Kim Beni {Nasıl} Kaydetmiş Uygulaması?(En iyi çözüm)

Contents1 Kimin sizi {nasıl} kaydettiğini gösteren uygulama?2 Numaramızın kimde bulunduğunu nereden öğrenebiliriz?3 GetContact tutarı ne kadar?4 GetContact etiket nedir?5 Whatsapp’da birinde ekli olduğumu {nasıl} anlarım?6 GetContact numara silme {nasıl} yapılır?7 WhatsApp numara kayıtlı degilse çevrimiçi bulunduğunu görür mü?8 GetContact {nasıl}?9 GetContact para alıyor mu?10 GetContact premium olunca ne olur?11 GetContact nasil numara sorgulama?12 GetContact nedir ne işe yarar?13 GetContact itimat puanı nedir?14 GetContact görünür olmayı reddetmek {nasıl} yapılır?
Kimin sizi {nasıl} kaydettiğini gösteren uygulama?
GetContact, öteki kişilerin telefon rehberine sizi {nasıl} kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de bununla birlikte izin veriyor. Numaralara gore de, kullananların {nasıl} kaydettiğini size gösteriyor.
Numaramızın kimde bulunduğunu nereden öğrenebiliriz?
– ” KIM ” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası ‘ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz. * 11842 kanalıyla isterseniz isim – soyad bilgilerinden isterseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048’ den sms kanalıyla ise bir tek GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.

GetContact tutarı ne kadar?
Getcontact Messenger devamlı parasızdır. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm Getcontact kullanıcılarını parasız arayın.
GetContact etiket nedir?
#etiketler. Getcontact, enerjisini kullanıcılarının oluşturduğu topluluktan alır. Kullanıcılar etiket ekle özelliği ile birbirlerine etiket ilave ederek öteki üyelerin profilini güçlendirirler. Mesela bir kullanıcı öteki bir kullanıcıya “Telefon tamircisi” şeklinde bir etiket ekleyebilir.
Whatsapp’da birinde ekli olduğumu {nasıl} anlarım?
Ekranın en üstünde bulunan ⓘ simgesine bas. 10- “Okuyan şahıs” başlığını dikkatli denetim et. Mesajına bakan kişilerde numaran yer alır; bundan dolayı, numaranı eklediğini bildiğin birinin adını burada görüyor olman gerekir. Bakmak istediğin adı burada görüyorsan numaran onda da kayıtlıdır.
You might be interested:  Gıdı {Nasıl} Gider?(Çözülmüş)GetContact numara silme {nasıl} yapılır?
GetContact hesap silme {nasıl} yapılır?

Ilk olarak GetContact uygulamasını açın.
Sol taraftaki menüyü açın ve Ayarlar’a dokunun.
Sonrasında GetContact Hakkında seçeneğine dokunun.
Buradan Hesap ayarları seçeneğine dokunarak hesap ayarlarına girin.
Son olarak gelen ekrandaki Hesabı sil seçeneğine dokunun.

WhatsApp numara kayıtlı degilse çevrimiçi bulunduğunu görür mü?
Evet görülür. Çevrimiçi ile son görülmenin alakası yok. Çevrimiçi olma durumuyla ilgili WhatsApp bir gizlilik ayarı sunmuyor. Bundan dolayı çevrimiçi olduğunuz süre, siz o numarayı engellemediğiniz sürece sizin çevrimiçi olduğunuzu görebilir.
GetContact {nasıl}?
GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak öteki sorgulama meydana getiren kişilerle paylaşıyor. Rehber kopyalama sistemiyle, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bu tarz şeyleri uygulamayı kullanan öteki kişilerle paylaşıyor.
GetContact para alıyor mu?
Kısa sürede binlerce kişinin ilgisini çeken programın adı GetContact. Programı ilk bir ay kullanmak ücretisz fakat sonrası için ücret ödemeniz gerekiyor. GetContact uygulamasını ilk bir kullanmak parasız fakat sonrası için aylık para ödenemiz gerekiyor.
GetContact premium olunca ne olur?
Premium Plan, Getcontact ‘ın reklamsız kullanımı, etiketlerinizi kimin görüntülediğini, profilinize premium rozeti ekleme ve numaranızın 3 aylık aranma istatistiği görmenizi sağlar. Getcontact ‘ın planları bir tek Getcontact.com, resmi iOS ve Android uygulamalarımızdan satın alınabilir.
GetContact nasil numara sorgulama?
Uygulama mağazalardan indirildikten sonrasında telefon numarası girilerek üyelik işlemleri tamamlanıyor. Uygulama sayfasından sorgulama bölümünden veri tabanından bulunan numaralar sorgulanabiliyor.
GetContact nedir ne işe yarar?
GetContact, öteki kişilerin telefon rehberine sizi {nasıl} kaydettiklerini gösteren bir uygulama. Her kullanıcı uygulamayı kurduğunda, rehber erişimine de bununla birlikte izin veriyor. Numaralara gore de, kullananların {nasıl} kaydettiğini size gösteriyor.
GetContact itimat puanı nedir?
Itimat Puanı, bir telefon numarasının güvenilirliği hakkında öteki kullanıcılara düşünce vermesi amacı ile yaratıldı ve Getcontact ‘ın güvenli kontakt misyonunun en mühim araçlarından biri haline geldi. Uygulama, Messenger ve sesli arama servisleri ile de kullanıcılarına yeni kontakt kanalları sunmaya başlamış olacak.
You might be interested:  Gömü {Nasıl} Bulunur?(Çözünme)GetContact görünür olmayı reddetmek {nasıl} yapılır?
Bunun için www. getcontact.com adresine girin. Web sitesinin altında yer edinen ‘Unlist’ seçeneğine basın. Ekrana gelen ekrana telefon numaranızı girin ve onay verin. GetContact ‘tan paylaşılan bilgilere gore 24 saat içinde telefon numaranız bu listeden kaldırılacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.