Kokoş Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Contents1 Kokoş neye denir?2 Paçoz ne anlama gelir?3 Kokosluk ne demek?4 Kontes benzer biçimde ne demek?5 Totoş kime denir?6 Nonoş ne anlama gelir?7 Bir kıza zilli demek ne anlama gelir?8 Kezbansin demek ne anlama geliyor?9 Argoda vizyonsuz ne demek?10 Kokona kime denir?11 Krodos ne demek?12 Pasaklı Kontes anlamı nedir?13 Kontes nedir Ekşi?14 Majesteleri ne?
Kokoş neye denir?
Kokoş neye denir? a. Aşırı süslü, birbirine uyumsuz giysiler giymeyi seven.
Paçoz ne anlama gelir?
Vizyonsuz, ileri görüş kabiliyeti olmayan, düşüncesiz, vakalara yada durumlara değişik açıdan bakamayan insanlara denir.
Kokosluk ne demek?
Aşırı süslü, birbirine uyumsuz giysiler giymeyi seven kimse.

Kontes benzer biçimde ne demek?
Genel anlamda Avrupa’da doğrusu batılı ülkelerde kullanılan kontes kelimesi, günümüzde Türkçeye yerleşmiş olarak değerlendirilmektedir. Türk Dil Kurumu’na bakılırsa bu kelimenin anlamı, ‘Kont eşi ya da mevkisi minimum kadar asil olan hanım’ şeklinde ifade edilmektedir.
Totoş kime denir?
karı kız ardında kosan, işi gücü kızlarla ilgilenmek olan erkeklere argoda soylenen sozdur.
Nonoş ne anlama gelir?
nonoş için 2 tane anlam bulunmuş oldu. Sevgi sözü olarak söylenir. Eşcinsel adam.
Bir kıza zilli demek ne anlama gelir?
Vatanımızda genel olarak argo ve fena kelime olarak kullanılan zilli kelimesi, şirret ve geveze olan şahıs ya da kişiler anlamını taşımaktadır. Daha oldukça fena niyetli olan ya da fena yolda olan hanımefendiler için kullanımı olan zilli kelimesinin kökeni Farsçadır.
Kezbansin demek ne anlama geliyor?
Kezban adı sözlüklerde ve birçok yerde ev hamını anlamına gelmektedir. Farsça bir kelimedir. Ked-bânû kelimesinin Türkçeleşmiş şeklidir. “Kedban” kelimesi Türkçe karşılığı ev hanımı manasına gelmektedir.
Argoda vizyonsuz ne demek?
vizyonu olmayan, ileri görüşlü çalışamayan manasına gelen bir 90lar sonrası küfürü.
You might be interested:  Mamur Ne Demek?(Çözülmüş)Kokona kime denir?
Kokona kelimesi Türkçe’de “hanımefendi, orta yaşlı hanım” anlamına gelir. Yunanca sözcük bir sözcükten türetilmiştir.
Krodos ne demek?
Kronos, Yunan mitolojisinde Uranos (Gök Baba) ile Gaia (Yer/Toprak Ana)’nın Titan Kardeşler diye anılan 12 çocuğundan biri, en ufak adam çocuktur.
Pasaklı Kontes anlamı nedir?
” pasaklı kontes ” başlığındaki entrylerin metinlerinde arama yapar. bakımsız, uyuşuk, varlıklı, pencerelerinin perdesini asla açmayan, toz içinde oturan, tv başlangıcında pinekleyen, evden çıkmayan bir karı tipi.
Kontes nedir Ekşi?
kontes, kontun dişisidir ve hayvana verilen bir isimdir.
Majesteleri ne?
Bakan ve elçilerden başlayıp devlet başkanlarına kadar yabancı devlet adamlarına seslenirken ya da onlardan söz edilirken kullanılan onur unvanı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.