Mainin Ne Demek? (Correct answer)

Main kelimesini İngilizce’den Türkçe’ye çevirdiğimiz süre “Ana” olarak karşımıza çıkar. Mainin anlamıda anadır fakat anlam değişmiş olur. Bu örnekler daha uzar gider fakat mainin buradaki anlamı oyuncunun genel anlamda en iyi oynadığı şampiyon, koridor şeklinde şeylerdir.
Contents1 Lol da SUP ne demek?2 Lol oyun ne demek?3 Lol da ADC ne demek?4 Lol Bot Lane ne demek?5 SUP ne anlama geliyor?6 SUP ne demek oyunda?7 LoL ne tür bir oyun?8 LoL de söyleşi var mı?9 Toplumsal medya LoL ne demek?10 LoL da solo ne demek?11 LoL üst koridor ne demek?12 LoL de Feedlemek ne demek?13 Lol Farm yapmak ne demek?14 Lol üst koridora ne denir?15 NT nedir lol?
Lol da SUP ne demek?
Merhaba, Lol ‘de sup, support kısaltımı kısaca türkçesi destek anlamına gelmektedir. Destek rol olan bu rol nişancı ve öteki ekip arkadaşlarına yardım eden, totem atan bir roldür.
Lol oyun ne demek?
LEAGUE OF LEGENDS NEDİR? League of Legends, beş kuvvetli şampiyondan oluşan iki takımın birbirlerinin üslerini yok etmeye çalmış olduğu ekip çalışmasına yönelik bir strateji oyunudur. 140’dan fazla şampiyonun arasından seçimini yaparak zafere giden yolda destansı oyunlar yap, rakibini katlet ve kuleleri yık.

Lol da ADC ne demek?
LOL, League of Legends oyununun kısaltma adıdır. ADC Attack Damage Carry’nin kısaltmasıdır, hücum gücü taşıyıcısı anlamına gelmektedir. Hücum Gücü Taşıyıcısı, takımdaki yüksek oranda fizyolojik hasar verme rolünü üstlenmiş oyuncudur. Özetlemek gerekirse carry, taşıyıcı manasına gelir.
Lol Bot Lane ne demek?
league of legends adlı oyunun üç koridorlu haritasında konum olarak kuzeye düşen koridora oyuncular içinde yaygın olarak verilen addır. harita üç şeritli bir yol olarak olarak düşünülürse, üst şerit anlamına gelir. minimape bakıldığında üstte (şimal) yer alır. bu koridora genel meta olarak daha sağlam, yüksek canlı
You might be interested:  Şap Ne Demek?SUP ne anlama geliyor?
SUP açılımı Kısaltmalar Sözlüğünde. What does SUP stand for? What’s up?
SUP ne demek oyunda?
Oyunlarda Sup Ne Yapar? Oyunlarda bulunan sup karakterler anlamından da anlaşılacağı suretiyle destek karakteridir. Oyun içinde ekip dostlarını kollayan ve onlara destek olan karakterlerdir. Ekip arkadaşlarına destek olan karakterler için sup kelimesi kullanılıyor.
LoL ne tür bir oyun?
League of Legends (özetlemek gerekirse LoL, Türkçe anlamı: Efsaneler Ligi), Riot Games tarafınca geliştirilen ve piyasaya sürülen video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games’in ilk oyunu olarak ” League of Legends: Clash of Fates” adıyla piyasaya çıkmıştır. MOBA türü strateji oyunudur.
LoL de söyleşi var mı?
League of Legends oyuncularının beklediği özellik geldi! Sesli söyleşi son birkaç senedir League of Legends ‘a gelmesi için en oldukca beklenen özelliklerden biriydi ve bugün itibariyle, sonunda canlı olarak sunucularda kullanılabilir hale geldi.
Toplumsal medya LoL ne demek?
İngilizce açılımı “Laugh Out Loud” olan LOL ‘ün Türkçe anlamı ise “Yüksek sesle gülmek” olmaktadır. Oldukça gülünç şeylerde ya da oldukca gülündüğü zamanda kullanılan bu ifade bilhassa toplumsal medya mecralarında oldukca sık bir halde karşımıza çıkmaktadır. Toplumsal medyada lol ne demek sorusunun cevabı da bu olacaktır.
LoL da solo ne demek?
Solo Laner terimi, bilhassa Üst yada Orta olmak suretiyle bir koridoru tek başına savunabilen şampiyonlar için kullanılır. Bu tür şampiyonlar, edinim puanlarını kimselerle paylaşmak zorunda olmadıkları için çoğu zaman ötekilerden daha süratli düzey atlarlar. Solo top ise haritada yer edinen üstteki koridordur.
LoL üst koridor ne demek?
Üst koridor için genel anlamda takımınız ile minimum etkileşim içine girdiğiniz koridor diyebiliriz. Bu koridorlarda öteki rollere nazaran mekanik açıdan daha kolay şampiyonlar oynanıyor. Şundan dolayı bir çok üst koridor için agresif tercihte bulunulsa bile minimum tank özelliklere haiz oluyor.
You might be interested:  Kaypak Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)LoL de Feedlemek ne demek?
Feedlemek kelimesi oyunlarda karşı tarafı besleyen kişiler için kullanılan bir kelimedir. Feedlemek Ne Demek? Feedlemek kelimesi karşıdaki insanı beslemek anlamına gelmektedir.
Lol Farm yapmak ne demek?
Farm: Minyon ve canavar katlederek düzey ve altın kazanma işlemi.
Lol üst koridora ne denir?
Bot: Sihirdar Vadisi’nde alt koridora verilen isim.
NT nedir lol?
NT kelimesi, İngilizce “nice try” ifadesinin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. Kısaca NT kelimesi türkçe “iyi tecrübe etme” anlamına gelir. Bu ifade rakip ve aynı takımda bulunan oyuncular için kullanılmaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.