Istanbuldan Bursaya {Nasıl} Gidilir?(En iyi çözüm)

Contents1 Istanbuldan Bursa’ya feribotla {nasıl} gidilir?2 Istanbuldan bursaya en rahat {nasıl} gidilir?3 Istanbuldan bursaya hangi yoldan gidilir?4 Istanbul Bursa neyle gidilir?5 Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?6 Bursa’ya feribot nereden kalkar?7 Istanbul bursa arası feribotla kaç saat?8 Bursada feribota nereden binilir?9 Istanbul avrupa yakasından Bursa’ya {nasıl} gidilir?10 Istanbuldan otomobille Bursa’ya {nasıl} gidilir?11 Istanbul Bursa arası otomobille kaç saat?12 Istanbuldan bursaya giderken hangi köprüden geçilir?13 Bursa’ya {nasıl} gideriz?14 Istanbul bursa arası otobüsle kaç saat sürer?15 Mudanya Bursa merkez {nasıl} gidilir?
Istanbuldan Bursa’ya feribotla {nasıl} gidilir?
İstanbul – Bursa arası gezi edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlemiş olduğu seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak suretiyle iki değişik noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.
Istanbuldan bursaya en rahat {nasıl} gidilir?
İstanbul’dan Bursa’ya gidebilmek için Esenler otogarından Bursa’ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Ya da yolu daha da kısaltmak için İDO’lar ile Mudanya’ya giden feribotlara bindiğiniz takdirde 1.5 saat sonrasında Bursa’ya varabilirsiniz.

Istanbuldan bursaya hangi yoldan gidilir?
İstanbul’dan İzmit yolunu takip ederek Yalova–Bursa yolundan ilerleyerek Bursa’ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üstünde isterseniz arabalı vapuru kullanabilir, isterseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.
Istanbul Bursa neyle gidilir?
İstanbul – Bursa arası yolculuğunuz ortalama 75-80 dakika olacaktır. Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan kent içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz. İsterseniz İstanbul ‘dan, Bursa Gemlik’e gelen deniz uçakları ile de Bursa ‘ya ulaşabilirsiniz.
Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?
Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil vasıta fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.
You might be interested:  Dask {Nasıl} Yapılır?(Çözünme)Bursa’ya feribot nereden kalkar?
Bursa – Yenikapı Feribot Seferleri Hakkında İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır.
Istanbul bursa arası feribotla kaç saat?
Otomobil ile güzergaha bağlı olarak 1 saat 15 dakika ile 3 saat 20 dakika arası, Feribot ile 1 buçuk saat arası, Tayyare ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.
Bursada feribota nereden binilir?
İDO Bursa İskelesi, Mudanya’da bulunan Eğitim Mahallesi, Burgaz Caddesi üstünde yer ediniyor. Mudanya’da en fazla ziyaret edilen yerlerden önde gelen İDO Bursa İskelesi, merkezi konumu yardımıyla kolayca bulunabilmektedir.
Istanbul avrupa yakasından Bursa’ya {nasıl} gidilir?
*İdo Süratli Feribot ile Bursa’ya Ulaşım: Eğer Avrupa yakasındaki bir noktadan yolculuğunuza başlamış olacak olursanız, Bursa ‘ya en süratli ulaşmanın yollarından biri Yenikapı-Mudanya feribotunu kullanmak.
Istanbuldan otomobille Bursa’ya {nasıl} gidilir?
İstanbul’dan İzmit yolunu takip ederek Yalova– Bursa yolundan ilerleyerek Bursa ‘ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üstünde isterseniz arabalı vapuru kullanabilir, isterseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.
Istanbul Bursa arası otomobille kaç saat?
Bursa ve İstanbul şehrinin uzaklığı kişilerin öğrenmek istediği bir bilgidir. Bursa ve İstanbul arası ortalama olarak 155 km ‘dir. Bireyler kendi aracıyla ortalama olarak 3 saat içinde ulaşım sağlayabilir.
Istanbuldan bursaya giderken hangi köprüden geçilir?
İstanbul ve Bursa Arası En Kolay Ulaşım – Osmangazi Köprüsü
Bursa’ya {nasıl} gideriz?
İDO ve BUDO’nun gerçekleştirdiği seferler ile beraber İstanbul’dan Bursa ‘ya gelebilmek mümkündür. İDO seferleri ile Kadıköy ve Yenikapı’dan Güzelyalı Feribot İskelesi’ne gidebilmek mümkündür. Biletler averaj olarak 50 TL’lik bir fiyata haizdir ve yolculuğunuz da 1 saat 45 dakika sonrasında Güzelyalı’da sonlanır.
You might be interested:  Tv Kodu {Nasıl} Alınır?Istanbul bursa arası otobüsle kaç saat sürer?
İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası benzer biçimde unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat içinde değişmektedir.
Mudanya Bursa merkez {nasıl} gidilir?
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafınca son günlerde meydana getirilen yeni bir hizmet ulaşımı oldukça kolaylaştırdı. Bundan bu şekilde Mudanya iskelesine gelen yolcular Tam bilet 3 lira, indirimli 2 lira olacak şekilde F3 otobüsleriyle Bursa şehir merkezine gidebilecekler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.