Mumiyo {Nasıl} Kullanılır?(Muhteşem yanıt)

NASIL KULLANILIR? İç hastalıklarında kullanımı: Bir paket ürün (5gr paket) 6 ya bölünüp sabah akşam aç karnına 1 bardak su ile kullanılır. 8 günde bir 2 gün ara verilir. Toplamda 2 ile 4 ay arası kullanılması gereklidir.
Contents1 Mumiyo nedir ne için kullanılır?2 Mumiyo hangi hastalıklara iyi gelir?3 Mumia hap {nasıl} kullanılır?4 Mumiyo nedir nerede bulunur?5 Mumiyo kimler kullanamaz?6 Mumiyo bitkisi nerede yetişir?7 Mumiyo helal mi?8 Shilajit ne işe yarar?9 Zikir Macunu nedir?10 Dağın mumu nedir?11 SIVI Moomiyo nedir?12 Evalar Mumiyo nedir?
Mumiyo nedir ne için kullanılır?
Mumiyo, dağdaki bitkilerin zaman içinde organik oluşumlara uğrayarak sertleşmesi ile meydana gelir. Toprak, taş ve yağmurda bulunan vitamin ve minerallerin bulunmuş olduğu bu madde birçok hastalığa iyi gelir. Mumiyo, eski çağlarda kemik, eklem, romatizma ve diş hastalıklarının tedavisinde yaygın olarak kullanılmıştır.
Mumiyo hangi hastalıklara iyi gelir?
MUMİYONUN FAYDALARI NELERDİR?

Eklem romatizması, kemik ağrıları ve öteki romatizmal hastalıklara iyi gelir.
Yenileyici özelliği ile kemiklerin iyileşmesine destek sağlar.
Kemik erimesi benzer biçimde hastalıkları ortadan kaldırır.
Kemik ağrılarını giderir.
Baş ağrısı, horlama ve uyku problemleri tedavisinde kullanılır.

Mumia hap {nasıl} kullanılır?
Günlük Alım Dozu: yetişkinlerin günde 1 tablet,yiyeceklerden otuz dakika ilkin. Mumiyo da 85? den fazla mineral, amino asit, A, B, C ve P vitaminleri bulunur. Ek olarak kobalt, bakır, nikel, demir, çinko, manganez, krom, sodyum, potasyum, magnezyum, kadmiyum, bizmut, molibden benzer biçimde elementler de içermektedir.
Mumiyo nedir nerede bulunur?
Yüksek bölgelerde, dağlarda ve mağaralarda bulunan bitkilerin organik olarak sertleşmesi sonucu oluşan siyah renkteki tortudur. Yüksek kayaların arasından sızarak oluşan yüksek minerale haiz bir organik bileşendir.
Mumiyo kimler kullanamaz?
Gebelere, gebelik riski bulunanlara ve böbrek rahatsızlığı yaşayanlara malum hiçbir yan tesiri olmadığı halde tedbiren ürün kullanımını önermiyoruz. Oldukça yüksek ısılara maruz bırakılmadığı sürece ürün bozulmaz. Birçok besin takviyesinin aksine son kullanma zamanı yoktur.
You might be interested:  Saç Kaşıntısı {Nasıl} Geçer?(Çözüm bulunmuş oldu)Mumiyo bitkisi nerede yetişir?
DAĞLARDA VE MAĞARALARDA BULUNUYOR Mumiyo maddesi 3 bin senelik geçmişe haizdir. Bitkisel tıpta kullanılan bu madde Uzakdoğu’dan Ortadoğu’ya kadar yayılmıştır. Dağların yüksek kesimlerinde ve mağaraların içinde bulunan bu madde koyu kahve ve siyah tortuldur.
Mumiyo helal mi?
Mumiyo Ekstraktı 30 ML ürünü Le Bosphore tarafınca Türk Besin Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. İşletme kayıt no TR-34-K-030262. Helal sertifika no HLL-8203-TR.
Shilajit ne işe yarar?
Enerji ve Yenilenme Sağlar. Binlerce senedir, shilajit bitkisi enerjinin arttırılması ve vücudun yenilenmesi için kullanılmaktadır. Organik tedavi uzmanlarının bu bitkiye büyük ehemmiyet vermesinden dolayı onun üstünde meydana gelen bilimsel çalışmaların adedi de devamlı olarak artmaktadır.
Zikir Macunu nedir?
Zikir macunu orta asiyanin mucize ilacı, İBNi SİNA keşfettiği zikir macunu ilacı. Zikir macununın yararları. İç hastalıkları, Mide, 12 bağırsak yaraları, Kara Ciğer hastalıkları, Böbrek hastalıklara,cinsel hastalıklar, Prostat bezi savuk algınlığına iyi geliyor.
Dağın mumu nedir?
Mumyo, ORTA Asya`da dağların yüksek kesimlerinde kim bilir 2000 metre rakımlarda bulunabilen, kayalıklarda ve mağaralarda bulunan, koyu kahve yada siyah renkli bir organik maddedir. Buralarda yetişen hususi bitkilerin zaman içinde dönüşümünden yada pütrifikasyon dediğimiz çürümeden oluşmaktadır.
SIVI Moomiyo nedir?
Çoğunlukla Pamir, Altay, Himalaya ve Tibet dağlarında bulunur. Parlak siyah renkte zifte benzeyen ve insan vücut ısısında eriyebilen acı bir tada ve karakteristik bir kokuya haiz, suda kolay çözülebilen alkolde çözülmeyen bir üründür.
Evalar Mumiyo nedir?
Evalar şirketi, Rusya’nın en büyük organik ve bitkisel ürünler sunan üreticisidir. Evalar ‘a ilişik olan Altay Mumiyo, vitamin, amino asit ve yüksek biyoyararlanımı olan 30’dan fazla mikro ve makro element benzer biçimde etken etken maddeleri maksimum seviyede korumaya destek orijinal teknoloji ile üretilen %100 saf Mumiyo ‘dur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.