Nişantaşı Na {Nasıl} Gidilir?(Çözünme)

Contents1 Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?2 Nişantaşı’na hangi otobüs gidiyor?3 Vadi istanbuldan Nişantaşı’na {nasıl} gidilir?4 Beşiktaş’a hangi metro gider?5 Kadıköy metro istasyonuna {nasıl} gidilir?6 Metro ile Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?7 Beykent Üniversitesi Beylikdüzü hangi Metrobüs Durağı?8 Maslak 1453 hangi Otobüs gider?9 Nisantasi Asya mi avrupa mi?10 Şişli semtleri nedir?11 Metroyla Vadi istanbul’a {nasıl} gidilir?12 Vadi istanbul hangi Otobüs gider?13 Havaray nereden geçiyor?
Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?
Nişantaşı, Şişli bölgesinde bulunan Nişantaşı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Osmanbey durak, Nişantaşı, Şişli içindeki Nişantaşı konumuna en yakındır.
Nişantaşı’na hangi otobüs gidiyor?
Bu Otobüs hatları Nişantaşı tanıdığından geçiyor: 251, 41AT, 522, 522ST, 55, 93M.

Vadi istanbuldan Nişantaşı’na {nasıl} gidilir?
Adım adım

füniküler durak yoluna yürüyün. Vadi İstanbul. 10 m • 1 dk.
Bekle: füniküler. F3. Seyrantepe.
füniküler durak konumuna gidin. Seyrantepe.
otobüs durak yoluna yürüyün. Seyrantepe Merkez Camii.
Bekle: otobüs. 27SE.
otobüs durak konumuna gidin. Akaretler / Eminönü Yönü
Bekle: otobüs. 30M.
otobüs durak konumuna gidin. Nişantaşı

Beşiktaş’a hangi metro gider?
Metro ile Beşiktaş’a {Nasıl} Gidilir? Beşiktaş’a metro ile direkt ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. En yakın metro bağlantısını kullanmak isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metrosunu kullanabilirsiniz. Metro ile ulaşım için, Bölme durağında inmeniz ve indikten sonrasında Beşiktaş dolmuşlarına binmeniz gerekmektedir.
Kadıköy metro istasyonuna {nasıl} gidilir?
METRO İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile Kadıköy’e ulaşmak için de Zincirlikuyu durağında inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binilerek son durakta inmek kafi olmaktadır. 15 ya da 20 dakikalık bir yürüyüşün peşinden Kadıköy’e ulaşılmaktadır.
Metro ile Nişantaşı Üniversitesine {nasıl} gidilir?
Otobüsten 4.Levent durağında inmeli ve ortalama 1 dakika yürüyerek metro istasyonuna gitmelisiniz. Buradan M2 Hacıosman metrosuna binmelisiniz ve metrodan İTÜ – Ayazağa İstasyonu durağında inmelisiniz. İndikten sonrasında ortalama 29 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  Koltukta Mürekkep Lekesi {Nasıl} Çıkar?(Sual)Beykent Üniversitesi Beylikdüzü hangi Metrobüs Durağı?
Beykent Üniversitesi ‘ne ulaşım Metrobüs hatlarını ulaşmak için kullanabilirsiniz. Metrobüs Beylikdüzü son durakta inildiğinde 5 dakikalık adım atma mesefesindeyiz.
Maslak 1453 hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Ağaoğlu Maslak 1453 tanıdığından geçiyor: 41E, 41Y, 47L, 59RS.
Nisantasi Asya mi avrupa mi?
Gece yaşamı dedin mi insanoğlu direkt Avrupa Yakasını seçmektedirler. Beşiktaş, Ortaköy, Beyoğlu, Nişantaşı vb. yerlerin büyük mekanlara ev sahipliği yapmasından dolayı kişilerin vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır.
Şişli semtleri nedir?
Şişli ‘nin semtleri

Ayazağa. Sarıyer, İstanbul. Mahalle · 108 tavsiye ve araştırma.
Duatepe. İstanbul, İstanbul. Mahalle · 5 tavsiye ve araştırma.
Feriköy. Şişli, İstanbul. Mahalle · 170 tavsiye ve araştırma.
Esentepe. Şişli, İstanbul.
Fulya. Şişli, İstanbul.
Gülbağ İstanbul, İstanbul.
Harbiye. Şişli, İstanbul.
İzzetpaşa. Şişli, İstanbul.

Metroyla Vadi istanbul’a {nasıl} gidilir?
Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Endüstri mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonrasında HAVARAY ile direkt Vadi İstanbul’un içine geçiş yapabilirsiniz.
Vadi istanbul hangi Otobüs gider?
Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul tanıdığından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.
Havaray nereden geçiyor?
Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafınca, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak. Proje 750 metre uzunluğunda olacak

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.