Ily Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Contents1 Ily neyin kısaltması?2 Ily ingilizce ne demek?3 Ily işareti nedir?4 TW neyin kısaltması?5 PRD neyin kısaltması?6 Cu neyin kısaltması?7 Lmao ne demek?8 Ily 2 ne demek?9 PPL ne demek?10 Illy BB ne demek?11 BAE ne anlama gelir?12 POV açılımı nedir?13 IG kısaltması ne demek?14 Ğ toplumsal medyada ne demek?
Ily neyin kısaltması?
ks. i love you.
Ily ingilizce ne demek?
i love you ( ily )

Ily işareti nedir?
ILY, Sağır kültüründe “Seni Seviyorum” (gayri resmi) anlamına gelen ortak bir işarettir. İşaret, işaretin alıcısı için genel saygıdan sevgiye kadar değişen çeşitli pozitif yönde duygulardan herhangi birinin gayri resmi bir ifadesidir.
TW neyin kısaltması?
tayvan’ın web domain uzantısı. tayvan’da etkinlik gösteren yada yaşayan şahıs yada kurumlarca tercih edilen alan adı uzantısıdır.
PRD neyin kısaltması?
ergen dilinde pardon’un kısaltması. trip atmak için de kullanılır.
Cu neyin kısaltması?
zamanında bir oldukca gülmece yazarının kullandığı kısaltma. v.ö. vedat özdemiroğlu’nun da oradan esinlendiğini düşünürüm. bazı türkiye devlet kurumlarının (ve onların dilini kullanan medyanın) terör örgütü olarak adlandırdığı oluşumlara taktığı kısaltmaların son iki harfi.
Lmao ne demek?
Lmao kelimesinin uzun hali, ‘Laughing my as off’ biçiminde anlatılır. Bu ifadesi ile birlikte bilhassa toplumsal medyada oldukca fazla kullanılan bir kısaltma olarak öne çıkıyor. Dünya genelinde kullanılması ile birlikte toplumsal medya üstünden Türkçeye de girmiş durumda.
Ily 2 ne demek?
ILY2: Ben de seni seviyorum ILY2 Ben de seni seviyorum anlamına gelir.
PPL ne demek?
Husûsî pilot lisansı ( PPL ), herhangi bir hava taşıtında “ticarî olmamak kaydıyla” pilotluk yapılmasına imkân veren pilot lisansı. PPL, İngilizce private pilot licence teriminin akronimidir. PPL alabilmek için lüzumlu olan şartlar ICAO (Internasyonal Sivil Havacılık Otoritesi) tarafınca belirlenir.
You might be interested:  Naber Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)Illy BB ne demek?
“I love you baby!”
BAE ne anlama gelir?
before anyone else’in kısaltması olan ve 2014 senesinde oxford sözlüğüne giriş icra eden abuk ingilizce kısaltma ve sözcüğümsü. anlamı “en kıymetli”, “herkesten ilkin gelen “, “canısı” birleşimi bir şey.
POV açılımı nedir?
POV, Point of View kelimesinin kısaltmasıdır. Point of View ise, perspektif anlamına gelir.
IG kısaltması ne demek?
instagram in kisaltmasi olarak da kullanilir.
Ğ toplumsal medyada ne demek?
Harfin amacı önceki sesli harfi uzatmak. Toplumsal medyada “Aaaa!” anlamında kullanılıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.