Izmire {Nasıl} Gidilir?(Muhteşem yanıt)

Contents1 Izmirden istanbula hangi yoldan gidilir?2 Istanbuldan afyona hangi yoldan gidilir?3 İzmir İstanbul kaç km eski yol?4 İstanbul İzmir kaç saat yeni yol?5 İstanbul İzmir hususi araçla kaç saat?6 Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?7 Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?8 Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?9 Afyon istanbul arası kaç saat sürer?10 Yeni yoldan İstanbul İzmir kaç TL?11 İstanbul İzmir bursa üstünden kaç km?12 Istanbul izmir denizyolu kaç saat?13 Istanbul izmir arası otobüsle kaç saat sürer?14 Istanbul izmir uçakla kaç saat sürer?
Izmirden istanbula hangi yoldan gidilir?
Hususi aracı ile İzmir ‘e ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler ise İstanbul – İzmir Otoyolu’nu ve D300-E96 otoyollarını kullanmak durumundalar. İki mesafe içinde süratli ulaşım için İstanbul – İzmir Otoyolu tercih edilebilir. Bu yol ile, iki mesafe arası seyahat averaj 4- 4.5 saat sürmektedir.
Istanbuldan afyona hangi yoldan gidilir?
İstanbul’dan Afyon’a gelecek olanlar Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan yola çıkarak İzmit Otoyolunu takiben Sapanca’dan Adapazarı – Bilecik istikametinde ilerleyecekler. Bursa – Eskişehir yolundan devam ettikten sonrasında Afyon – Kütahya otoyolunu kullanarak tabelaları takip edip kente ulaşabilirler.
İzmir İstanbul kaç km eski yol?
Otoyol yardımıyla İstanbul – İzmir arası 8 saat devam eden seyahat 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol ortalama 515 kilometre. Otoyolla iki şehir arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik gezi süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

İstanbul İzmir kaç saat yeni yol?
İstanbul – İzmir arası, otoyolun açılmasıyla 100 kilometre kısaldı. 192 kilometrelik yeni bölümün hizmete girmesiyle 8.5 saatlik yol, 3.5 saate indi.
You might be interested:  Fasulye Piyazı {Nasıl} Yapılır?(En iyi çözüm)İstanbul İzmir hususi araçla kaç saat?
İstanbul İzmir arası otomobille averaj 4 saat 27 dakika, otobüs ile 7 saat 47 dakika ve tayyare ile tam 1 saat sürmektedir.
Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?
İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üstünden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üstünden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh ortalama olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.
Ankaradan afyona hangi yoldan gidilir?
Ankara kent merkezinden Afyon’a hususi araçlar aracılığı ile seyahat yapmak isteyen gezginler; Dumlupınar Blv., D200, D260, E96 karayolları üstünden ulaşım sağlayabilmektedir. Bu seyahat ortalama 3 saat 15 dakika sürmektedir.
Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?
İstanbul ile Antalya arası uzaklık ortalama olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonrasında Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.
Afyon istanbul arası kaç saat sürer?
İstanbul Afyon otobüs yolculuğu kalkış noktasına, güzergâha, mola sayısına ve süresine gore farklılık göstermektedir. Kamil Koç İstanbul Afyon otobüs seferleri 5 saat 30 dakika ile 8 saat 45 dakika içinde sürmektedir.
Yeni yoldan İstanbul İzmir kaç TL?
1. derslik araçlar 367 TL ödeyecek. 2. derslik araçlar 568,50 TL ödeyecek. 3. derslik araçlar 696,50 TL ödeyecek.
İstanbul İzmir bursa üstünden kaç km?
İstanbul – Bursa-İzmir otoyolunun toplam uzunluğu 426 km.
Istanbul izmir denizyolu kaç saat?
Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nin üç yıl ilkin son verdiği İstanbul – İzmir seferini artık bir hususi şirket meydana getirecek. İki şehir içinde tek yönde 16 saat sürecek karşılıklı seferler, 16 Haziran’da Haydarpaşa Limanı’ndan hareket edecek Samsun gemisiyle başlıyor.
You might be interested:  It Dirseği {Nasıl} Geçer?(Doğru yanıt)Istanbul izmir arası otobüsle kaç saat sürer?
İzmir – İstanbul arası otobüs yolculuğu averaj olarak 7 saat 25 dakika sürmektedir.
Istanbul izmir uçakla kaç saat sürer?
İstanbul – İzmir arası uçuş mesafesi toplam 346 kilometre. İki kent arasındaki tayyare yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.