Istanbul Havaalanı {Nasıl} Gidilir?

Contents1 Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?2 Bahçelievler Yeni havalimanı {nasıl} gidilir?3 Mecidiyeköy istanbul havalimanı {nasıl} gidilir?4 HAVAİST tutarı ne kadar?5 Havaş nereden kalkıyor istanbul?6 Istanbul havalimanı metro var mı?7 Üsküdar istanbul havalimanı {nasıl} gidilir?8 H9 nereden kalkıyor?9 Beylikdüzü 3 havalimanı {nasıl} gidilir?10 H6 iett nereden kalkıyor?11 H-2 nereden kalkıyor?12 Mecidiyeköy Yeni Havalimanı hangi otobüs gider?13 Havaist para geçiyor mu?14 Havaist istanbul kart geçerli mı?15 Havaist 65 yaş üstü ücretli mi?
Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?
İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.
Bahçelievler Yeni havalimanı {nasıl} gidilir?
Bahçelievler ‘den İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular için en kolay ve süratli yol HAVAİST otobüsleri. Yukarıdaki HAVAİST duraklarından size yakın olanı kullanarak HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Mecidiyeköy istanbul havalimanı {nasıl} gidilir?
Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı data için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.
HAVAİST tutarı ne kadar?
19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına gore ücret değişikliği göstermektedir. Son gösterilen Havaist ücret tarifesine gore en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları seyahat mesafesine gore belirlenmektedir.
Havaş nereden kalkıyor istanbul?
Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Bölme Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.
You might be interested:  Masaüstü Bilgisayara Kablosuz Web {Nasıl} Bağlanır?(Sorusunun cevabı)Istanbul havalimanı metro var mı?
Güncelleme: 03.01.2022 Sadece şu anda İstanbul Yeni Havalimanı ‘nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR. İstanbul Havalimanı ‘nda ulaşım hizmetleri HAVAİST Otobüsleri ve İETT Havalimanı Otobüsleri, Hususi Aktarma Şirketleri, Hususi araçlar ile sağlanmaktadır.
Üsküdar istanbul havalimanı {nasıl} gidilir?
İstanbul Havalimanı metrosu hizmete girdikten sonrasında Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gitmek için ilkin metrobüsle Zincirlikuyu’ya (Gayrettepe) gidip, arkasından M11: Gayrettepe- İstanbul Havalimanı metro hattına aktarma yaparak İstanbul Havalimanı ‘na metro ile gidebileceksiniz.
H9 nereden kalkıyor?
H-9 (İETT) H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-9 (Cevizlibağ‎→İstanbul Havalimanı Garaj), hafta içi çalışıyor.
Beylikdüzü 3 havalimanı {nasıl} gidilir?
İstanbul Havalimanı Beylikdüzü ‘ne ortalama 40-45 km mesafede. Beylikdüzü ‘nden İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz Beylikdüzü havalimanı taksi tutarı ortalama 130-140 lira civarında meblağ. Ve bu seyahat ortalama 40-45 dk sürer.
H6 iett nereden kalkıyor?
H-6 ( İETT ) H-6 otobüs hattının ilk durağı Yunus Emre Mahallesi olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır. H-6 (Yunus Emre Mahallesi‎→İstanbul Havalimanı Garaj), her gün çalışıyor.
H-2 nereden kalkıyor?
H – 2 (İETT) H – 2 otobüs hattının ilk durağı İstanbul Havalimanı Garaj olup son durağı Mecidiyeköy Metrobüs durağıdır. H – 2 (İstanbul Havalimanı Garaj‎→Mecidiyeköy Metrobüs), her gün çalışıyor.
Mecidiyeköy Yeni Havalimanı hangi otobüs gider?
Mecidiyeköy ‘den İstanbul Yeni Havalimanı ‘na ulaşım için 1. seçenek olarak H2 numaralı İETT Havalimanı Otobüslerini kullanabilirsiniz.
Havaist para geçiyor mu?
Vasıta içinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve web internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.
You might be interested:  Midye {Nasıl} Yapılır?(Doğru yanıt)Havaist istanbul kart geçerli mı?
Havaist otobüslerinde İstanbulkart, kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Havaist 65 yaş üstü ücretli mi?
Düzgüsel şartlarda 150 TL olan bu hizmet, yaşını ibraz eden ve muayene olan 65 + misafirlerimiz için uçuş kapısına kadar parasız olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.