bölgesinde bulunan Nişantaşı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Osmanbey durak, Nişantaşı, Şişli içindeki Nişantaşı konumuna en yakındır.
Nişantaşı’na hangi otobüs gidiyor?
Bu Otobüs hatları Nişantaşı tanıdığından geçiyor: 251, 41AT, 522, 522ST, 55, 93M.

Vadi istanbuldan Nişantaşı’na {nasıl} gidilir?
Adım adım

füniküler durak yoluna yürüyün. Vadi İstanbul. 10 m • 1 dk.
Bekle: füniküler. F3. Seyrantepe.
füniküler durak konumuna gidin. Seyrantepe.
otobüs durak yoluna yürüyün. Seyrantepe Merkez Camii.
Bekle: otobüs. 27SE.
otobüs durak konumuna gidin. Akaretler / Eminönü Yönü
Bekle: otobüs. 30M.
otobüs durak konumuna gidin. Nişantaşı

Beşiktaş’a hangi metro gider?
Metro ile Beşiktaş’a {Nasıl} Gidilir? Beşiktaş’a metro ile direkt ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Bölme durağında inmeniz ve indikten sonrasında Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.
Kadıköy metro istasyonuna {nasıl} gidilir?
METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek kafi olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün peşinden Kadıköy’e ulaşılmaktadır.
Metro ile Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?
Otobüsten 4.Levent durağında inmeli ve ortalama 1 dakika yürüyerek metro istasyonuna gitmelisiniz. Buradan M2 Hacıosman metrosuna binmelisiniz ve metrodan İTÜ – Ayazağa İstasyonu durağında inmelisiniz. İndikten sonrasında ortalama 29 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  Etamin {Nasıl} Yapılır?(Çözüm bulunmuş oldu)Beykent Üniversitesi Beylikdüzü hangi Metrobüs Durağı?
Beykent Üniversitesi ‘ne ulaşım Metrobüs hatlarını ulaşmak için kullanabilirsiniz. Metrobüs Beylikdüzü son durakta inildiğinde 5 dakikalık adım atma mesefesindeyiz.
Kağıthaneden Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?
Kagithane bölgesindeki en fazlaca ziyaret edilen yerlerden Nişantaşı Üniversitesi adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 41ST, 41Y, 48T, 49, 64Ç
Metro: M2, M7.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-43, MİNİBÜS: B-46.

Metroyla Vadi istanbul’a {nasıl} gidilir?
Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Endüstri mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonrasında HAVARAY ile direkt Vadi İstanbul’un içine geçiş yapabilirsiniz.
Vadi istanbul hangi metro durağında?
Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.
Vadi istanbul hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul tanıdığından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.
Beşiktaş’a hangi Otobüs gider?
OTOBÜS İLE BEŞİKTAŞ’A ULAŞIM Beşiktaş’a ulaşım sağlamak için Beşiktaş Meydan durağından geçen 62, 30A, 29C, 27E, 129T, 43R, 58A, 559C, 63, 41E, İST- 19, 58N, 36L, U2, 40B, 27SE, 29D numaralı otobüsleri tercih edilebilir.
Ortaköye metro ile {nasıl} gidilir?
Metro İle Ortaköy’e {Nasıl} Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Bölme yada Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Arkasından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.