Mazın Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Mazın kelimesi büyük anlama gelir. Öte taraftan tabanca ve yoğurt anlamlarına da gelmekte ve değişik amaçlar için kullanılabilmektedir. TDK’ya Bakılırsa Mazın Kelimesinin Anlamı Nedir? TDK’ya gore mazın kelimesinin anlamı büyük ve tabanca olarak geçmektedir.
Contents1 Mazın ne demek argo?2 Zani ne demek?3 Mazlum ne anlama geliyor?4 Izmit ceket ne demek?5 Mazur görmek ne anlama gelir?6 Zani ne demek TDK?7 Islamda zani ne demek?8 Kurmanci Dizane ne demek?9 Mahsun ne anlama geliyor?10 Mazlum adı Kuran’da geçiyor mu?11 Mağdur Magdure ne demek?12 Terso ne demek Izmitçe?13 Boolum ne demek izmit?14 Ismet ne demek izmit?
Mazın ne demek argo?
argoda kaliteli mal, uyuşturucu. kolpaçino filmimizde de geçer; “sabri abi: bana polisin ulaşamayacağı mazın bir yer lazım. ondan sonrasında sular seller
Zani ne demek?
Aralarında evlilik bağları olmayan kişiler arasındaki cinsel ilişki.
Mazlum ne anlama geliyor?
Mazlum kelimesi Türkçe’de “zulmedilen, zulme uğrayan” anlamına gelir. Arapça ẓlm kökünden gelen maẓlūm مظلوم z “zulmedilen, zulme uğrayan” sözcüğünden alıntıdır. Daha çok informasyon için zulüm maddesine bakınız.

Izmit ceket ne demek?
Ceket: Manita demek. Çekelemek: Genel olarak içmek, tüketmek anlamında kullanılır.
Mazur görmek ne anlama gelir?
Mazur görmek kelimesinin TDK anlamı ise kusura bakmamak, görmek, affetmek ve affetmek şeklindedir.
Zani ne demek TDK?
Zan, elde somut veriler olmamasına rağmen, birisi ya da bir vaka hakkında hükme varmak ya da sonuca ulaşmak anlama gelir.
Islamda zani ne demek?
İslam ‘da zina eden hanıma zaniye, zina eden adama ise zani denir.
Kurmanci Dizane ne demek?
Kurmaci Zane Ne Demek? Kurmancizane = Kürtçe biliyor musun? Nizanım = Bilmiyorum.
Mahsun ne anlama geliyor?
Sadece bilmeyenler için Türk Dil Kurumu açısından Mahsun kelimesi, ‘mutsuz’ anlamı ile karşılık buluyor. Herhangi bir durum karşısında çaresiz kalan ve bu çerçeve içinde mutsuz olan kişiler adına söylenen bir kelimedir.
You might be interested:  Dry Ne Demek?(Çözülmüş)Mazlum adı Kuran’da geçiyor mu?
Mazlum İsmi Kur’an’da Geçiyor mu? Bazı adlar Kuran içinde yer ediniyor. Fakat Mazlum adı Kuran içinde bulunan adlardan değildir.
Mağdur Magdure ne demek?
Suçtan ve haksız eylemden ziyan olan şahıs. Aggrieved.
Terso ne demek Izmitçe?
terso: parasız kalmak. mazın: varlıklı. patates olmak: meydana getirilen bir işi yada yapacağı bir işi halledememek, yüzüne gözüne bulaştırmak. patlıcan olmak: utanmak.
Boolum ne demek izmit?
izmitlilerden de pek sık duyulan hitap. izmitçe olarakta malum dilin sözlüğünde yer edinen kelimedir. genel anlamda izmit çarşı gençleri içinde yaygındır. merkezde sıkça işitirsiniz. izmit için: “hadi canım sende” anlama gelir örnek.
Ismet ne demek izmit?
İsmet demek Kız anlama gelir. İsmetleri kesmek haliyle kızları süzmek, göz atmak, bakmaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.