Km Sorgulama {Nasıl} Yapılır?(Çözüm bulunmuş oldu)

Kilometre sorgulaması yapmak için aracın plaka yada şase numarası bilgisine gereksinim vardır. Otomobilin plakasının yada şase numarasının 5664’e bitişik yazılarak bildiri atılması gerekir. Sonrasında kilometre detayları kişiye ulaştırılır. Bu sorgulama için bir alternatif olarak değerlendirilir.
Contents1 Tüvtürk km sorgulama {nasıl} yapılır?2 E devletten km sorgulama {nasıl} yapılır?3 PTT vasıta km sorgulama nedir?4 5664 ten km sorgulama {nasıl} yapılır?5 Aracın kilometresini doğru bulunduğunu {nasıl} anlarız?6 HGS km sorgulama ne vakit başladı?7 5664 plaka sorgulama tutarı ne kadar?
Tüvtürk km sorgulama {nasıl} yapılır?
TÜVTÜRK İle Kilometre Sorgulama Ilk olarak TÜVTÜRK web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında km sorgula sekmesi altında “Vasıta Muayene Sorgulama ” kısmı açılmalıdır. Sekmeye tıkladıktan sonrasında plaka ve muayene rapor numarası girildikten sonrasında istenilen kilometre verilerine erişilmiş olur.
E devletten km sorgulama {nasıl} yapılır?
e – Devlet üstünden saniyeler içinde istediğiniz aracın km sorgulama bilgisini öğrenebilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/ptt-pttbank-internet-bankaciligi-hesabindan-arac- kilometre – sorgulama -4194 adresine gidin. Giriş yaptığınızda Pttbank İnternet Bankacılığı Hesabından Vasıta Kilometre Sorgulama sayfası açılacak.

PTT vasıta km sorgulama nedir?
PTT KM SORGULAMA Vasıta km sorgulama şekillerinden bir tanesi PTTAVM’dir. Kilometre sorgulaması yapmak için aracın plakası ya da şasi numarası gereklidir. 24.07.2013 tarihinden sonraki kilometre kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu sorgulama ekranın öteki adı HGS km sorgulama olarak bilinmektedir.
5664 ten km sorgulama {nasıl} yapılır?
Kilometre sorgulaması yapmak için aracın plaka yada şase numarası bilgisine gereksinim vardır. Otomobilin plakasının yada şase numarasının 5664 ‘e bitişik yazılarak bildiri atılması gerekir. Sonrasında kilometre detayları kişiye ulaştırılır.
Aracın kilometresini doğru bulunduğunu {nasıl} anlarız?
Vasıta düşük kilometrede olmasına karşın yağ eksiltiyor, yağ yakıyor (egzozdan mavi duman atıyor) yada subap ve yatak sesi mevcutsa, Vasıta düşük kilometrede sadece 4 (dört) lastiği birden değişmişse ya da stepnesi gerektiğinden fazla yıpranmışsa kuşku duyulmalıdır.
You might be interested:  Salçalı Makarna {Nasıl} Yapılır?HGS km sorgulama ne vakit başladı?
Vasıta Muayene ve Kilometre Bilgisi’ni sorgulamak istediğiniz aracın plaka ya da şasi numarasını girerek, 24.07.2013 tarihinden sonraki tüm kayıtlarına ulaşabilirsiniz.
5664 plaka sorgulama tutarı ne kadar?
5664 güvenli, kolay ve süratli sigorta sorgulama yapılabilen bir mobil servis sistemidir. 5664 ile kaza, hasar, poliçe, tutanak, mağdur, değişen parça ve vasıta detay sorgulamaları süratli ve güvenli bir halde yapılabilir. Sorgulama tutarı tüm vergiler dahil 11,00 TL’dir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.