Kanka Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Contents1 Kanki diye kimlere denir?2 KNK ne demek?3 Kanka ne demek ekşi lügat?4 Pampa ne demek Türk Dil Kurumu?5 Gizdeş ne demek?6 Kenke ne demek?7 Bacım diye kime denir?8 Kankalık ne anlama gelir?9 Gunoo ne demek?10 Kanka yatak arkadaşı demek mi?11 Sırdaş olmak ne demek?12 Aga be ne demek?13 Panpa ne demek ekşi lügat?14 Pampa ne için kullanılır?15 Kürtçe kardo ne demek?
Kanki diye kimlere denir?
Kanki kelimesi, kanka kelimesinden türetilen bir kelimedir. Bu kelimeler dost ortamında samimiyeti temsil etmek için kullanılıyor. Kişiler samimi bulunduğunu göstermek adına bu kelimeyi kullanabiliyor. Dost ve dost olan kişiler kendi aralarında bu kelimeyi tercih ederek kullanabiliyor.
KNK ne demek?
(bkz: kanka ) nın kısaltılmış halidir.
Kanka ne demek ekşi lügat?
kanka demek iyi dost anlama gelir argomuzda, kan kardesin kisaltmasi olsa da artik oyle bir sey pek kalmadigi icin bu sekle girmistir.

Pampa ne demek Türk Dil Kurumu?
Pampa ne demek yatak arkadaşı? knk ifadesi kanka doğrusu yakın dost anlamına gelir. panpa ifadesi de panpa doğrusu gene başka bir halde yakın dost anlamına gelir.
Gizdeş ne demek?
Birbirine gizlerini açabilen birbirinin gizini saklayan, ortak gizleri olanlardan herbiri, sırdaş.
Kenke ne demek?
“Kazan, kazıcı, koparan, yıkan, söken.” anlamlarına gelir ve kelimelere katılır.
Bacım diye kime denir?
– Kız kardeş. – Bayanlara söylenen bir seslenme sözü. – Bir ev içinde uzun süre çalışan yaşlı hanımefendilere verilen unvan. – Tarikat şeyhlerinin karısı.
Kankalık ne anlama gelir?
Adını Türkçede Can Dostu, Kan Kardeşi anlamlarına gelen ” Kanka ” kelimesinden alan “Kanki”, 1 yaşlarında bir kangal eşeysel köpek yavrusudur.
You might be interested:  Hero Ne Demek? (Correct answer)Gunoo ne demek?
ergenlerin başlattığını düşündüğüm ve doğal olarak ergenden hallice olan orta yaş sendromlu kişiler tarafınca da kullanılan anlamsız bir iyi sabahlar kısaltması.
Kanka yatak arkadaşı demek mi?
kanki: yatak arkadaşı anlama gelir.
Sırdaş olmak ne demek?
Birinin gizemini bilen kimse, mahrem.
Aga be ne demek?
13 yaş nüfusu içinde yaygın kullanılıyor. kimi zaman gülünç, kimi zaman sempatik “tüh”, “hay tanrı”, “hadi bee” ünlemi. ergen anırması.
Panpa ne demek ekşi lügat?
tüm inka yerleşimlerinde resmi ve dinsel seremonilerin yapıldığı meydanlara verilen isim. bir öteki adı pata olan bu geniş meydanların ortasında çoğunlukla ushnu yeralıyordu. cenup amerika’nın güneydoğu kısmında rio de la plata’nın ağzındaki otluk steplere verilen isim.
Pampa ne için kullanılır?
Pampas otunun herhangi hususi bir işlevi yoktur. Su kenarları, bahçeler, ev içi, masa düzenlemesi, balkon düzenlemesi, ofis düzenlemesi şeklinde birçok alanda dekoratif bir ürün olarak kullanılırlar. Pampas otları bulundukları yeri güzelleştirir ve pozitif enerji sağlarlar.
Kürtçe kardo ne demek?
Kardo kelimesi son zamanlarda gençlerin bir birine seslenirken “kardeşim” anlamında kullandıkları bir kelimedir. Argo olarak tabir edilebilecek, ciddiyetsiz ve Türk dil kurumunda karşılığı bulunmayan bir kelimedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.