Marmara Adası Na {Nasıl} Gidilir?(Çözülmüş)

Contents1 Marmara Adası’na istanbul’dan {nasıl} gidilir?2 Marmara Adası feribotları nereden kalkıyor?3 Erdek Marmara adası feribotla kaç saat?4 IDO Marmara Adası seferleri ne süre başlıyor?5 Marmara Adası kaç saat sürüyor?6 Marmara Adası’na arabalı vapur var mı?7 Marmara Adası feribot kaç saat?8 Marmara Adası nerede?9 Marmara adasi Ido nerede?10 Istanbul marmara adası ido kaç saat?11 Erdek Marmara Adası kaç para?12 Erdek Avşa feribotla kaç saat?13 Erdek ten nereye feribot var?
Marmara Adası’na istanbul’dan {nasıl} gidilir?
İstanbul, Tekirdağ ve Erdek’ten, Marmara Adası ‘ na direkt ulaşım mümkün. Tekirdağ ve Erdek’ten arabalı vapurlar hareket ederken İstanbul ‘ dan, İDO feribotları ile Marmara Adası ‘ na ulaşılabiliyor. Erdek – Marmara Adası vapurla ortalama 2 saat. Tekirdağ – Marmara Adası vapurla ortalama 2 saat.
Marmara Adası feribotları nereden kalkıyor?
Organik güzellikleri ile de öne çıkan Marmara Adası ‘na yaz sezonunda her gün, sürem dışı sayılan ilkbahar ve güz mevsimlerinde değişken günlerde İDO seferi bulunmaktadır. Marmara Adası feribotları nereden kalkıyor sorusuna Tekirdağ Barbaros ve Ceyport, Erdek, Saraylar ve Bandırma üstünden feribotlar kalkmaktadır.

Erdek Marmara adası feribotla kaç saat?
Gestaş Erdek arabalı feribotları ile ortalama 2 saatte Erdek ‘ten Avşa Adası ‘na ve 2 saat 30 dakikada Erdek ‘ten Marmara Adası ‘na ulaşım sağlanabilmektedir. Güncel güz kış feribot saatleri ve 2021 fiyat tarifesi yukarıda belirtilmiştir.
IDO Marmara Adası seferleri ne süre başlıyor?
Avşa Adası – İdo Marmara Adası Yenikapı – İstanbul Bostancı Seferleri 2 Nisan 2021′de başlıyor.
Marmara Adası kaç saat sürüyor?
Erdek ve Tekirdağ’dan Marmara Adası 2,5 saat sürüyor. Eğer araçla gitmeyecekseniz Marmara Adası ‘na İstanbul’dan vapur yada deniz otobüsüyle de gidilebilirsiniz. Seyahat ortalama 6 saat sürüyor.
You might be interested:  Köpeklerin Yaşı {Nasıl} Hesaplanır?(Sual)Marmara Adası’na arabalı vapur var mı?
Marmara Denizi’nin güneybatısında yer edinen Marmara Adası ‘ na çevre il ve ilçelerden arabalı vapur ve feribot seferleriyle yaz-kış ulaşım mümkün.
Marmara Adası feribot kaç saat?
Marmara Adası ‘na gidiş için çoğu zaman İstanbul tercih edilmektedir. Bostancı ve Yenikapı’dan deniz otobüsleri aracılığı yada İDO seferleri ile ortalama 2 buçuk saat süre ile Marmara Adası ‘na ulaşabilirsiniz.
Marmara Adası nerede?
Marmara Adası, Marmara Denizi’nin güneybatısında bulunan Marmara Adaları’nın en büyüğü ve Balıkesir’e bağlı olan bir adadır. Gökçeada’dan sonrasında Türkiye’nin ikinci büyük adası olup İstanbul’a deniz otobüsüyle 2,5 saat, gemiyle 5 saat; Erdek’e ise gemiyle 1 saat 45 dakika uzaklıktadır.
Marmara adasi Ido nerede?
Marmara Adası ‘nın, Asmalı Köyü’nde yer edinen İDO Marmara Adası Terminali, köyün merkezinde olması yardımıyla yürüyerek rahatça varılabilen bir lokasyondadır.
Istanbul marmara adası ido kaç saat?
İstanbul ‘a deniz otobüsüyle 2 saat 45 dakika uzaklıktadır. Erdek’ten ise gemiyle ortalama 2 saatte ulaşılmaktadır. Yaz sezonunda İstanbul ‘dan hergün deniz otobüsü seferleri yapılmakta olup, haftasonları ek seferler de konulmaktadır. Tekirdağ – Avşa ve Şarköy – Avşa seferi meydana getiren büyük motorlar iki saatte adaya varırlar.
Erdek Marmara Adası kaç para?
Gestaş Avşa Erdek Marmara Balıklı ve Ekinlik Adası feribot tutarları yolcu 25 TL vasıta 90 TL ‘dir. Gestaş Süratli deniz otobüsü feribot tutarları yolcu 35 TL ‘dir.
Erdek Avşa feribotla kaç saat?
Avşa Adası’na yaz-kış ulaşımın bulunmuş olduğu Erdek ‘ten hareket eden araçlı vapurlar adaya ortalama 2 saatte ulaşıyor. Gestaş tarafınca meydana gelen seferler gidiş-dönüş günde 2 kez düzenleniyor sadece hava ve yoğunluk durumuna bağlı olarak sefer sayılarında değişim yapılabiliyor.
Erdek ten nereye feribot var?
Erdek ‘ ten Tekirdağ’a her gün tertipli feribot seferleri yapılmaktadır. Ek olarak Erdek ‘ ten Tekirdağ Barbaros’a, Marmara’ya, Saraylar’a, Çınarlı’ya, Bandırma’dan Tekirdağ’a Marmara Ro-Ro gemileri tarafınca araçlı feribot seferleri düzenlenmektedir. Marmara Roro ve Ali Taha C gemileri Erdek ‘ ten Tekirdağ’a gidebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.