Martı {Nasıl} Alınır?(Muhteşem yanıt)

Her Yerde.

Martı uygulamasını parasız indir. Saniyeler içinde kaydol.
En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
QR Kodu okut ve Kilidi aç Sürüşün tadını çıkar.
Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir. Türkçe.

Contents1 Martı saati kaç TL?2 Martı {nasıl} kiralanır?3 Martı için ne lüzumlu?4 Martı {nasıl} bulunur?5 Martı tutarı {nasıl} ödenir?6 Martı Scooter kaç km gider?7 Martı programı nedir?8 Martı sahibi kimdir?9 Martı banka kartı geçerli mi?10 IBB martı {nasıl} kullanılır?11 Martı scooter {nasıl} kiralanır 2021?12 Martı kaç yaş için?13 Adalarda martı var mı?14 Martı Scooter hangi marka?15 Martı motor ne kadar?
Martı saati kaç TL?
Martı saati kac para? Bugüne dek Martı ile yolculuğa adım atmak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Meydana getirilen fiyat değişikliği ile beraber Martı ‘nın başlangıç tutarı 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.
Martı {nasıl} kiralanır?
Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üstünden lüzumlu kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.
Martı için ne lüzumlu?
Martı kullanmak için İOS ve Android platformlarından parasız mobil uyglamayı indirin. Harita üstünden siz en yakın Martı ‘yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üstünde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üstünde bulunan kilidi açmak için girin.

Martı {nasıl} bulunur?
İnternetteki Martı uygulaması yardımıyla scooterınızı kolay bir halde kullanmaya başlayabilirsiniz. Martı scooter, uygulamadaki harita üstünden takip edilebilmektedir. Harita üstünden giderek Martı ‘yı bulabilir ve peşinden üstündeki kodu akıllı telefonunuz ile uygulamaya okutabilirsiniz.
You might be interested:  Çipura {Nasıl} Pişirilir?(En iyi çözüm)Martı tutarı {nasıl} ödenir?
{Nasıl} öderim?

Martı uygulamasına kaydolduktan sonrasında, menüden Martı Cüzdan kısmına gitmen ve tercih ettiğin ödeme yöntemini eklemen kafi.
Ödeme yöntemini eklerken lüzumlu tüm detayları girdiğinden güvenilir ol.
Sürüşünü başarıyla bitirdiğinde, sürüş tutarı varsayılan ödeme yönteminden otomatikman öğrenim edilecektir.

Martı Scooter kaç km gider?
MARTI SCOOTER KAÇ KM HIZ YAPAR? Saatte en fazla 18 km hızla gidebilirsiniz.
Martı programı nedir?
Martı, seni kent içinde ulaşmak istediğin son noktaya kadar keyifli, süratli ve çevre dostu bir halde götürmüş olan bir elektrikli vasıta kiralama uygulamasıdır. Sokakların EN ÇEVRECİ ulaşım seçeneği Martı, sana uygun fiyatlı, anında ve keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor.
Martı sahibi kimdir?
Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafınca kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 senesinde süregelen ve ilk başta bir tek İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.
Martı banka kartı geçerli mi?
Martı Cüzdan, Martı ‘nın Kullanıcı’lara ödeme kolaylığı elde eden bir ödeme yöntemidir. Kullanıcılar, bu Sözleşme’yi kabul etmekle Uygulama üstünden Martı Cüzdan hesabı oluşturacaklardır. Kullanıcı, Martı Cüzdan’a yalnızca kredi kartları ve banka kartları vasıtasıyla meblağ ekleyebilir.
IBB martı {nasıl} kullanılır?
Her Yerde.

Martı uygulamasını parasız indir. Saniyeler içinde kaydol.
En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
QR Kodu okut ve Kilidi aç Sürüşün tadını çıkar.
Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir. Türkçe.

Martı scooter {nasıl} kiralanır 2021?
Martı kiralama saniyeler içinde yapılabilir. İşte Martı elektrikli scooter kiralamak için yapmanız gerekenler;

Ilk olarak telefonunuza (İOS-Android) Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
Uygulama üstünden lüzumlu kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir.

You might be interested:  Arabaşı Çorbası {Nasıl} Yapılır?(Çözülmüş)Martı kaç yaş için?
Elektrikli scooterları kullanmak için sürücü belgesi mecburi değildir. Karayollari Trafik Kanunu’nda Türkiye’de kullanım için minimum yaş 11, öteki ülkeler mevzuatlarında averaj minimum yaş 14 olarak belirlenmiştir. Martı ise minimum 15 yaşını doldurmuş olmayı güvenlik açısından mecburi meblağ.
Adalarda martı var mı?
Gezim sezonunda milyonlarca kişinin ziyaret etmiş olduğu Adalar Sahili’nde asayiş ile güvenliği, ‘ Martı Bisikletli Polis Timi’ sağlamaya başladı. Büyükada’da süregelen uygulama Heybeliada, Burgazadası ve Kınalıada’da devam edecek.
Martı Scooter hangi marka?
Martı ‘nın filosu neredeyse tamamen yerli üretim olan Anadolu 1 modelinden oluşuyor. Martı ilk çıktığında Segway ES1 ve Xiaomi M365 kullanıyordu. Anadolu 1 ise Martı mühendislerinin kendi tasarımı.
Martı motor ne kadar?
Siz de tıpkı benim benzer biçimde Martı Motor ‘un {nasıl} kullanıldığını yada ne benzer biçimde kuralları bulunduğunu merak ediyorsunuz. Gelin açılışı 3.99 TL olan ve dakika başı 1.49 TL yazan Martı Motor ‘a beraber göz atalım.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.