Level Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)

Contents1 Level ne anlama gelir?2 Level ne demek TDK?3 Level {nasıl} yazılıyor?4 Love ne anlama gelir?5 Level atlamak ne demek?6 Zeval gelmesin ne demek?7 Seriye ne demek kısa?8 En yüksek düzey ne demek?9 Seciye ne anlama gelir?10 One Love ne anlama gelir?11 TDK Lal ne demek?12 What ne demek what ne demek?
Level ne anlama gelir?
Level kelimesi Türkçe’de “düzey, düzlem” anlamına gelir.
Level ne demek TDK?
Level ( Düzey ) yada LVL fazlaca oyunculu yada tek oyunculu oyunlarda kullanıcının seviyesini gösteren rakamsal değerdir.
Level {nasıl} yazılıyor?
ingilizce olan level kelimesini doğru söyleniş etmektir. fazlaca türkçe meraklısı isen level değil düzey de o vakit.

Love ne anlama gelir?
Love kelimesi İngilizce’de “aşk, sevgi” anlamına gelen bir ifadedir. Aşk, sevgi, muhabbet, gönül bağları anlamlarına gelen bu kelime, bir kişiyi vasıflandırmak suretiyle kullanıldığında ise sevgili, yar, maşuk, sevdalı anlamlarına gelir.
Level atlamak ne demek?
bir ust seviyeye gecmek. derslik, grup değişiklik yapmak.
Zeval gelmesin ne demek?
ZEVAL GELMESİN NE DEMEK? Zeval gelmesin, zeval vermesin benzer biçimde ifadeler iyi dilekte bulunmak suretiyle kullanılır. Bu ifadelerin kullanıldığı kişiye zarar gelmesin, hiçbir kötülükle karşılaşmasın manasına gelir.
Seriye ne demek kısa?
Düşman üstüne gönderilen, seçkin askerlerden oluşmuş ufak süvari birliği. Ufak askeri birlik.
En yüksek düzey ne demek?
Aşama yada makamı bakımından üstün.
Seciye ne anlama gelir?
(ﺳﺠﻴّﻪ) i. (Ar. seciyye) Yaratılış, doğa, tıynet, karakter, ıra: Bir talebenin ileride yetiştiği vakit fesâda âlet olmaması için sağlam bir seciyeye sâhip olması şartı ele alınıyor (Kâtip Çelebi’den Seç.).
One Love ne anlama gelir?
Tek aşk, kardeşim. Senin için tek aşk yaşamının kalanında evde yiyecek benzer biçimde olur. One love. Tek sevgi.
You might be interested:  Küresel Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)TDK Lal ne demek?
Lal kelimesi TDK sözlüklerinde anlamını bulmak mümkündür. Lal kelimesi kökeni Arapça bir kelimedir. Bu sebeple dilimize Arapça dilinden geçmiş bir kelimedir. Lal kelimesi anlamı dili tutulmuş ve konuşamaz hale gelmiş manasını taşımaktadır.
What ne demek what ne demek?
İNGİLİZCE’DE WHAT KELİMESİ What İngilizce bir kelimedir. Türkçe karşılığı “ne” anlamına gelir. What kelimesi çoğu zaman Sorusunun cevabı cümlelerinde kullanılır. Fakat bunların haricinde İngilizce’de “Oldukça güzel, ne güzel” manalarına da gelmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.