Marmara Adasına {Nasıl} Gidilir?(Çözünme)

Contents1 Marmara Adası’na istanbul’dan {nasıl} gidilir?2 Marmara Adası Arabalı Vapur nereden kalkıyor?3 Marmara Adası’na arabalı vapur var mı?4 IDO Marmara Adası seferleri ne vakit başlıyor?5 Marmara Adası kaç saat sürüyor?6 Marmara Adası feribot kaç saat?7 Erdek Marmara adası feribotla kaç saat?8 Avşa dan Marmara adasına {nasıl} gidilir?9 Marmara adasına {nasıl} gidilir 2020?10 Çanakkale’den Marmara adasına {nasıl} gidilir?11 Marmara Adası Nerede Kalınır?12 Tekirdağ’dan arabalı vapur nerelere var?13 Tekirdağ Ido nereden kalkıyor?
Marmara Adası’na istanbul’dan {nasıl} gidilir?
İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten, Marmara Adası ‘ na direkt ulaşım mümkün. Tekirdağ ve Erdek’ten arabalı vapurlar hareket ederken İstanbul ‘ dan, İDO feribotları ile Marmara Adası ‘ na ulaşılabiliyor. Erdek – Marmara Adası vapurla ortalama 2 saat. Tekirdağ – Marmara Adası vapurla ortalama 2 saat.
Marmara Adası Arabalı Vapur nereden kalkıyor?
Naturel güzellikleri ile de öne çıkan Marmara Adası ‘na yaz sezonunda her gün, sürem dışı sayılan ilkbahar ve güz mevsimlerinde değişken günlerde İDO seferi bulunmaktadır. Marmara Adası feribotları nereden kalkıyor sorusuna Tekirdağ Barbaros ve Ceyport, Erdek, Saraylar ve Bandırma üstünden feribotlar kalkmaktadır.
Marmara Adası’na arabalı vapur var mı?
Marmara Denizi’nin güneybatısında yer edinen Marmara Adası ‘ na çevre il ve ilçelerden arabalı vapur ve feribot seferleriyle yaz-kış ulaşım mümkün.

IDO Marmara Adası seferleri ne vakit başlıyor?
Avşa Adası – İdo Marmara Adası Yenikapı – İstanbul Bostancı Seferleri 2 Nisan 2021′de başlıyor.
Marmara Adası kaç saat sürüyor?
Erdek ve Tekirdağ’dan Marmara Adası 2,5 saat sürüyor. Eğer araçla gitmeyecekseniz Marmara Adası ‘na İstanbul’dan vapur yada deniz otobüsüyle de gidilebilirsiniz. Seyahat ortalama 6 saat sürüyor.
Marmara Adası feribot kaç saat?
Marmara Adası ‘na gidiş için çoğu zaman İstanbul tercih edilmektedir. Bostancı ve Yenikapı’dan deniz otobüsleri aracılığı yada İDO seferleri ile ortalama 2 buçuk saat süre ile Marmara Adası ‘na ulaşabilirsiniz.
You might be interested:  Mocha {Nasıl} Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)Erdek Marmara adası feribotla kaç saat?
Gestaş Erdek arabalı feribotları ile ortalama 2 saatte Erdek ‘ten Avşa Adası ‘na ve 2 saat 30 dakikada Erdek ‘ten Marmara Adası ‘na ulaşım sağlanabilmektedir. Güncel güz kış feribot saatleri ve 2021 fiyat tarifesi yukarıda belirtilmiştir.
Avşa dan Marmara adasına {nasıl} gidilir?
Avşa Adası ‘ndan Marmara Adası ‘na ulaşımı hergün seferi bulunan deniz otobüsleri İstanbul- Marmara Adası – Avşa Adası seferi üstünden gerçekleşmektedir. İDO(istanbul Deniz Otobüsü), Tekirdağ Avşa Adası seferi düzenleyen tüm feribotlar ve Erdek feribotları ile Marmara Adası ‘na kolay bir halde gidilebilmektedir.
Marmara adasına {nasıl} gidilir 2020?
Genel anlamda yazlıkçıların bulunmuş olduğu Marmara adasına ulaşım için hizmet veren İDO deniz otobüsleri, her Cuma 18:30’da kalkmaktadır. Yaz sezonunda daha yoğun bir halde hizmet veren deniz otobüsleri, Bostancı’dan kalkıp Yenikapı’ya uğrayarak Marmara Adasına gitmekte sonrasında da son durak olarak Avşa’ya varmaktadır.
Çanakkale’den Marmara adasına {nasıl} gidilir?
Çanakkale ‘ den Avşa Adası ‘na Çanakkale Asfaltı üstünden Bandırma istikametinden Erdek’e ulaşarak Erdek-Avşa Adası feribotları ile gidilir. Çanakkale İl Hususi İdaresi iştiraki olan Gestaş Erdek-Avşa Adası feribotu yaz kış hizmet vermektedir.
Marmara Adası Nerede Kalınır?
Marmara Adası ‘nda Nerede Kalınır?

Aba Otel 0266 885 52 71 Marmara.
Boncuk Motel 90 266 885 50 57.
Kadı Oğlu Barıncak 0266 895 81 92.
Çatuk T. Köyü 895 80 90 Çınarlı
Dostlar Barıncak 895 81 30.
Sato Motel 885 50 03, Marmara.
Murat Otel 885 52 22, Marmara.
Ada Palas Otel 885 50 07, Marmara.

Tekirdağ’dan arabalı vapur nerelere var?
Erdek Marmara Feribot Seferleri Marmara Roro seferleri; arabalı vapurlar ile Tekirdağ -Erdek, Tekirdağ -Bandırma, Erdek- Tekirdağ (Barbaros), Avşa Adası – Tekirdağ, Avşa Adası-Erdek, Erdek-Marmara ve Marmara Saraylar seferleri yaz tarifesi seferleri ile düzenlenmektedir.
You might be interested:  Mürekkep Lekesi {Nasıl} Çıkar?(En iyi çözüm)Tekirdağ Ido nereden kalkıyor?
Kalkış limanı, Tekirdağ Akport Gümrüklü Limanı’dır (Süleymanpaşa eski cezaevi karşısı).

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir