Line Ne Demek?

Contents1 Line nedir?2 My Lines ne demek?3 White Lines ne demek türkçe?4 Stay In the Line ne demek?5 Line {nasıl} bir program?6 Line in girişi nedir?7 Place ne demek eylem?8 MIC ne anlama geliyor?9 Lane nedir ne demek?10 White Lines mevzusu nedir?11 That say please again ne demek?12 Take a book ne demek?13 Open your book ne demek?
Line nedir?
İngilizce bir kelime olan ” line ” Türkçe’de; Eylem olarak kullanıldığında; “çizmek, çizgi çizmek, kırıştırmak, astarlamak, kaplamak, doldurmak”, İsim olarak kullanıldığında; “çizgi, hiza, hat, sıra, halat, satır, mısra, kuyruk, kablo, data, yöntem, işkolu” anlamına gelmektedir.
My Lines ne demek?
That’s is my line! Bu benim hattım! My line. Benim sıram.
White Lines ne demek türkçe?
White line, wrong way. Hayır, beyaz çizgi, yanlış yol.

Stay In the Line ne demek?
Sırada kalınca, ilerleyin. Stay in line! Çizgide kalınca!
Line {nasıl} bir program?
LINE uygulaması bir tek mesajlaşmanın değil, bununla beraber parasız sesli ve görüntülü arama yapabileceğiniz bir akıllı telefon uygulaması. LINE ‘ın en oldukça kullanılan özelliği TALK denilen söyleşi özelliği. Gerçek zamanlı yazılı bildiri, fotoğraf, video benzer biçimde iletileri karşıdaki kişiye gönderebiliyorsunuz.
Line in girişi nedir?
Tanımı – Line In anlamı ne? Hat girişi, bir ses cihazında bulunan ve başka bir ses çıkış aletine yada mikrofona bağlanmak için kullanılabilen ses jakıdır. Hat girişi ses girişi, ses girişi yada mikrofon girişi olarak da bilinir.
Place ne demek eylem?
Eylem görevlendirmek, vazife vermek, göreve yerleştirmek. Eylem (bir yere/duruma/konuma vb.) koymak/getirmek.
MIC ne anlama geliyor?
Mic mikrofon anlamına gelmektedir. Mikrofon telefon, tablet benzer biçimde elektronik eşyalarda bulunmaktadır.
You might be interested:  Sergüzeşt Ne Demek?(En iyi çözüm)Lane nedir ne demek?
İngilizce sözcük, Ad halinde (ulaşım) şerit, kulvar anlamına gelir.
White Lines mevzusu nedir?
White Lines, seneler ilkin Ibiza’dan kaybolan meşhur bir DJ olan adam kardeşinin gizemli ölümünü çözmeye çalışan bir kadının öyküsünü mevzu ediyor. İşinde oldukça başarı göstermiş olan bir DJ, İbiza’da esrarengiz bir halde ortadan kaybolur. Aradan geçen 20 senenin arkasından kaybolan DJ’in cesedi ortaya çıkar.
That say please again ne demek?
That: şu, say: söylemek, again: yeniden, please: lütfen anlamına gelen kelimelerdir. Bu kelimelerden kurulmuş olan Say that again please cümlesinin Türkçe karşılığı ise şunu yeniden söyler misiniz? şeklindedir.
Take a book ne demek?
Take the book. Kitabı al. Kitabı al, yoksa her şeyi kaybedeceğiz.
Open your book ne demek?
Yerlerinize oturun ve kitaplarinizi açin. Open your book. Kitabını aç.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.