Kadıköy {Nasıl} Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Contents1 Kadıköy Marmaray {nasıl} gidilir?2 Vapur ile Kadıköy’e {nasıl} gidilir?3 Metrobüs ile Kadıköye {nasıl} gidilir?4 Marmaray ile modaya {nasıl} gidilir?5 Marmaray ile Karaköye {nasıl} gidilir?6 Kadıköy’e hangi iett gider?7 Pendik Kadıköy arası {nasıl} gidilir?8 Kadıköy Ümraniye hangi otobüs gider?9 Kadıköy vapuru nereden kalkıyor?10 Eminönü’ne giden metro?11 Avrupa yakasından Kadıköy’e vapurla {nasıl} gidilir?12 Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?13 Kadıköyden Beylikdüzü metrobüsle {nasıl} gidilir?14 Kadıköy Sultanbeyli {nasıl} gidilir?
Kadıköy Marmaray {nasıl} gidilir?
Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy ‘e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonrasında, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonrasında Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, averaj 4 dakika sürmektedir.
Vapur ile Kadıköy’e {nasıl} gidilir?
VAPUR İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Vapur, Eminönü, Karaköy ve Beşiktaş’tan kalkmakta olup Kadıköy’e ulaşımda en keyifli yollardan birisi olarak bilinmektedir. Beşiktaş’tan kalkan vapurlar 25 ya da 30 dakikada bir yola çıkarken Karaköy ve Eminönü’nden kalkan vapurlar 15 ya da 20 dakikada bir yola çıkmaktadır.
Metrobüs ile Kadıköye {nasıl} gidilir?
Metrobüs numaraları 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme, 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerinden birine binerek Söğütlüçeşme durağında ininiz. Oradan yürüyerek Kadıköye geçiş yapabilirsiniz.

Marmaray ile modaya {nasıl} gidilir?
Marmaray duraklarında birinden bindiğinizde Söğütlüçeşme durağında inmelisiniz. Hemen sonra buradan Meşhur Boğa Heykeli’ne doğru 15 dk’lık bir adım atma yolu olacak, buraya ulaştıktan sonrasında aşağı yönlü Bahriye’ye doğru yürüyünüz yönlendirici tabelalar eşliğinde Moda sahile varacaksınız.
Marmaray ile Karaköye {nasıl} gidilir?
Marmaray ile gelecekseniz; Sirkeci durağında inerek T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına ya da Yenikapı durağında inerek M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Tramvay ile aktarma yapacaksanız; Fındıklı, Tophane ya da Karaköy duraklarında inmeniz gerekmektedir.
You might be interested:  Afad {Nasıl} Olunur?(EN iyi 5 ipucu)Kadıköy’e hangi iett gider?
KADIKÖY DURAĞI

18F VEYSEL KARANİ / FATİH MAH. – KADIKÖY. Hattın detayına git.
18V VEYSEL KARANİ / SAMANDIRA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
19T FERHATPAŞA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
19Z ZÜMRÜTEVLER – KADIKÖY. Hattın detayına git.
20E ESATPAŞA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
20Ü ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ – KADIKÖY. Hattın detayına git.

Pendik Kadıköy arası {nasıl} gidilir?
Pendik bölgesindeki en oldukça ziyaret edilen yerlerden Pendik – Kadıköy Minibüsü adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 132K, 132P, 16A, 16D, KM13.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
Metro: M4.
Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Kadıköy Ümraniye hangi otobüs gider?
Bu Otobüs hatları 20Ü Kadıköy – Ümraniye tanıdığından geçiyor: 12, 14D, 14F, 14R, 16, 16D, 19F, SG-1.
Kadıköy vapuru nereden kalkıyor?
KADIKÖY – BEŞIKTAŞ (Kent Hatları) KADIKÖY – BEŞIKTAŞ vapur hattının ilk durağı Beşiktaş ( Kadıköy İskelesi) olup son durağı Kadıköy (Kent Hatları Beşiktaş) durağıdır. KADIKÖY – BEŞIKTAŞ (Beşiktaş ( Kadıköy İskelesi)‎→ Kadıköy (Kent Hatları Beşiktaş)), her gün çalışıyor.
Eminönü’ne giden metro?
EMİNÖNÜ ‘NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Sadece M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Bölme metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü ‘ne adım atma mesafesinde bulunmaktadır.
Avrupa yakasından Kadıköy’e vapurla {nasıl} gidilir?
Kadıköy’e; Kent Hatları ve DenTur Avrasya feribotları ile Avrupa yakasından tertipli olarak vapur seferleri düzenlenmektedir. Vapur yolculuğu için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir. İstanbul Kart tek geçişli bilet tutarı, averaj 6 TL’dir. Averaj 6 TL’ye, kıtalar arası bir seyahat, oldukça keyifli olacaktır.
Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?
Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.
You might be interested:  Mamografi {Nasıl} Çekilir?(Çözüm bulunmuş oldu)Kadıköyden Beylikdüzü metrobüsle {nasıl} gidilir?
Metrobüs, Beylikdüzü ‘ne ulaşımda en oldukça tercih edilen ulaşım seçeneğidir. Kadıköy, Söğütlüçeşme’den kalkarak Beylikdüzü ‘ne giden metrobüs hattı ile seyahat süresi averaj 80 dakika sürmektedir. İstanbul’da metrobüs ile ulaşım tutarı averaj 4 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınız olması gerekmektedir.
Kadıköy Sultanbeyli {nasıl} gidilir?
Kadıköy bölgesindeki en oldukça ziyaret edilen yerlerden 18K Kadıköy – Sultanbeyli adresine toplu taşıma ile {nasıl} gidilir burada bulabilirsiniz.

Otobüs: 13, 14, 14M, 15F, 16, 16D, 19F.
Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, MİNİBÜS: C-57.
Vapur: EMINÖNÜ – KARAKÖY – KADIKÖY (ÇAYIRBAŞI)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.